Uwaga!
To jest archiwalna wersja portalu Tawerna.biz udostępniona jedynie w celach poglądowych.
Wysoce prawdopodobne jest, iż niektóre funkcje tej strony mogą nie działać lub działać w sposób nieprawidłowy.
Zapraszamy na aktualną wersję strony.

 Download - Patche, mapy, mody oraz inne pliki gotowe do pobrania.
 Galeria - Mnóstwo screenshotów, tapet i artów.
 Grono-Graczy - Lista osób chcących zagrać w HoMM w sieci.
 Księga Gości - Wyraź swoją opinię na temat serwisu.
 CzatGG - Pierwszy taki czat na żywo w komunikatorze Gadu-Gadu :)
Aby wejść na CzatGG dodaj nr GG 3437279 i wpisz /join
Heroes V - Bohaterowie - Nekropolis
Opis bohaterów z miasta Nekropolis w Heroes of Might and Magic V.


Zoltan
Zoltan jest jednym z wielu dowódców nieumarłych, którzy postrzegają magów jako prawdziwych wrogów. Aby lepiej ich poznać, Zoltan dogłębnie studiował tajniki magii w Srebrnych Miastach. W wyniku tych doświadczeą jest w stanie połączyć czary nekromanckie z magią, by uzyskać ciekawy efekt: gdy jakiś czar zostanie raz użyty, traci moc i nie może być wykorzystywany ponownie, póki Zoltan jest w pobliżu.


Markal
Zagorzały uczeą pochłaniający wiedzę, jaką oferuje nekromancja, Markal wzniósł się na nieosiągalne dla innych żyjących wyżyny sztuki wskrzeszania. Niegdyś nadworny astrolog i ulubiony doradca królowej Fiony z Imperium Gryfów, Markal zorganizował potężną (lecz tajną) bazę wypadową kultystów na terenach Świętego Imperium. Przywódcy religijni Kościoła Światła zaniepokoili się jednak szybko jego działalnością i stali się podejrzliwi. Gdy królowa Fiona zmarła, jej protegowanego wygnano w odległe zakątki Imperium. Zorientowawszy się, że po otrzymaniu Pocałunku Pajęczej Bogini nie może już swobodnie przemieszczać się po krainach ludzi, Markal zdecydował się szerzyć ideologię Heresha poprzez środki dyplomatyczne oraz, rzecz jasna, bezpośredniego przymusu.


Raven
Przeżywszy wojny, które rozdzieliły drogi nekromantów i magów ze Srebrnych Miast (kiedyś te klasy były dla siebie braćmi), Raven widziała na własne oczy spustoszenie, jakie magia może poczynić w szeregach nieumarłych. Poświęciła się więc badaniom nad sposobami osłabiania mocy wrogich magów. Raven potrafi sprawić, że ich ataki są słabsze, a czas trwania czarów krótszy.


Kaspar
Kaspar był znanym lekarzem i uzdrowicielem, mogącym leczyć nawet najbardziej straszliwe rany. Wnikając coraz głębiej i głębiej w sekrety życia i śmierci, Kaspar przeprowadził szczególnie ryzykowny eksperyment, który niestety wymknął się spod kontroli... i spowodował, że sam Kaspar przeniósł się do królestwa umarłych. Mimo iż w tej chwili dowodzi armią nieumarłych, jego wiedza z dziedziny anatomii i leczenia ran nadal pozostaje niedościgniona.


Naadir
Naadir gardzi cielesnością bardziej niż inni nekromanci. Dla niego doskonałość może objawić się tylko w obnażonej duszy, odartej ze wszystkich cielesnych nieczystości. Na polu walki jego niezwykła znajomość świata duchowego pozwala mu na "łapanie" dusz przeciwników i używanie ich w roli posiłków dla własnych oddziałów.


