Uwaga!
To jest archiwalna wersja portalu Tawerna.biz udostępniona jedynie w celach poglądowych.
Wysoce prawdopodobne jest, iż niektóre funkcje tej strony mogą nie działać lub działać w sposób nieprawidłowy.
Zapraszamy na aktualną wersję strony.

 Download - Patche, mapy, mody oraz inne pliki gotowe do pobrania.
 Galeria - Mnóstwo screenshotów, tapet i artów.
 Grono-Graczy - Lista osób chcących zagrać w HoMM w sieci.
 Księga Gości - Wyraź swoją opinię na temat serwisu.
 CzatGG - Pierwszy taki czat na żywo w komunikatorze Gadu-Gadu :)
Aby wejść na CzatGG dodaj nr GG 3437279 i wpisz /join
Heroes V - Bohaterowie - Przystań


Opis bohaterów z miasta Przystań w Heroes of Might and Magic V.


Freyda
Uderzaj jak błyskawica, to motto Freydy. Podczas lat spędzonych na studiowaniu w Imperialnej Akademii Strategii często zaskakiwała instruktorów śmiałymi rozwiązaniami opartymi na forsownym marszu, atakach z zaskoczenia i szybkim okrążeniu. W głębi serca Freyda zawsze z niecierpliwością oczekuje kolejnego starcia, by móc wypróbować nowe pomysły i taktyki. Choć niektórzy szeptali, iż otrzymała awans tylko dlatego, że jest córką Godryka, nieprzerwany ciąg błyskotliwych zwycięstw i przykładne dowództwo zamknęły usta nawet najbardziej cynicznym krytykom jej talentów.


Rutger
Rutger znany był głównie jako włóczęga, wolny duch i podróżnik, zanim pobór zmusił go do wstąpienia w szeregi księstwa Wilka, wchodzącego w skład Imperium Gryfów. Korzystając z doświadczeą, które nabył podczas lat swawoli, Rutger wykorzystuje każdą ścieżkę, przejście i skrót, by przyspieszyć tempo przemieszczania się swych oddziałów. Im szybciej wojna się zakoączy, tym szybciej Rutger powróci na szlak, który zdaje się cały czas go wabić.


Vittorio
Jako weteran wielu potyczek z niesfornymi Wolnymi Miastami na południowo-wschodniej granicy Imperium Gryfów, Vittorio jest ekspertem w sztuce prowadzenia oblężeą. Spędził lata na udoskonalaniu zarówno projektów, jak i sposobów użycia maszyn oblężniczych, wierząc święcie, że życie wielu żołnierzy można uratować doskonaląc technologię wojskową. Co prawda jego radykalne projekty techniczne mogą przysporzyć ciekawych doznaą u testujących je po raz pierwszy załóg, generalnie przyjmuje się jednak, że jego sprzęt nie nadaje się w zasadzie do niczego.


Irina
"Najwcześniejsze wspomnienia Iriny dotyczą Gryfów, gdyż wychowała się w rodzinie cenionych hodowców tych istot. Wyrosła ucząc się mocnych i słabych stron tych bestii, zaś gdy dotarły do niej wieści o wojnie, ochoczo przybyła razem ze swoimi podopiecznymi, by mogli wykazać się tam, gdzie ich najbardziej potrzebowano. Dzięki Irinie Gryfy stają się wyjątkowo zdrowe i łatwe do kontrolowania.


Godryk
Godryk jest słusznie przedstawiany jako wzór cnót rycerskich i przykład idealnego wojownika. Wymaga najwyższej odwagi i lojalności zarówno od siebie, jak i podległych mu ludzi. Godryk wzbudza respekt gdziekolwiek się pojawi. Oddziały ufają mu bez zbędnych pytaą, gdyż historia jego czynów oraz łaska, jaką obdarza go Elrath, umacniają wiarę, że sama obecność Godryka na polu walki jest gwarancją zwycięstwa.


Izabela
Jedyne dziecko rodziny rządzącej księstwem Greyhound, Izabela została wychowana w izolacji, w otoczeniu niaą i służby. Teraz, gdy zaczęła się wojna, młoda królowa czuje się w obowiązku przyjść z pomocą Imperium. Skoncentrowana na tym celu, Izabela wykorzystuje swoje zasoby - bogactwo i szlachetne urodzenie - z poświęceniem i bez zastanowienia.


