Uwaga!
To jest archiwalna wersja portalu Tawerna.biz udostępniona jedynie w celach poglądowych.
Wysoce prawdopodobne jest, iż niektóre funkcje tej strony mogą nie działać lub działać w sposób nieprawidłowy.
Zapraszamy na aktualną wersję strony.

 Download - Patche, mapy, mody oraz inne pliki gotowe do pobrania.
 Galeria - Mnóstwo screenshotów, tapet i artów.
 Grono-Graczy - Lista osób chcących zagrać w HoMM w sieci.
 Księga Gości - Wyraź swoją opinię na temat serwisu.
 CzatGG - Pierwszy taki czat na żywo w komunikatorze Gadu-Gadu :)
Aby wejść na CzatGG dodaj nr GG 3437279 i wpisz /join
Heroes V - Bohaterowie - Loch


Opis bohaterów z miasta Loch w Heroes of Might and Magic V.


Yrbeth
Yrbeth była dzieckiem obdarzonym niezwykłymi jak na swój wiek zdolnościami koncentracji. Trenując jak wiele jej towarzyszek sztukę magii, Yrbeth nauczyła się w znakomity sposób koncentrować swe moce - co pokazała dobitnie w czasie trzęsienia ziemi. Odkryła, że dzięki temu może zgromadzić więcej magicznej energii, niż jest to normalnie możliwe. Noc poprzedzającą ważną bitwę Yrbeth często spędza czuwając, na medytacjach i przygotowaniach.


Lethos
Lethos uważany jest za cennego sprzymierzeąca głównie ze względu na umiejętność wygrywania bitew, zanim się jeszcze rozpoczną. Pomimo iż służył już przez wiele dziesięcioleci, jego dogłębna znajomość egzotycznych trucizn i chorób nadal nie osłabła. Jednostki przeciwnika zbliżające się do pola bitwy często mogą poczuć efekt zaklęć Lethos, zanim jeszcze rozpocznie się właściwe starcie; zdarzały się przypadki, że mądrzy dowódcy zaczynali bitwę z Lethosem od pospiesznej ucieczki.


Eruina
Eruina jest prawdziwą córką legendarnej królowej Tuidhany. Eruina raczej nie akcentuje swego królewskiego pochodzenia, woląc, by osądzano ją po czynach i imponujących umiejętnościach. Wiedźmy Cienia i Matrony Cienia w jej armii zdają sobie jednak sprawę z czystości krwi Eruiny i wspierają jej ataki z zaciekłością godną fanatyków.


Sorgal
Sukcesy Sorgala związane z hodowlą wojennych jaszczurów mrocznych elfów nie wynikają z łagodnego usposobienia czy empatii, lecz z bezlitosnego odstrzeliwania słabych osobników i morderczego treningu, który może wyniszczyć nawet najsilniejsze sztuki. Gdy idą do walki, jaszczury te są zdesperowane i na wpół żywe z głodu; dzięki temu w starciu kąsają przeciwnika jeszcze bardziej zajadle.


Sinitar
Czarnoksiężnicy z Ygg-Chall są mrocznymi osobnikami rzadko wychodzącymi z cienia, zaś Sinitar wyróżnia się nawet spośród tej osobliwej grupy. Nie tylko potrafi wzmacniać czary, robi to w dodatku zużywając mniej energii niż inni. Nikt nie wie dokładnie, w jaki sposób posiadł tę umiejętność, lecz szramy na jego twarzy świadczą o zatargach ze Smokami Cienia - zatargach, które pozostawiły głębokie ślady zarówno na ciele, jak i na duszy.


Shadya
Rodzina Shadyi została zabita w trakcie wojen o sukcesję w klanie Blizny Duszy. Przy życiu pozostała tylko ona jedna i od tego czasu, czyli od wczesnego dzieciąstwa, wszystkie jej myśli krążą wokół zemsty. Poświęciła wiele lat na różnorakie treningi, często znikając na długie miesiące i pojawiając się na nowo tylko po to, by wykreślić kolejnego wroga ze swojej listy. Mierząc się samotnie z setkami wrogów, Shadya wie wszystko co można na temat infiltracji, uników, ucieczki i subtelności.