Deirdre
Deirdre była nadgorliwym Inkwizytorem w Kościele Światła Imperium Gryfów. Spędziła wiele lat ścigając kultystów demonów w Wolnych Miastach na wschodnich rubieżach Imperium, często "oczyszczając" je zarówno z kultystów, jak i niewinnych ludzi. Przez jej moralne niepokoje, w krainach tych zaczęła szerzyć się korupcja, aż w koącu Deirdre wpadła w ręce nieprzyjaciół, którzy torturami zamęczyli ją na śmierć. Jej niespokojna dusza schwytana została przez nekromantów, którzy bardzo zazdrościli jej umiejętności wyciągania informacji z ludzi. Tak Deirdre dołączyła do ich własnej krucjaty. Można chyba śmiało rzec, że żadna istota, żywa czy nieumarła, nie wie o krzykach więcej od Deirdre.


Vladimir
Vladimir twierdzi, że poza nielicznymi wyjątkami, oddziały nieumarłych zawsze zostaną przechytrzone lub wymanewrowane przez armię żywych. W związku z tym woli atakować dużymi siłami, nie bawiąc się w planowanie czy skomplikowaną taktykę. Jego specjalnością jest wskrzeszanie hord bezmyślnych nieumarłych, którzy są w stanie zalać wroga i zmiażdżyć go samą przewagą liczbową.


Orson
Pozbawiony przez naturę charyzmy i autorytetu, Orson szybko odkrył, że nie potrafi dowodzić jednostkami, które wykazują się niezależnością myślenia. Aby uniknąć sytuacji, w której jego rozkazy byłyby kwestionowane lub ignorowane, Orson spędził lata na doskonaleniu sposobu tworzenia oddziałów zombie. "Wszystko, co powyżej szyi, jest zbędne", zwykł mawiać ten nieumarły generał.


Lukrecja
Uwiedziona i przekonana do nekromanckich ideałów przez samego Sandro, ta była księżniczka wykazała się żądzą krwi i władzy. Jeszcze za życia Lukrecja była utalentowaną kurtyzaną, lecz dopiero długowieczność wampira pozwoliła jej doprowadzić do perfekcji sztukę uwodzenia, wbijania noża w plecy i politykowania. Talenty te wyniosły ją do rangi Księżniczki Nieumarłych. Lukrecja jest duchową i (nie)moralną przywódczynią wampirów, z których każdy marzy o powtórzeniu jej ekscesów.


Arantir
Lordowie Heresh są zimni, ponurzy i z fanatyzmem oddają cześć pajęczemu aspektowi Ashy. Starają się wspiąć na najwyższe szczyty nie za pomocą swoich umiejętności, a dzięki swojej ślepej wierze w pajęczą bogini. Arantir jako najpotężniejszy nekromanta stał się potęgą wśród nieumarłych, jak i żywych. Jednak pomimo jego głębokiej czci i oddaniu woli Ashy, Arantir jest straszliwym dowódcą.


Giovanni
Giovanni był tylko pomniejszym lordem Księstwa Byka, ale też nie mógł liczyć na wyższą rangę ze strony wyżej stojących. Zmienił swój byt idąc w ślady swojej siostry Lukrecji i stał się nekromantą. Teraz jako potężny wampirzy lord sprawuje kontrolę nad regionem graniczącym z Imperium Gryfa.


Ornella
Jako czarująca i zmysłowa księżna Imperium Gryfa, Ornella dużo swojego czasu spędzała na poznawaniu tajników nekromancji, co zakończyło się błyskawicznym skutkiem. Teraz jako nekromantka, chcąc zdobyć przychylność Arantira musi udowodnić swoją wartość walcząć u boku nieumarłego władcy z demonicznym legionem i przy okazji odkrywać swoje czarnomagiczne umiejętności.


Nicolai
Na wskutek przywrócenia jego duszy przez Markala, Nicolai stał się wampirem żądnym krwi, zemsty i zniszczenia.