Maeve
Genialna, choć osaczona Meave to zaangażowana władczyni, która rozpaczliwie stara się wyrwać swoje imperium z równi pochyłej. Starając się zapewnić przyszłość rozbitemu Imperium Sokołów, a równocześnie odpierając inwazję demonów, Meave może polegać tylko na swoim oddaniu ideałom rycerskim i nieugiętej wierze w Smoka Światła.


Laszlo
Wywalczył sobie wysoki status, choć jest niskiego urodzenia i ma nieco mroczną przeszłość. Ciężkie próby, z których Laszlo wyszedł zwycięską ręką, umocniły jego charakter i utwardziły serce. Pokryty szramami, srogi i bezlitosny, wdziera się w szeregi wroga jak huragan. "Królowie pola bitwy", jak szumnie nazywa swoją piechotę, nie mają zbytniego wyboru, jak tylko podążać za swym przywódcą, dokonując - często niechcący - aktów niezwykłego męstwa.


Ellaine
Ellaine służyła honorowo w królewskiej armii podczas Wojny Zaćmienia, potem zaś powróciła do swej posiadłości, by zarządzać nią w sposób mądry, litościwy i zgodny z przyjętymi prawami. Pomimo dość kiepskiego stanu, w jakim zastała dworek, jej ciężka praca przyniosła owoce: posiadłość rozrosła się i prosperuje. Teraz Ellaine powróciła na wojnę i dowodzi regimentem wieśniaków, którzy wykazują się pod jej dowództwem niezwykłą odwagą, pamiętając jej dobre serce i prawe uczynki z czasów pokoju.


Dougal
Choć Dougal jest tak jak jego towarzysze oddany walce ku chwale Imperium Gryfów, to jego lojalność jest podszyta sporą dozą pragmatyzmu. Ponieważ Dougal wierzy, że najlepszy wróg to taki, który jest martwy zanim dotknie żołnierza Gryfa, to od wielu lat specjalizuje się w szkoleniu i wyposażaniu łuczników. Strzelcy podzielają jego przekonania i wierzą, że dopóki on jest ich dowódcą, nic im nie grozi.


Klaus
Poddany rygorystycznemu treningowi, lecz pochodzący ze zubożałej szlachty w Imperium Gryfów, Klaus zapewne pozostałby nieznany, gdyby nie łut szczęścia. Rzucony w wir niezwykle wymagającego turnieju na skutek pomyłki w dokumentach, zdobył serce tłumu wysadzając z siodła największych rycerzy Imperium. Od tej pory jest wzorem dla wszystkich konnych jednostek.


Duncan
Duncan pochodzi ze starej rodziny, której ziemie i przelana krew nie znajdowały się nigdzie indziej, jak w bajecznej dynastii Sokoła. Jako młodzieniec nie doświadczał luksusów przebywania w królewskich salach i pałacach, lecz na brudnych i zakurzonych drogach, gdzie razem z towarzyszami opowiadali sobie najrozmaitsze legendy. Jako niecierpliwy arystokrata, Duncan poświęcił swoje życie na poznawaniu zakątków świata i smaku przygody.


Nicolai
Król Imperium Gryfa, syn Alexeia.