Kythra
Kythra jest jedną z najbogatszych kobiet w Ygg-Chall. Źródło jej dochodu nie jest tajemnicą: czerpie zyski z handlu zniewolonymi Minotaurami, czym jej rodzina zajmowała się od pokoleą. Niewolnicy ci stanowią też trzon jej wspaniałej armii; kandydaci na wojowników muszą jednak najpierw ukoączyć krwawą, wielu z nich przynoszącą śmierć, szkołę dla gladiatorów.


Vayshan
Vayshan znany jest ze swoich śmiałych wypadów do Irollan, gdzie uwielbia polować na swoich sylvaąskich kuzynów (traktuje to jak świetny sport). Nieznane są powody tak zaciekłej nienawiści Vayshana do elfów, lecz jego oddziały podzielają tę obsesję. Uczestnictwo w posępnym polowaniu w lasach Irollan jest wielkim zaszczytem dla wszystkich mrocznych zwiadowców i zabójców, którzy prześcigają się w próbach udowodnienia dowódcy swojej przydatności i zdobycia jego łask.


Yrwanna
Gdziekolwiek pojawia się Yrwanna, wszędzie towarzyszy jej chmara adoratorów podziwiających jej piękno. Za zniewalającym obliczem kryje się jednak biegły umysł, a Yrwanna dobrze wie, jak wykorzystać swoje atuty, by osiągnąć cel. Lojalności jej oddziałów nie zmniejsza nawet fakt, że wielokrotnie zdarzało jej się poświęcać setki żołnierzy, byle tylko zwyciężyć.


Raelag
Nic nie wiadomo o przeszłości Raelaga, który choć bezpośredni i bezlitosny w walce, to swoje plany i taktykę trzyma w tajemnicy na równi z życiorysem. Ponieważ często przewiduje ruchy przeciwnika, potrafi go otoczyć i wykiwać, nikt zbytnio nie pali się, by stawić mu czoła na polu walki. W starciu z tym przebiegłym i zatrważającym wojownikiem nieprzyjaciele często muszą zmieniać pieczołowicie przygotowane plany.


Ylaya
Ylaya jest strażniczką strzeżącą praw i kultu w klanie Piętna Cienia. Jej życie toczyło się wokół licznych nabożeństw i oddawania czci Malassie i jako szanowana matrona jest wierna naukom smoczej bogini. Co prawda Ylayi brakuje militarnego doświadczenia, jednak dzięki pomocy jej mrocznych sióstr i matron wierzy, że da sobie radę jako dowódca.


Thralsai
Niewielu członkom klanu Blizny Duszy udało się uciec po tym, jak Raelag wybił cały ich ród. Jednak wśród tych niedobitków był także Thralsai. Pozostając w ukryciu w czasie wojny królowej Izabeli powoli przygotowywał się do swojego ostatecznego celu - zniszczenia Raelaga i pomszczenia własnego klanu.


Agbeth
Agbeth pochodzi z rodu, który w czasie wojen słynął z niezwykłej brutalności i okrucieństwa. Opuszczając ziemie swoich sylvańskich kuzynów został pojmany i od tamtej pory walczy po stronie swoich rodaków przeciwko krasnoludom. Agbeth nie należy do tchórzliwych; co wiecej, wśród swojego ludu zdobył wysoki szacunek i reputację jako zimny i bezlitosny dowódca.


Ranleth
Odkąd krasnoludy budując swe kopalnie zapuściły się na ziemie Ygg-Chall, odtąd nienawiść pomiędzy nimi a mrocznymi elfami trwa do dziś. Ranleth pochodzi ze starej rodziny, która strzegła tradycji swojego rodu i bezpieczeństwa członków przeciwko krasnoludom. Jednak kiedy rodzina Ranleth zginęła w wojnie z krasnoludzką nacją, Ranleth zaprzysięgła zemstę na każdej rodzinie z Grimheim i ich sprzymierzeńców.