Uaktualnione przez Oliwsen

Komentarze
Lechu dnia 02 marzec 2007 o 19:45
Naadir the best
Piernol dnia 20 marzec 2007 o 11:35
Racja Lechu, ale Vladimir też jest spoko
bar dnia 01 kwiecień 2007 o 17:52
ja myślę że najlepszy jest markal
Woogy dnia 02 kwiecień 2007 o 09:06
:-/ yyy... nie mam zdania...
FINDAN dnia 29 kwiecień 2007 o 22:33
zgadzam sie z bar najlepszy jest Markal
ben10 dnia 08 maj 2007 o 20:38
Moim ulubionym jest jednak...smileyKaspar
Tzar dnia 09 maj 2007 o 13:49
Osron jest najbrzytszy.Lukrecja jest ok
misio dnia 11 maj 2007 o 15:07
Naadir jest super
Bobol dnia 29 maj 2007 o 15:40
Naadir bez wątpienia...
Garm dnia 04 czerwiec 2007 o 15:55
A ja chciał bym kogoś podobnego do Sandro zobaczyć smiley
a tak z dostępnych to Naadir jest najlepszy smiley
hmm... Lukrecja vs. Deirdre chyba remis smiley
a o Raven przez dłuższy czas myślałem że to facio smiley
dopiero potem wyszło na jaw że to ona smiley
Kruch Nekromata dnia 14 czerwiec 2007 o 19:39
Garm patrz na biustsmiley Kaspar i Markal to Zajebiozasmiley
Kruch Nekromata dnia 14 czerwiec 2007 o 19:44
Orson wygląda jak gdyby się gotowałsmiley ma takie bombelki na twarzy
i jak na niego patrze to mi twasz oddala się od ekranu
Kruch Nekromata dnia 14 czerwiec 2007 o 19:44
monitora pomyłkasmiley
ben10 dnia 14 czerwiec 2007 o 20:39
No może jest brzytki ale ulepsza zombi które nie są najlepsze I pytanie czy Wladimir wie co to pasta do zębów Reszta najlepsza, najlepsi bohaterowie! najlepszy zamek!! najlepsze jednostki!!! WSZYSTKO NAJLEPSZE!!!! Nekropolis żądzi, wymiata, rozwala w proch!!!!!
Kruch Nekromata dnia 15 czerwiec 2007 o 13:55
Włacha
Crack Hack dnia 19 czerwiec 2007 o 08:13
Markal do dupy
Rzeziblacha dnia 28 czerwiec 2007 o 18:50
Naadir najlepszy i. :upset:
Woogy dnia 30 czerwiec 2007 o 21:25
Lukrecja! XD
Zehir dnia 09 lipiec 2007 o 08:41
Ja najczęściej wybieram Kasparasmiley
oliwsen7 dnia 23 lipiec 2007 o 12:03
najfajniej wygladaja Deirdre, Kaspar i Lukrecja
Crack Hack dnia 25 lipiec 2007 o 09:08
Lol ten markal to przudub ! Sandro pobija go na głowe !! Wogole nie podobny to opisów nekromantów ! Oj stary dziad pora na emeryture !!
Shadow_Witch dnia 06 sierpień 2007 o 13:59
Lukrecja jest fajna smiley
Holy Warrior dnia 14 wrzesień 2007 o 10:11
Naadir wymiata w Nekropolis
Ilidan Stromage dnia 02 październik 2007 o 20:29
Markal to niego się przyłączją każde jednostki nieumarłych dlatego jest najlepszy
markaal95 dnia 15 październik 2007 o 15:30
zgadzam sie z kazdym kto napisal ze naadir wymiata, te jego duchy tyle razy ratowaly mi tylek... NEKROPOL
Impirion dnia 20 październik 2007 o 18:32
Ech Naadir byłby bohaterem najlepszym nie tylko w Necropolis, ale i w grze, gdyby nie to, że od razu ma Magię Mroku i Magię Przywołania, które są do d**y. Żal bo wtedy trzeba zrezygnować np. z machin wojennych albo z magii zniszczenia. Ale i tak Naadir wymiata!!!
Markal Wielki dnia 21 październik 2007 o 12:21
markal najlepszy! fajna zdolność i fajny wygląd! a poza tym jakiś taki na filmikach śmieszny smiley
Sandro nekromanta dnia 02 listopad 2007 o 07:59
a dzi jest Sandro!??
Asha dnia 22 listopad 2007 o 22:27
Raven zdecydowanie. Ale Markal też niezły
Kamileqq dnia 25 listopad 2007 o 19:49
mi się dobrze grało Orsonem chociaż Raven też jest niezły...
Nekromanta dnia 27 listopad 2007 o 13:05
i sie wszyscy mylicie xD bo vladimir jest najlepszy !!! W necropolis strategia jest zbedna !!! Ja wierze w ilosc xD Gdy jest ogromna przewaga liczebna nad wrogiem strategia jest zbedna choc dzblo by nawet sie przydalo aby zredukowac straty smiley
Crack Hack dnia 27 listopad 2007 o 19:18
Raven laska niezła siep isze
Asha dnia 28 listopad 2007 o 16:39
Kamileqq Raven to Nekromantka
nexo dnia 03 grudzień 2007 o 01:57
Eee tam sie znacie, Lukrecja na wysokim poziomie z hordami wampirow, skillami od ataku i defa a takze magia przywolan i czarem raise dead.... i nie ma na to zadnej sily