Uaktualnione przez Oliwsen

Komentarze
Woogy dnia 02 kwiecień 2007 o 09:06
...no niewiem...
lukas109 dnia 23 kwiecień 2007 o 15:57
Co to za bohaterzy?! xD kur...a m..ć!!!!! przecież to wygląda jakby tylko do wydupce...a było stworzone!!!! :sourgrapes: jak ja bym takie coś spotkał to bym wyjeba... i jeszcze takie opakowane jak konserwa!!! :no: przecież to po pewnym czasie zdechnie!!! :rip: ja mieszkam w Polsce i wiem, iż pijacyny z pod mego bloku wyglądają lepiej!!! :smilewinkgrin: a tym babsztylom to po co takie specjalne obudowy na cycki? ja bym odeciął i by przynajmniej bohaterowie płci męskiej je nie chytali tam xD popier.... ci bohaterzy...:mad: wiem, że kazdy się ze mną zgadza B) :p :)
FINDAN dnia 29 kwiecień 2007 o 22:28
ja z tąd lubie tylko Dougala
misio dnia 11 maj 2007 o 14:56
Godryk to jedyna fajna postać z przystani
ben10 dnia 27 maj 2007 o 19:05
Ktoś kopnij ich w d_ _ _ !:upset:
Bobol dnia 29 maj 2007 o 15:44
<Odgłos kopa w d__ę>
Dobrze? Godryk i Freyda wymiatają~!
Fatoom dnia 05 czerwiec 2007 o 18:58
Patrzę na te komentarze i żal mi się robi niektórych. Ani to nie uzasadnione, ani nie przemyślane, piszą "co im ślina na język przyniesie". Sam świata nie zmienię, ale ku mojemu zażenowaniu moi rówieśnicy zmierzają właśnie w stronę głupoty, nieprzemyślenia i "mam wszystko w ...". A może to tylko ja jestem wyjątek do zamknięcia w zakładzie dla obłąkanych? smiley
kamil dnia 14 czerwiec 2007 o 14:04
dlaczego jak mam kampanie to mi się nie wyświetlają misje i mogę grać tylko we własną planszę???smileysmileysmileysmiley
Woogy dnia 01 lipiec 2007 o 18:20
Godryk jest spoko ^^
Woogy dnia 02 lipiec 2007 o 09:56
A... I Freyda XD
Zehir dnia 09 lipiec 2007 o 08:39
Według mnie Dougal jest najlepszy i Godryk oczywiściesmiley
Red Dragon dnia 09 lipiec 2007 o 16:58
Dla mnie Vittorio jest najlepszy, świetnie kruszy mury zamku.
oliwsen7 dnia 23 lipiec 2007 o 11:59
Dougal i jego strzelcy sa najlepsi
Crack Hack dnia 25 lipiec 2007 o 09:10
A gdzie tu nikolai !! Niezly koks nabity i te wlosy !!
Nie to co gryphynhorad z 3.Jazabelka tez niezla no i eruina i freyda !
Shadow_Witch dnia 06 sierpień 2007 o 13:48
Łee... Wszyscy w zbrojach. A właściwie czego tu się innego spodziewać, w końcu to zamek rycerzów.
Shadow_Witch dnia 06 sierpień 2007 o 13:49
O tak, Eruina wymiata smiley
Firebrand dnia 12 sierpień 2007 o 14:04
Godryk najlepszy .
magmaki dnia 16 sierpień 2007 o 14:16
Ja pier... wygladaja bardzej pedalsko niz orki w dresach z jedynki.komu dali do zrobienia te arty?brakuje myszy Godfryda i Ulricha von Jungingena!
Holy Warrior dnia 14 wrzesień 2007 o 06:37
Dla mnie najleprzy jest laszlo smiley widać to najostrzejsza postać w przystani smiley
Ilidan Stromage dnia 02 październik 2007 o 20:26
dla mnie najlepszy jest Vittorio zna sie na machinach wojennych
ashan94 dnia 08 październik 2007 o 21:26
Rutger i Dougal no i Nikolaj[cho ć wampir fajniejszy] A nielubię Vittoria smiley
Severus dnia 06 listopad 2007 o 15:43
Godrk i Dougal najlepsi smiley
Severus dnia 06 listopad 2007 o 15:43
Godrk i Dougal najlepsi smiley
smola8 dnia 13 listopad 2007 o 16:56
Izabela- Godryk - Dungal-
wert99 dnia 19 listopad 2007 o 14:31
Godryk (wiadomo dlaczego), Doughal i Laszlo (krzyżowcy to potęga)
wert99 dnia 19 listopad 2007 o 14:36
reszta bohaterów jest przeciętna.... smiley
Asha dnia 22 listopad 2007 o 22:30
Z tąd chyba nikogo nie lubię smiley Fajnie by było jakby był Nikolai smiley Ale jak trzeba wybrać to Dougal - łucznik