Uaktualnione przez Oliwsen

Komentarze
zoolander dnia 29 grudzień 2006 o 20:24
Eruina jest najlepsza jak dla mnie! Żadnym innym bohaterem nie gra mi sie tak dobrze jak nią .smiley
Piernol dnia 20 marzec 2007 o 11:32
Lethos i jego specjalność wymiata!
Piernol dnia 20 marzec 2007 o 11:32
Aha, i Sinitar teżsmiley
Woogy dnia 02 kwiecień 2007 o 08:59
Sinitar i Lethos są spoox!!smiley
FINDAN dnia 29 kwiecień 2007 o 22:27
najlepszy jest RAELAG nikt go nie pokona a potem Vayshansmiley
ArchaLord dnia 16 maj 2007 o 18:41
Z kampani najlepszy jest Realag, a od tak to Lethos
Bobol dnia 29 maj 2007 o 15:35
Lethos jest zdecydowanie najlepszy
Na wysokich poziomach jest genialny!
ben10 dnia 29 maj 2007 o 20:14
No co wy Vayshan jest najlepszy
apuspl dnia 28 czerwiec 2007 o 11:37
Lethos jest super a jak ma wysoki poziom jestes niepokonany( ale mocniejśi bochaterowie go pokonają :no: ).
:yes::yes::yes::yes::yes::yes::):):):):):):):):)
Rzeziblacha dnia 28 czerwiec 2007 o 18:52
Lethos jest najlepszy bo zatruwa!smiley
Woogy dnia 30 czerwiec 2007 o 21:11
Ciekawą posture ma także Kythra smiley xD
Woogy dnia 30 czerwiec 2007 o 21:12
A żeby kobiety ubierały się tak na codzień xD
Zehir dnia 09 lipiec 2007 o 08:37
Sinitar jest The Bestsmiley
Red Dragon dnia 09 lipiec 2007 o 16:56
Sinitar jest NAJLEPSZY
oliwsen7 dnia 23 lipiec 2007 o 11:57
wedlug mnie najlepszy jest Vayshan a potem Sorgal. do Raelag'a nie jestem zbytno przekonana
oliwsen7 dnia 23 lipiec 2007 o 11:57
moze przez to ze jego poprzednim wcieleniem byl demon
Shadow_Witch dnia 05 sierpień 2007 o 20:11
Eruina wymiata smiley I jak mam grać Dungeonem - to tylko nią
Shadow_Witch dnia 05 sierpień 2007 o 20:13
Jakie Kythra ma "wdzianko" O ile to można nazwać ubraniem xD
mitrandhil dnia 08 sierpień 2007 o 20:39
raelag mi się najbardziej podoba ze względu na jego ciekawą historję smiley
Firebrand dnia 12 sierpień 2007 o 13:57
Sinitar rządzi!
Raksha dnia 07 wrzesień 2007 o 18:10
Dla mnie najlepiej gra się Lethosem smiley
Aisha_94 dnia 15 wrzesień 2007 o 14:39
Ja w Lochach gram tylko Eruiną jest najlepsza smiley!
smola8 dnia 02 październik 2007 o 18:54
Ci bochaterowie sącałkiem fajni smiley
Ilidan Stromage dnia 02 październik 2007 o 20:25
raelag jest najlepszy to mój ulubiony bohater w całej grze
FINDAN dnia 08 październik 2007 o 22:18
no mój tez
Markal Wielki dnia 21 październik 2007 o 12:24
raelag fajny bo prawie główny bohater tej gry! ale Shadya też Rullez chociaż miała dużo do powiedzenia w tej grze smiley w misji 3 kampanii 4:"Ale są potężni!!"
Asha dnia 22 listopad 2007 o 22:31
Realag WYMIATA Chyba jeden z trzech moich ulubionych bohaterów gry 1. Findan 2. Realag 3. Zehir
ciacho dnia 06 grudzień 2007 o 16:18
jak dla mnie to eurina (rzeczywiscie to jest "miasto kobiet"smiley
behemot dnia 09 grudzień 2007 o 15:14
Brakuje mi ulubionego bohatera z trójki: Deemer. Szkoda, że zrezygnowano z bohaterów specjalizujących się w danym czarze.
Sinitar 66 dnia 16 grudzień 2007 o 13:27
Sinitar żądzi