A jak ktos mowi ze strategia w nekro jest zbedna to jakis dziwny chyba smiley
ciacho dnia 06 grudzień 2007 o 16:29
rzadko gram necropolis jak raz gralem na losowego bohatera trafila m sie lukrecja (na maxa glupia) i wogole to imie (nie pasuje do necropolis ale i tak jest glupie) jak gralem pozniej to Deirde juz sam wybralem i nawet nawet a pozniej jak gralem to Zoltan tez calkiem calkjem
Ilidan Stromage dnia 16 grudzień 2007 o 20:02
Raven siła czarów jego atutem
golan95 dnia 30 grudzień 2007 o 23:12
jezu to wy nic nie wiecie??? nie graliście w kampanie??? tam jest napisane ze sandro został zabity (nie wiem on był chba liszem ale pewnie mu ten caly relikwiarz zbili) przez fanatycznych rycerzy imperium i jego duch krąży po ruinach lorekeep którego bronił az do końca!!! To był nekromanta z prawdziwego zdarzenia a nie te debile prezentowane tutaj... Tylko naadir mi sie podoba... świetna umiejętność a do tego dochodzi wygląd, a u mnie bardzo duży plus...
molotov dnia 03 styczeń 2008 o 16:24
naadir the best smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley
rudymenko dnia 04 styczeń 2008 o 15:08
nnadir feat vladimir smiley smiley
Kruch Nekromata dnia 05 styczeń 2008 o 17:12
Nekromanta tak na standardzie liczebność przewarza ale strategia jest zawsze najważniejsza w grach strategicznych czyż nie... w pojedynkach niema vladimira i nekromaci nie mają aż tylu gostków a więc wyłącznie strategia
Alaryk_93 dnia 14 styczeń 2008 o 19:48
Jak myślicie Nikolaj Wampiryczny Lord specjalizuje się w widmowych smokach??
Tousen dnia 16 styczeń 2008 o 06:48
Raczej w wampirach smiley