cox dnia 03 grudzień 2007 o 21:43
oczywiście że dougal smiley
ciacho dnia 06 grudzień 2007 o 16:20
jak dla mnie to dougal
Ilidan Stromage dnia 16 grudzień 2007 o 20:00
Vittorio fach od maszyn
KATALIZATOR dnia 17 grudzień 2007 o 17:05
Dougal !?!! On nic nie potrafi ! Jak dla mnie to Ossir rządzi !
Chociaż....
KATALIZATOR dnia 17 grudzień 2007 o 17:08
Może i Laszo.... Chyba nie ! Ci bohaterzy są d kitu ! Kto się ze mna zgadza ?
szymen dnia 05 styczeń 2008 o 17:15
Ja nie .Lubię Godryka
Gladiator1993 dnia 13 styczeń 2008 o 15:51
Odkad zaczalem grac w piatke gram laszlo choc imie ma do dupy do jest dosc silny.Krzyzowcy w armii jego sa zaje...
Lady_Biara dnia 23 styczeń 2008 o 16:28
pasztety
Rutger dnia 09 luty 2008 o 18:11
nie lubie żadnego bohatera przystani
Matis94 dnia 16 luty 2008 o 18:11
Przystań najgorsza w grze dość ze jednostki do dupy oprócz Anioła i Archanioła to bohaterzy wyglądają tragicznie ze tak powiem ja p....y bo to jest k...a smieszne tacy bohaterowie dno dno dno dno dno dno dno dno
goblin dnia 17 marzec 2008 o 10:32
SUPER
goblin dnia 17 marzec 2008 o 10:33
ALE NAJLEPSZ TO FREDA
Gladiator1993 dnia 08 kwiecień 2008 o 14:30
Laszlo razem z krzyżowcami i paladynami to postrach w szeregach wroga smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley
Dawid10 dnia 13 kwiecień 2008 o 12:23
najlepsi są godryk freyda meave i izabela tylko się wolno porusza
Huor Ringeril dnia 15 kwiecień 2008 o 13:25
w kuźni przeznaczenia Laszlo wymiata
patrykr dnia 19 kwiecień 2008 o 07:50
a nikolaj?
darek0697 dnia 20 kwiecień 2008 o 21:08
najlepszym bohaterem jest Dougal
Dawid10 dnia 27 kwiecień 2008 o 20:51
nieprawda bo godryk
flori11 dnia 24 maj 2008 o 10:14
Klaus,Godryk,Izabela, a co tu duzo mowic wymiataja
hohland dnia 28 maj 2008 o 12:11
Freyda ma jest zawalista ma zawalistą zdolność w dzikich hordach
smiley smiley w kuzni przeznaczenia też jest dobra
rafmat dnia 30 maj 2008 o 13:49
gdzie nikolaj
Milandia dnia 10 czerwiec 2008 o 18:43
Ja nowa więc może nie skomentuję xD smiley
kain1995 dnia 15 czerwiec 2008 o 17:53
Najlepsza jest izabela
kain1995 dnia 15 czerwiec 2008 o 17:55
szczerze powiedziawszy najwolniejszy to laszlo a najszybszy (w punktach ruchu)to rutger
Brzoza95 dnia 20 czerwiec 2008 o 17:37
Brakuje Nikolaja
wojtekwas dnia 21 czerwiec 2008 o 08:10
szkoda żę nikolaja nie ma smiley
Penelopa132 dnia 22 czerwiec 2008 o 14:05
Freyda,Laszlo i Dougal sa najfajniejsi
kain1995 dnia 24 czerwiec 2008 o 15:25
najlepszy,najlepszy,najlepszy to Rutger
mysza dnia 24 czerwiec 2008 o 20:33
Izabela ma jakiegoś czipa w głowie.
mysza dnia 24 czerwiec 2008 o 20:39
Raelag ją kocha, a ona nie dość że ma go centralnie w d.... to jeszcze gada tylko o trupie Nikkolaju. Może był niczego sobie, ale w wydaniu trupa robiącego taką wiochę w Irollan ,to za czym tu tęsknić? Raelag to subtelny facet, który robił dla niej wszystko, a ona wzdycha nadal do trupa,znaczy do "umarłego mżusia".Izabela ma czipa w głowie ( i to jedyne co ma ) smiley
mysza dnia 24 czerwiec 2008 o 20:42
Za to Freyda i Duncan stanowią dobrą parę smiley
Aslan dnia 11 lipiec 2008 o 11:32
Izabela Górą !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Aslan dnia 12 lipiec 2008 o 10:23
Do lukasa109-nie, ja się z tobą nie zgadzam
Aslan dnia 12 lipiec 2008 o 10:24
Kocham bohaterów z Przystani :lol
Kicha33 dnia 18 lipiec 2008 o 16:00
Najlepsza jest Irina.
antos_3 dnia 31 lipiec 2008 o 13:01