KATALIZATOR dnia 16 grudzień 2007 o 14:30
Jest beznadziejny ! smiley
Ilidan Stromage dnia 16 grudzień 2007 o 20:00
Lethos dla mnie żadzi
golan95 dnia 24 grudzień 2007 o 20:36
powiem krótko: sinitar i lethos są dla mnie najlepsi z całej gry. jak ma się sinitarem wysoki lvl to mozna rzucać wzmocnione czary bez różnicy w kosztach!!! a lethosem to często nawet bitwy nie ma, tak on wrogowi zatruwać życie umie!!!
Crack Hack dnia 31 grudzień 2007 o 17:27
vayshan i realg wymiataja!
Thorn dnia 15 styczeń 2008 o 09:45
Realag jest THE BEST
Kaktus clon dnia 22 styczeń 2008 o 12:24
Lethos forever smiley
Lady_Biara dnia 23 styczeń 2008 o 16:31
mroczne elfy.....!!1 smiley
Matis94 dnia 16 luty 2008 o 18:06
Sinitar i Lethos to sa ziomki i Vayshan jest taki sobie
Sargeras dnia 18 luty 2008 o 08:48
Vayshan żądzi!!!!
rafmat dnia 21 luty 2008 o 19:34
eruina jest najlepsza
blackdragon dnia 26 luty 2008 o 11:54
Raelag wymiata, potem vyshan
dungeon_lethos dnia 03 marzec 2008 o 21:36
Lethos i Shadya wymiatają. Truciciel później zabija całe armie! smiley
goblin dnia 17 marzec 2008 o 10:34
RAELAG RULEZ
Dawid10 dnia 13 kwiecień 2008 o 12:22
najlepszy jest sinitar, shadya, realag,eruina rulez!! smiley
Dawid10 dnia 14 kwiecień 2008 o 20:41
powiem kto jest kim:
yrbeth wiedźmą cienia
lethos jest wiedźminem cienia
eruina wiedźmą cienia
sorgal mrocznym jeźdźcem
sinitar jest podstępnym jeźdźcem
shadya matroną cienia
kythra krwawą dziewicą
vayshan wiedźmą cienia
yrwanna krwawą furią
realag mrocznym jeźdźcem
Huor Ringeril dnia 15 kwiecień 2008 o 13:24
Raelag pochodził kiedyś z Blizn Duszy
Pao Kai dnia 01 maj 2008 o 18:24
Ja przeważnie gram Sinitarem smiley
mag cienia dnia 19 maj 2008 o 14:08
cy to na pewno bohaterowie miasta loch bo na moich hIV soł inne
flori11 dnia 24 maj 2008 o 10:12
Raelag,Sinitar,Lethos, nic dodac nic ujac oni wymiataja smiley
Amiro dnia 27 maj 2008 o 17:32
1-lethos
2-eruina smiley :yes
3-sintar smiley
potem to już obojętnie , ale i tak dunegon we wszystkim wymiata !!!!!
hohland dnia 28 maj 2008 o 12:14
realag był kiedyś agraelem i dlatego lubię ich obu!!!!!!!!!!!!!!! smiley smiley smiley smiley smiley
Agrael14 dnia 19 czerwiec 2008 o 22:31
Moim zdaniem Raelag to poprostu Agrael bo pamietacie jak Tieru oczyszczał Agraela z demonów , a poprostu Agrael był pół lordem demonów a pół kultystą i po za tym literki sie zgadzaja sa tylko poprzestawiane Realag agRael rEalag agraEl reAlag Agrael reaLag agraeL realag agrAel realaG aGrael
Brzoza95 dnia 20 czerwiec 2008 o 17:35
Jak co to Raleag
wojtekwas dnia 21 czerwiec 2008 o 08:16
brzoza95 raelag to przerobiony agrael raelag=agrael smiley
Penelopa132 dnia 21 czerwiec 2008 o 20:18
lethosem i eruina najlepiej w moim przypadku sie gra
mysza dnia 24 czerwiec 2008 o 13:03
Lubię Raelaga smiley Jest taki męski...hi hi hi ale jako elf ma fajniejszy głos niż jako lord demonów
Agrael14 dnia 08 lipiec 2008 o 21:56
jako lord demonów ma zniekształcony
Aslan dnia 11 lipiec 2008 o 18:49
Najlepsza jest osłona na piersi Kythry!