BTW:Ja najczęściej gram Kasparem (namiot zarazy sie przydaje na początku smiley) i Zoltanem (ma fajną umiejętność)
rolf dnia 24 styczeń 2008 o 11:47
najlepsza nacja !!!!!!!!
007adamh dnia 06 luty 2008 o 12:44
Wedłul mnie jalepszymi bochaterami są: Orson i Vladimir
Lady_Biara dnia 01 marzec 2008 o 19:09
Vladimir P. z Rosji
goblin dnia 17 marzec 2008 o 10:37
MARKAL JEST SUPER
Azure Dragon dnia 17 marzec 2008 o 19:34
No nie, polityka już nawet do herosów wkracza! Dobrze że na razie tylko zagraniczna smileysmileysmiley A Orson wcale nie jest taki brzydki - zombie plagi czy jak im tam (te z rozprutym brzuchem) są sto razy brzydsze. Jak je widzę to mi się chce rzy... ekhem... wymiotować znaczy się smiley
erykstrozyk10 dnia 25 marzec 2008 o 11:26
Kaspar i Vladimir są super.Najfajniejszy Vladimir.smiley
turtwig dnia 09 kwiecień 2008 o 19:44
fffffffffuuuuuuuuujjjjjjjjj
Dawid10 dnia 13 kwiecień 2008 o 12:26
markal i lukrecja to są całkiem całkiem a reszta to guu blee fuuj muu guu iiiii haaaa bleee fuuuu!!!
Huor Ringeril dnia 15 kwiecień 2008 o 13:28
Orson i Naadir są spoko. Kaspar przypomina Żyda (bez obrazy), a Vladimir mógłby zarąbiście zastapić Nikolaja.
Dawid10 dnia 15 kwiecień 2008 o 15:10
ale kasper naprawde pszypomina żyda i ma białą brode
SamotnyWojownik dnia 30 kwiecień 2008 o 19:17
Coś pomiędzy metalowcami, a gotami
Night Dragon dnia 04 maj 2008 o 16:54
Ja najlepiej umiem i lubie grac Vladimirem super kolo smileyz najednej walki z nim i dzieki jego czarowi wyszedlem bez szwanku smiley smiley
Opczyk dnia 25 maj 2008 o 09:57
Nie ma Ornelli i Arantira smiley smiley smiley
Agrael14 dnia 19 czerwiec 2008 o 22:35
Opczyk zgadzam sie Arantir the best!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 smiley
Sylath dnia 28 czerwiec 2008 o 20:15
bo to sa herosy5 a nie dodatek dlategio nie ma arantira ornelli
Aslan dnia 11 lipiec 2008 o 18:54
Markal górą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Aslan dnia 11 lipiec 2008 o 18:54
Wdzianko Raven jest fajne
Penelopa132 dnia 05 sierpień 2008 o 17:22
Moje ulubione postacie z Nekropolis to:
Deirdre,Naadir,Raven i Giovanni. smiley
Dragons z dnia 10 sierpień 2008 o 12:39
nicolai zabity nie kumam
tata659 dnia 13 sierpień 2008 o 12:49
arantir to spoko ziom smiley smiley smiley
tata659 dnia 13 sierpień 2008 o 12:49
arantir to spoko ziom smiley smiley smiley
tata659 dnia 13 sierpień 2008 o 12:49
arantir to spoko ziom smiley smiley smiley
Damianrex dnia 30 sierpień 2008 o 21:34
I tak najlepsza i najładniejsza jest Ornella smiley
Shaida dnia 07 wrzesień 2008 o 11:12
Lukrecja jest ladna... Ornellą chciałabym pograć.
A Markal ma świetną specjalizację :D
Już chyba lepszej nie można mieć :P
wampirzy lord nikolaj dnia 14 wrzesień 2008 o 21:35
Jeżeli ktoś myśli że nikolaj jest ajlepszy to ma racje
Nekron dnia 17 wrzesień 2008 o 22:13
Naadir najlepsza chociaż jak by był Sandro do bym go wybrał jako najlepszego. A
erykstrozyk10 dnia 28 wrzesień 2008 o 13:46
Sandro z trójki miał extra zdjęcię jak już zdechł. Taka czacha.
wojtys34 dnia 29 wrzesień 2008 o 15:14
Nicolai Markal Nadir Arantir Giovanni są spoko ale najlepszy jest Markal i Arantir
Milandia dnia 14 październik 2008 o 18:47
Ornella i Lukrecja najlepsze
Arantir i Sandro dnia 07 listopad 2008 o 20:58
do wszystkich z wyjatkiem golan95 mówie, ze wielki Sandro zginoł w Lookipsmileysmileysmileysmiley a jego uczniem był Markal!!!!!!!!!