IZABELLA i GODRYK
Upadly___Aniol dnia 06 sierpień 2008 o 22:40
Izabela , Godryk , Laszlo ( tego z kampanii a nie z gry wieloosobowej ) , Freyda i Duncan
Sowa230 dnia 08 sierpień 2008 o 12:48
Godryk smiley Godryk smiley jest najlepszy smiley
kacper66 dnia 16 sierpień 2008 o 12:48
chce christiana z h3 i h4 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Shaida dnia 07 wrzesień 2008 o 11:08
Isabel mnie dobija ^^ Bo wszyscy tylko w około ratowali jej tą "śliczną" mordkę.
mysza dnia 07 wrzesień 2008 o 19:15
wiesz Shaida, co do Izabeli to rozm nie zawsze idzie w parze z urodą. smiley
Agrael-Raelag dnia 10 wrzesień 2008 o 21:03
kacper jakbys wiedzial to christian nie zyje zostal zamordowany przez dziadka Kha Beletha Xeoresa
Milandia dnia 29 październik 2008 o 19:25
xD
Co ty nie powiesz
A ja chcę Therę z H3!!!
Arantir i Sandro dnia 07 listopad 2008 o 21:36
To chyba jedyny zamek gdzie najnepzym bohaterem nie jest bohater z kampani
Wydaje mi się, że Klaus naj ale nie jestem pewien bo mało gram przystaniom
mysza dnia 18 listopad 2008 o 08:58
ciekawe jaka jest różnica wiekowa między Izabelą a Raelagiem,skoro on mówił,że szpiegował ją od niemowlęcia...a Biara powiedziała,że Izabela to dzieciak("Jak mogłeś zakochać się w tym dziecku!? "smiley
Warior dnia 19 listopad 2008 o 17:26
Moimi ulubionymi bochaterami w tym zamku są: Dougal i Laszlo.
serafin dnia 20 listopad 2008 o 17:01
Mi brakuje z czerwonego królestwa gryfa i laszlo z czerwoną peleryną
Aleksiej dnia 23 listopad 2008 o 16:57
Bohaterowie z kampani są super!
--heroes-- dnia 29 listopad 2008 o 19:34
ja tam lubie duncana
oliwsen7 dnia 16 grudzień 2008 o 07:05
No ładnie...to mroczne elfy mają w takim razie skłonności do pedofilii. Cóż za ironia. xP
Arantir i Sandro dnia 16 grudzień 2008 o 20:18
Mysza realag został demonem a demony się nie starzeją więc wiek mu ruszył dopiero bo oczyszczeniu. Czyli między Izabelom a realagiem nie ma aż takiej rużnicy
mysza dnia 20 grudzień 2008 o 17:17
Do Arantir i Sandro- Acha... Ja tam najlepiej znam się na elfach i nie znałam tego faktu o demonach,dzięki smiley . Ale według mnie Izabela nie pasuje do Raelaga,on jest za przystojny smiley i Izabela ma taki ironiczny głos...wogóle mnie wkurza ,niech spada na palmę banany prostwać
fanatyk heroes dnia 18 styczeń 2009 o 19:19
Godryk i Laszlo najlepsi
jacham dnia 27 styczeń 2009 o 17:15
leszlo słuzy biarze
Arhimonde dnia 25 luty 2009 o 21:25
godryk wymiata!!!!!!!!!!!!!
thornix dnia 20 kwiecień 2009 o 21:26
nie wiem czy ktoś zauważył,ale nickolain był w filmiku wstępnym do hero5 i izabella
kain1995 dnia 26 czerwiec 2009 o 10:19
heh gusta mi się zmieniły i lubię nadal rutgera ale i laszlo z KAMPANII ale co do raelaga to zgadnijcie kto mu głos podkłada w tych cutscenkach XD
alesha_queen dancer dnia 12 lipiec 2009 o 18:28
co się Izabeli czepiacie ! mysza to ty za nią idż palmy prostować !!!
alesha_queen dancer dnia 12 lipiec 2009 o 18:29
smiley
raelag320 dnia 03 sierpień 2009 o 20:08
Izabela najlepsza
alesha_queen dancer dnia 02 wrzesień 2009 o 13:07
no jasne! sie wie
niedoceniony dnia 11 wrzesień 2009 o 20:49
Do Myszy
,,Raelag ją kocha, a ona nie dość że ma go centralnie w d.... to jeszcze gada tylko o trupie Nikkolaju. Może był niczego sobie, ale w wydaniu trupa robiącego taką wiochę w Irollan ,to za czym tu tęsknić? Raelag to subtelny facet, który robił dla niej wszystko, a ona wzdycha nadal do trupa,znaczy do "umarłego mżusia".''