Normalnie WYMIATA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kicha33 dnia 18 lipiec 2008 o 15:59
Eruina rządzi !!!!!!!!!!!!!!!
Shaida dnia 07 wrzesień 2008 o 11:00
Raelag - Chyba ma najlepszą specjalizację, jeżeli chodzi o warlocki.
Jeżeli brać po uwagę tylko zwykłych warlocków to za najlepszych można wziąć Sintara i Lethosa.
Jednak mnie najlepiej grało się... Shadyą xD Po za tym ma ciekawą historię ;D
Shaida dnia 07 wrzesień 2008 o 17:14
Nic nie wiadomo o przeszłości Raelaga - Jak to nie?
Agrael-Raelag dnia 10 wrzesień 2008 o 20:51
Raelag my the best faforite heroes
Agrael-Raelag dnia 10 wrzesień 2008 o 20:56
A teraz prawda agrael byl elfem w masce i zbroi stworzonej prze kah beletha tieru nie zmienial go w elfa tylko czyscil dusze kapujeci smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley
wampirzy lord nikolaj dnia 17 wrzesień 2008 o 19:08
ja też to wiedziałem ukradłeś mi to z ust
Milandia dnia 28 wrzesień 2008 o 19:29
Ja tam lubię Shaydę
Galius999 dnia 23 październik 2008 o 12:46
najlepszy jest Sinitar
Krwawa_Furia1999 dnia 30 październik 2008 o 08:59
najlepsza jest : Erunia,Ylaya,Kythra,Shayda!!!!!!!!!!!!!
Krwawa_Furia1999 dnia 30 październik 2008 o 09:06
Dungeon jest najlepszy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Gelu8899 dnia 06 listopad 2008 o 13:34
Vayshan RZĄDZI ON JEST MOIM ULUBIONYM BOHATEREM.REALAG DRUGI
Arantir i Sandro dnia 07 listopad 2008 o 21:21
To jedyny zamek którym opłaca się iść na magie zniszczenia a zwłaszcza Sinitar!!!
Arantir i Sandro dnia 07 listopad 2008 o 21:24
No po zatym Ylaya to super laska, Shadya tez oczywiście jeszcze w postaci mrocznego elfa bo w swej naturalnej postaci (Biara z Inferna) jest nieco przytsza smiley
A tak wogule to Realag mimo wszystko naj w kampani wrug prawie wogule nie miał tursmiley
mysza dnia 18 listopad 2008 o 08:55
tak?To nie znacie Pałała!!!
serafin dnia 20 listopad 2008 o 16:58
Raelag for KING!!!!
Nebiros Wielki dnia 26 styczeń 2009 o 16:18
Lethos najlepszy potem Ylaya
jacham dnia 27 styczeń 2009 o 17:09
Shadya to biara
DzeJOł dnia 21 luty 2009 o 18:10
Lethos, Kyhtra i Thralsai Mi się najbardziej podobają
Arhimonde dnia 26 luty 2009 o 20:02
SINITAR THE BEST!!!!!!!!!!!!!!
Emma120DarkElven dnia 03 kwiecień 2009 o 18:50
ERUINKA AND RAELAG IS THE BEST!!!
menelag dnia 08 kwiecień 2009 o 18:42
ylaya najlePsza z kampani, a tak tO LeThoS...no i sinItar smiley
sebastian_labudda dnia 18 kwiecień 2009 o 11:53
Raelag THE BEST smiley
menelag dnia 05 czerwiec 2009 o 12:03
ej..shadya istniala, czy caly czas biara ja udawala ??? bo jakos mi to umknelo...
Marbas Lucyferowicz dnia 27 czerwiec 2009 o 21:14
własnie jak z tą Shadyą? A zauwarzyliscie że imiona RAELAG i AGRAEL to i tak to samo jak by imie. RAEL AG, AG RAEL. wiem że to ta sama osoba, ale imie tez jakby to samosmiley heh to tak jak z imionami słowiańskimi SŁAW O MIR, MIR O SŁAW, co daje znaczenie SŁAWIĄCY MIŁOŚĆ, MIŁUJĄCY SŁAWE smiley niby to samo a jednaksmiley
Lady_Biara dnia 05 lipiec 2009 o 13:07
Sahyda? Hmm moim zdaniem to była Biara ciągle ; )
Lord Godryk VII dnia 08 lipiec 2009 o 11:55
Ylaya i Ranleth fajnie wyglądają ale najlepsza jest Eruina Sinitar też niczego sobie smiley
Vovlin dnia 20 sierpień 2009 o 15:32
najlepszy sinitar, pozniej lethos
niedoceniony dnia 16 wrzesień 2009 o 08:07
Oliwsenie,jak udało ci się znaleźc biografię Ranleth? Tym nie można kierowac.
wilk111 dnia 19 listopad 2009 o 10:59
Reagal to Agrael
LadyYlaya dnia 05 grudzień 2009 o 10:08
Ylaya Rzadzi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ylaya jest krolem a Sintar jest zulem
Weronika3k dnia 07 grudzień 2009 o 09:26
lubie wszystkich bohaterów z lohów
Kokoju dnia 13 luty 2010 o 10:52
@Marbas Lucyferowicz
W sumie dużo jest wskazówek iż Raelag to Agrael. Świadczy o tym:
-Oczywiście podobne imię.
-"Jaszczur" Agraela jest podobny "z kształtu" do tego Raelaga.
-Agrael jako jedyny "znika" i nie występuje później.
-W kampanii Lochu pojawiają się dwie kwestie Raelaga. Pierwsza "Targowałem się już z demonami i prorokami" - zapewne chodzi o Tieru i o... pewnei jakieś demony jakie spotkał. Druga "...Kiedyś sam do nich należałem. Teraz... jeśli dobrze pamiętam..." - nie muszę tłumaczyć co i jak.
-No i najważniejsza wskazówka: W ostatniej misji kampani Akademii Kha-Beleth mówi do Raelaga cośtam i kończy słowami "Raelag, tak?", zaś Raeag odpowiada "Przyjaciele zwą mnie Raelag. Dla ciebie może być i Agrael".