A tak wogule to Markal wcale nie ma dobrej specjazizacji bo i tak nieumarli by się przyłaczali bo by tak ustawili twurcy np. do Arantira tez się przyłaczali i to w 100%!!!!!
Arantir i Sandro dnia 07 listopad 2008 o 21:01
A tak wogule to Arantir najlepszy dla cieniasów którzy niemogli dojść do drugiej misi niumarłych na dzikich hordach i nie mogli nim pograc to wystarczy przeczytać jego opis i tam pisze, że jest najpotężniejszym nekromantą!!!!!!!smiley
jacham dnia 27 styczeń 2009 o 17:22
co koleś co e pająka na czole na rysował i myśli że jest najsilnijszym z nekro
sebastian_labudda dnia 18 kwiecień 2009 o 11:59
Markala się fajnie zabijało ;p
Lord Godryk VII dnia 08 lipiec 2009 o 11:51
Jeśli chodzi o bohatera kampanii to Arantir a o zwykłego to Lukrecja lub Naadir
Lord Godryk VII dnia 08 lipiec 2009 o 11:52
Arantir i SAbdro pytam z czystej ciekawości: Ty się nie masz oczywiście za cieniasa prawda?
Marbas Lucyferowicz dnia 13 lipiec 2009 o 21:40
jak dla mnie Naadir wymieka bo te duchy przyzwane to nie zostają po bitwie a jak jest bitwa walna to to cieniasy są a nie pomocnicy. jak dla mnie ze zwykłych to Lukrecja (wampiry główna siła uderzeniową), ewentualnie Vladimir (duzo wskrzesi luda).
niedoceniony dnia 16 wrzesień 2009 o 08:15
Giovanni jest według mnie świetny.Skopiowana zdolnośc,ale fajne imię i ten wygląd zarówno na obrazku jak i na bitwie.Tylko ten głos w dzikich hordach(Andrzej Blumefend)...
Markal2000 dnia 16 wrzesień 2009 o 14:00
Szkoda że nie ma Sandro smiley
Markal i Arantir the best!!! smiley
alesha_queen dancer dnia 21 wrzesień 2009 o 18:19
a co z Ornellką? Ona tez je fajunka
LadyYlaya dnia 05 grudzień 2009 o 10:11
Lukrecja i Ornella
Weronika3k dnia 07 grudzień 2009 o 09:45
Rejwen , Deidre, Arantir, Ornella i dziowani są fajni
Arhimonde dnia 12 styczeń 2010 o 21:25
Arantir i jego Avatar Wymiata
Xana dnia 06 luty 2010 o 10:18
Potityka Arantira i jego wiedza mnie zainteresowała. Przyzwanie Awatara śmierci jest wyjątkowe ale trochę źle że traci się całą manę po jego śmierci.
Fiend dnia 20 luty 2010 o 23:00
Mi to nigdy Avatar nie zginoł.A najlepszy nekromanta to Markal bo kto ma talent Król nekromantów ?Markal.Ktoś wcześniej napisał że i tak by się przyłanczały jednostki nie prawda ile razy musiałem np. Arantirem walczyć nieżywymi.Nawet było w filmiku że był uczniem wielkiego nekromanty Sandro to też dowodzi że był co najmniej tak samo dobrym nekromantą.Ornela jest taka mroczna i ładniutka więc nawet fajna.Arantir też fanatyk Ashy też go lubie też jest wielkim nekromantą.A i tak Markal jest najsiniejszy i naj fajniejszy zawsze miał nutke żartu w wypowiedziach był ciekawą postacią.
menelag dnia 11 marzec 2010 o 18:54
markal ma najlepszą umiejetnosć....generalnie spoko bohaterowie ale ci niektorzy to mają załosne portety...vladimir chociazby, albo orson...komiczne, a nie mroczne smiley
generalnie arantir ma mało przydatną umiejetnosc...tzn. ja nigdy wlasciwie z niej nie skorzystalem...smiley
Raelag222 dnia 12 kwiecień 2010 o 15:24
Popieram menelaga
markonekro1994 dnia 18 kwiecień 2010 o 14:25
Markal,Deirdre,Kaspar,Nadir,Lukrecja są najlepsi
Sovereign dnia 29 sierpień 2010 o 21:23
Najbardziej lubię:
Markala, Ornellę i Arantira, a poza kampnią to:
Naadir i Deidre
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Świetne! Świetne! 40% [4 Głosów]