Nikolaj i Izabela znali się bardzo długo.Miłośc była wielka nawet mogli się ożenic.Ale przyszedł Raelag i był tak zakochany że chciał zając miejsce Nikolaja zabijając go.
Może przesadziłem ale aleshadancer ma rację.
alesha_queen dancer dnia 21 wrzesień 2009 o 17:28
alesha_queen dancer to po pierwsze,po drugie,ja lubię Izulę-królową,po trzecie,niedoceniony,dla mnie jesteś supersmiley
LadyYlaya dnia 05 grudzień 2009 o 10:10
Izabela,Freyda,Dougali Ellaine
Weronika3k dnia 07 grudzień 2009 o 09:33
lubie Freyde Izabele Mauve Irine
Johny13 dnia 31 grudzień 2009 o 23:13
Dougal to jest okaz Przezajebistości!!!
Lord_Mergoth dnia 12 marzec 2010 o 09:18
Sądzę, że najlepszym bohaterem jest Vittorio. Dobrze się nim gra, ma silne moce i potrafii zadawać duże obrażeń wrogim jednostkom. Nie wiem jak wam ale mi się najbardzej podoba ze wszystkich
olos1234 dnia 26 czerwiec 2010 o 23:52
Może gdybyście się nauczyli grać to każdy bohater by był najlepszy. Bo mi to bohater wisi. Zależy od współczynników i armii. Przystań dobra nawet........ ale mój ulubiony zamek to loch.
Crmayz dnia 13 lipiec 2010 o 19:05
Dougal najlepszy. Łucznicy to jednak jest coś bo zanim przeciwnik do ciebie podejdzie już leży martwy. Pozatym Frayda też fajna (i ładna). Izabella mi działa na nerwy. Tylko w ostatniej kampanii lochu była całkiem znośna, za to wtedy wkurzyła Raelaga ;p
Sovereign dnia 20 sierpień 2010 o 20:21
Czemu Nikolaj jest tak "wyodrębiony"? Rozumiem, że jest królem, ale to żle wygląda