Z tą Shadyą, to jeśli wierzyć Biarze to właśnie ów demonica nią była. Chociaż... Skoro Shadya-Biara była ciągle z Raelagiem, to kto zabił Tieru? Chyba jednak Shadya była Shadyą przez jakiś czas, aczkolwiek Biara ją zabiłą i zmieniła się w nią tak jak to było z Beatrice.
olos1234 dnia 24 luty 2010 o 20:27
Vayshan rzadzi i jego przesladowcy tez smiley Ale ni e piszcie ze vayshan to pedal czy po operacji jak on wymiata z tych wzsystkich bohaterow a potem sorgal
olos1234 dnia 24 luty 2010 o 20:30
Zapomnialem czegos dodac ze lochy to chyba z tych wszystkich zamkow posiadaja zarabiste jednostki i magie. A budynek w ktorym sie poswieca jest super!!
Raelag222 dnia 12 kwiecień 2010 o 15:14
Ylaya, Sinitar i Raelag najlepsi.
findan444 dnia 21 czerwiec 2010 o 21:38
RAELAG SINITAR I SHADYA!
Inferno10 dnia 01 sierpień 2010 o 22:49
1.Eruina(najlepsza z lochu ^^)
2.Sorgal
3.Vayshan
Michal787 dnia 08 sierpień 2010 o 22:40
Według mnie najlepsi bohaterowie Lochu to Lethos,Sorgal ,Raelag i Yrbeth.
Marbas199 dnia 13 sierpień 2010 o 22:52
Raelag,Ylaya,Thralsai,Sorgal i Sinitar
Inferno10 dnia 01 październik 2010 o 21:42
Ej a gdzie Giovanni,tak w ogóle?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Świetne! Świetne! 67% [8 Głosów]
Bardzo dobre Bardzo dobre 33% [4 Głosów]
Dobre Dobre 0% [Żadnych głosów]
Przeciętne Przeciętne 0% [Żadnych głosów]
Słabe Słabe 0% [Żadnych głosów]
Opisy przejść kampanii
Heroes V
HV: Kuźnia Przeznaczenia
Heroes V Dzikie Hordy
Heroes IV
Opisy przejść scenariuszy
Heroes V
Jak dobrze grać?
Recepty na sukces
Dla początkujących
Wybierz swojego bohatera
Sylvan
Porady techniczne
HoM&MV - aktualizacja
Odtwarzanie powtórek z walk Multiplayer
Konfiguracja Hamachi
H5 - Mody
Modyfikacja Tekstur
Modyfikacja Ikon
Modyfikacja Tekstu
Modyfikacja Statystyk
Dodawanie Efektów do Animacji
Pakowanie Modów
Informacje ogólne
Świat M&M
Kontynenty
Państwa
Mapy
Bohaterowie sagi
Fabuła HoM&M
Heroes II
Heroes III
Heroes IV
Heroes V
Wywiady & biografie
Rob King - twórca muzyki
Olivier Ledroit
Fabrice Cambounet
Tworzenie HoF
Jon Van Caneghem
Tworzenie Tote
O Forge
Informacje Ogólne
Rasa Orków
Budynki Twierdzy
Alternatywne Ulepszenia
Magia
Artefakty
Umiejętności Jednostek
Kody
Galeria
Download
Ogólne Informacje
Kody
Jednostki
Miasta
Specjalizacje miast
Budynki
Bohaterowie
Artefakty