Bardzo dobre Bardzo dobre 50% [5 Głosów]
Dobre Dobre 10% [1 Głos]
Przeciętne Przeciętne 0% [Żadnych głosów]
Słabe Słabe 0% [Żadnych głosów]
Opisy przejść kampanii
Heroes V
HV: Kuźnia Przeznaczenia
Heroes V Dzikie Hordy
Heroes IV
Opisy przejść scenariuszy
Heroes V
Jak dobrze grać?
Recepty na sukces
Dla początkujących
Wybierz swojego bohatera
Sylvan
Porady techniczne
HoM&MV - aktualizacja
Odtwarzanie powtórek z walk Multiplayer
Konfiguracja Hamachi
H5 - Mody
Modyfikacja Tekstur
Modyfikacja Ikon
Modyfikacja Tekstu
Modyfikacja Statystyk
Dodawanie Efektów do Animacji
Pakowanie Modów
Informacje ogólne
Świat M&M
Kontynenty
Państwa
Mapy
Bohaterowie sagi
Fabuła HoM&M
Heroes II
Heroes III
Heroes IV
Heroes V
Wywiady & biografie
Rob King - twórca muzyki
Olivier Ledroit
Fabrice Cambounet
Tworzenie HoF
Jon Van Caneghem
Tworzenie Tote
O Forge
Informacje Ogólne
Rasa Orków
Budynki Twierdzy
Alternatywne Ulepszenia
Magia
Artefakty
Umiejętności Jednostek
Kody
Galeria
Download
Ogólne Informacje
Kody
Jednostki
Miasta
Specjalizacje miast
Budynki
Bohaterowie
Artefakty
Obiekty na mapie przygody
Tygodnie
Zaklęcia
Umiejętności
Kuźnia Przeznaczenia
Mody
Download
Ogólne Informacje
Kody
Artefakty
Bohaterowie
Jednostki
Miasta
Obiekty na mapie przygody
Magia
Umiejętności
Surowce
Dodatki
Download
Ogólne Informacje
Kody
Klawiszologia
Opisy scenariuszy w RoE
Opisy scenariuszy w AB
Opisy scenariuszy w SoD
Artefakty
Bohaterowie
Klasy Bohaterów
Jednostki
Miasta
Obiekty na mapie przygody
Magia
Umiejętności
Machiny wojenne
Sanktuaria Graala
WoG
Forge
Inne dodatki
Co myślisz o nadchodzącej nowej części Heroes VI?
Zapowiada się świetnie, na pewno ją kupię!
Narazie jestem ostrożny; zobaczę co o niej będą mówić inni i wtedy rozważę jej nabycie.
Nie kupię tej gry - nie zapowiada się ciekawie i wiem, że nie przypadnie mi do gustu.
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.
02.10.2010, 20:46
Hadrian : Ale wiesz, jak ktoś wchodzi na tawernę i klika, coś wątpię, by aż tylu ludzi było na tawernie, w tym okresie.
02.10.2010, 20:44
Hadrian : W teraźniejszym?
02.10.2010, 10:22
Bandaro : Hadrianie, w jakim ty świecie żyjesz...
01.10.2010, 20:53
Alarick : a zauważyłeś ile kupi ?
30.09.2010, 22:39
Hadrian : Ej a zauważyliście ile to osób nie kupi H6? Trochę tego jest...
27.09.2010, 13:45
Psychol55 : smiley
27.09.2010, 13:45
Psychol55 : Nie interesuj się
26.09.2010, 21:43
Hadrian : Hmm dobre pytanie, ale nie do mnie smiley
26.09.2010, 19:11
Bandaro : ohh... a na czym ta życzliwość miałaby polegać?
26.09.2010, 14:33
Psychol55 : 8) nie wiem jak to mówi Hadrian wrodzona życzliwość

  
  

Poczuj klimat HoMM w Tawernie ;)

Z powodu emitowania reklam w postaci niechcianych PopUp'ów przez Stat24.pl zliczanie statystyk zostało wyłączone w dniu 24.12.2008.

Archiwum statystyk
Konkurs WWW - www.forumweb.pl :: 2 MIEJSCE
(2008.04)
Laureat trzeciego miejsca  w konkursie GIT SITE organizowanym przez ..:Portal młodzieży::. (Maj 2005)

Strona Główna | FORUM | Download | Artykuły | Szukaj

© 2003 - 2010 Tawerna - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody właścicieli jest zabronione! Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment. Grafiki i inne materiały pochodzące z gier Heroes of Might and Magic i innych są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by PHP-fusion & eXtreme-fusion | Desing & Themes jareQ

.
Wróć do góry