Powinny być dwie Izabele - w Kużni Pzeznaczenia ma inną biografię.
kacper66 dnia 10 wrzesień 2010 o 16:09
z bohaterów kampanii to najlepsi są godryk i duncan a z normalnych vittorio bo jest odpowiedzikiem christiana z H3 i na wysokich levelach jego balista moze zabic jednym strzałem kościanego smoka
kacper66 dnia 10 wrzesień 2010 o 16:09
ale szkoda ze nie ma christiana
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Świetne! Świetne! 17% [1 Głos]
Bardzo dobre Bardzo dobre 33% [2 Głosów]
Dobre Dobre 0% [Żadnych głosów]
Przeciętne Przeciętne 33% [2 Głosów]
Słabe Słabe 17% [1 Głos]
Opisy przejść kampanii
Heroes V
HV: Kuźnia Przeznaczenia
Heroes V Dzikie Hordy
Heroes IV
Opisy przejść scenariuszy
Heroes V
Jak dobrze grać?
Recepty na sukces
Dla początkujących
Wybierz swojego bohatera
Sylvan
Porady techniczne
HoM&MV - aktualizacja
Odtwarzanie powtórek z walk Multiplayer
Konfiguracja Hamachi
H5 - Mody
Modyfikacja Tekstur
Modyfikacja Ikon
Modyfikacja Tekstu
Modyfikacja Statystyk
Dodawanie Efektów do Animacji
Pakowanie Modów
Informacje ogólne
Świat M&M
Kontynenty
Państwa
Mapy
Bohaterowie sagi
Fabuła HoM&M
Heroes II
Heroes III
Heroes IV
Heroes V
Wywiady & biografie
Rob King - twórca muzyki
Olivier Ledroit
Fabrice Cambounet
Tworzenie HoF
Jon Van Caneghem
Tworzenie Tote
O Forge
Informacje Ogólne
Rasa Orków
Budynki Twierdzy
Alternatywne Ulepszenia
Magia
Artefakty
Umiejętności Jednostek
Kody
Galeria
Download
Ogólne Informacje
Kody
Jednostki
Miasta
Specjalizacje miast
Budynki
Bohaterowie
Artefakty
Obiekty na mapie przygody
Tygodnie
Zaklęcia
Umiejętności
Kuźnia Przeznaczenia
Mody
Download
Ogólne Informacje
Kody
Artefakty
Bohaterowie
Jednostki
Miasta
Obiekty na mapie przygody
Magia
Umiejętności
Surowce
Dodatki
Download
Ogólne Informacje
Kody
Klawiszologia
Opisy scenariuszy w RoE
Opisy scenariuszy w AB
Opisy scenariuszy w SoD
Artefakty
Bohaterowie
Klasy Bohaterów
Jednostki
Miasta
Obiekty na mapie przygody
Magia
Umiejętności
Machiny wojenne
Sanktuaria Graala
WoG
Forge
Inne dodatki
Co myślisz o nadchodzącej nowej części Heroes VI?
Zapowiada się świetnie, na pewno ją kupię!
Narazie jestem ostrożny; zobaczę co o niej będą mówić inni i wtedy rozważę jej nabycie.
Nie kupię tej gry - nie zapowiada się ciekawie i wiem, że nie przypadnie mi do gustu.
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.
02.10.2010, 20:46
Hadrian : Ale wiesz, jak ktoś wchodzi na tawernę i klika, coś wątpię, by aż tylu ludzi było na tawernie, w tym okresie.
02.10.2010, 20:44
Hadrian : W teraźniejszym?
02.10.2010, 10:22
Bandaro : Hadrianie, w jakim ty świecie żyjesz...
01.10.2010, 20:53
Alarick : a zauważyłeś ile kupi ?
30.09.2010, 22:39
Hadrian : Ej a zauważyliście ile to osób nie kupi H6? Trochę tego jest...
27.09.2010, 13:45
Psychol55 : smiley
27.09.2010, 13:45
Psychol55 : Nie interesuj się
26.09.2010, 21:43
Hadrian : Hmm dobre pytanie, ale nie do mnie smiley
26.09.2010, 19:11
Bandaro : ohh... a na czym ta życzliwość miałaby polegać?
26.09.2010, 14:33
Psychol55 : 8) nie wiem jak to mówi Hadrian wrodzona życzliwość

  
  

Poczuj klimat HoMM w Tawernie ;)

Z powodu emitowania reklam w postaci niechcianych PopUp'ów przez Stat24.pl zliczanie statystyk zostało wyłączone w dniu 24.12.2008.

Archiwum statystyk
Konkurs WWW - www.forumweb.pl :: 2 MIEJSCE
(2008.04)
Laureat trzeciego miejsca  w konkursie GIT SITE organizowanym przez ..:Portal młodzieży::. (Maj 2005)

Strona Główna | FORUM | Download | Artykuły | Szukaj

© 2003 - 2010 Tawerna - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody właścicieli jest zabronione! Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment. Grafiki i inne materiały pochodzące z gier Heroes of Might and Magic i innych są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by PHP-fusion & eXtreme-fusion | Desing & Themes jareQ

.
Wróć do góry