Obiekty na mapie przygody
Tygodnie
Zaklęcia
Umiejętności
Kuźnia Przeznaczenia
Mody
Download
Ogólne Informacje
Kody
Artefakty
Bohaterowie
Jednostki
Miasta
Obiekty na mapie przygody
Magia
Umiejętności
Surowce
Dodatki
Download
Ogólne Informacje
Kody
Klawiszologia
Opisy scenariuszy w RoE
Opisy scenariuszy w AB
Opisy scenariuszy w SoD
Artefakty
Bohaterowie
Klasy Bohaterów
Jednostki
Miasta
Obiekty na mapie przygody
Magia
Umiejętności
Machiny wojenne
Sanktuaria Graala
WoG
Forge
Inne dodatki
Co myślisz o nadchodzącej nowej części Heroes VI?
Zapowiada się świetnie, na pewno ją kupię!
Narazie jestem ostrożny; zobaczę co o niej będą mówić inni i wtedy rozważę jej nabycie.
Nie kupię tej gry - nie zapowiada się ciekawie i wiem, że nie przypadnie mi do gustu.
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.
02.10.2010, 20:46
Hadrian : Ale wiesz, jak ktoś wchodzi na tawernę i klika, coś wątpię, by aż tylu ludzi było na tawernie, w tym okresie.
02.10.2010, 20:44
Hadrian : W teraźniejszym?
02.10.2010, 10:22
Bandaro : Hadrianie, w jakim ty świecie żyjesz...
01.10.2010, 20:53
Alarick : a zauważyłeś ile kupi ?
30.09.2010, 22:39
Hadrian : Ej a zauważyliście ile to osób nie kupi H6? Trochę tego jest...
27.09.2010, 13:45
Psychol55 : smiley
27.09.2010, 13:45
Psychol55 : Nie interesuj się
26.09.2010, 21:43
Hadrian : Hmm dobre pytanie, ale nie do mnie smiley
26.09.2010, 19:11
Bandaro : ohh... a na czym ta życzliwość miałaby polegać?
26.09.2010, 14:33
Psychol55 : 8) nie wiem jak to mówi Hadrian wrodzona życzliwość

  
  

Poczuj klimat HoMM w Tawernie ;)

Z powodu emitowania reklam w postaci niechcianych PopUp'ów przez Stat24.pl zliczanie statystyk zostało wyłączone w dniu 24.12.2008.

Archiwum statystyk
Konkurs WWW - www.forumweb.pl :: 2 MIEJSCE
(2008.04)
Laureat trzeciego miejsca  w konkursie GIT SITE organizowanym przez ..:Portal młodzieży::. (Maj 2005)

Strona Główna | FORUM | Download | Artykuły | Szukaj

© 2003 - 2010 Tawerna - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody właścicieli jest zabronione! Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment. Grafiki i inne materiały pochodzące z gier Heroes of Might and Magic i innych są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by PHP-fusion & eXtreme-fusion | Desing & Themes jareQ

.
Wróć do góry