Uwaga!
To jest archiwalna wersja portalu Tawerna.biz udostępniona jedynie w celach poglądowych.
Wysoce prawdopodobne jest, iż niektóre funkcje tej strony mogą nie działać lub działać w sposób nieprawidłowy.
Zapraszamy na aktualną wersję strony.

 Download - Patche, mapy, mody oraz inne pliki gotowe do pobrania.
 Galeria - Mnóstwo screenshotów, tapet i artów.
 Grono-Graczy - Lista osób chcących zagrać w HoMM w sieci.
 Księga Gości - Wyraź swoją opinię na temat serwisu.
 CzatGG - Pierwszy taki czat na żywo w komunikatorze Gadu-Gadu :)
Aby wejść na CzatGG dodaj nr GG 3437279 i wpisz /join
Heroes V - Kuźnia Przeznaczenia - Kampania II - Bunt Wulfstana

Kampania "Bunt Wulfstana" w Heroes of Might and Magic V - Kuźnia Przeznaczenia

Misja Pierwsza: Strefa przygraniczna

Cele misji:

 • Utrzymaj oba miasta
 • Zbuduj określoną armię
 • Wulfstan musi przeżyć
Cele poboczne:
 • Zbuduj kapliczkę runiczną pierwszego kręgu

Zaczynasz na środku mapy(1) z trzema krasnoludzkimi zamkami (1,2,3). Za zadanie masz je utrzymać oraz zdobyć 300 obrońców. Nic prostszego. Zamek rozbudowuj systematycznie a raczej zamki. Nie będę sie rozpisywał do misji bo nie ma poco. Wróg pojawia się ze słabymi armiami, z małą liczbą pól do przejścia na mapie oraz rzadko. Pojawia się on w miejscach (4 i 5). Wroga pokonasz bez problemu. Teraz chyba najistotniejsza rzecz w całej Kuźni przeznaczenia. Za wszelką cenę staraj się zdobyć Magię Światła oraz Magię Mroku. Poco ci ona? Napisze później. Toteż zanim zdobędziesz 300 obrońców a to jest banalne bo czerpiesz ich z 3 zamków i siedlisk najadą na ciebie 2 bohaterowie wroga łatwi do pokonania. Gdy uzbierasz 300 misja zakończy się.

Misja Druga: Strefa przygraniczna

Cele misji:

 • W ciągu dwóch tygodni przejmij kontrole nad Asbrand
 • W ciągu dwóch miesięcy oswobodź wszystkie osiedla krasnoludów
 • Wulfstan musi przeżyć
 • Odeprzyj atak imperium
Cele poboczne:
 • Zajmij wszystkie kopalnie złota

Zaczynasz na powierzchni. Nie ma mapy bo to tylko dojście do zejścia do podziemi(1) i kończy się akcja. Gdy zejdziesz do podziemia od razu rusz na miasto (2). Po drodze zdobądź każdą napotkaną kopalnie oraz przyłącz do ciebie jednostki krasnali jeśli jakieś będą. Zdobądź zamek i odkrywaj okolice zdobywając siedliska i kopalnie. Gdy je wszystkie zdobędziesz a masz na to 2 miesiące zaatakuje cie wrogi bohater. Pokonaj go i zakończ misje wygraną.

Napisze tu jakie umiejętności musi mieć twój Wulfstan: Logistyka, Magia światła, magia mroku, machiny oblężnicze oraz szczęście. Te umiejętności muszą się znaleźć. Czemu to takie ważne napisze później.

Misja Trzecia: Partyzanci

Cele misji:

 • Uwolnij schwytanego bohatera w ciągu trzech tygodni
 • Wulfstan musi przeżyć
 • Zajmij karawanę ze złotem
 • Zdobądź Merasgar
Cele poboczne:
 • Pomóż Helmarowi uciec z tej krainy

Zaczynasz w podziemiach na północnym zachodzie (3). Rusz czym prędzej uratować bohatera krasnoludów. Po drodze zbieraj złoto oraz odwiedź kapliczkę runów i obrońców. Nie karz im iść zwabiać wroga. Przy zapytaniu o to kliknij "anuluj" wtedy przyłączą się do ciebie. Gdy przejdziesz przez most znajdź wspomnianego bohatera wroga i zabij go. Zdobędzie mnóstwo cennych artefaktów. Po pokonaniu wroga uwolnij swojego bohatera(4). Potem podążaj za nim cały czas. Gdy dojdziecie do wyjścia na ziemie zabij strażników którzy jego bronią. W zależności od tego którą drogą Helmar ucieknie będziesz maszerował na swoje miasto. Gdy go uratujesz dostaniesz 50 bersekerów. W tym momencie rozdwoję poradnik na dwie części. 1. Gdyby Helmar uciekał poprzez wejście na północy to odwiedź siedlisko jeźdźców krasnoludów. Potem wyjdź na drogę i kieruj się nią cały czas. Nie zbaczaj z niej. 2. Gdyby Helmar uciekał południowym wyjściem sprawa jest nieco skomplikowana ale i łatwiejsza. Zaraz gdy wyjdziesz poodwiedzaj siedliska krasnali oraz w razie gdyby tak było przyłącz do siebie inne jednostki krasnali np. pilnujące kopalnie. Kopalnie zajmij bez wahania. ***Innego rozwiązania poza tymi nie znam ale w razie jakby Helmar uciekał innym wyjściem zrób to co w poprzednich punktach. Czyli oczyść okolice z wroga, zdobądź kopalnie, przyłącz do siebie nowe jednostki oraz znajdź główną drogę i podążaj nią na południe*** Teraz już nie ma żadnych rozwiązań które by miały dzielić poradnik. Jakby nie było masz dojść na południe drogą główną i gdy zobaczysz gryfy pokonaj je i idź drogą która jest za nimi aż do zamku. Po drodze zdobywaj kopalnie, nowe jednostki jak sie da i na końcu zdobądź zamek. Szybko ulepsz swoją armię gdyż po około 2 - 3 tygodniach pojawi się karawana ze złotem i strażnikami którą musisz przejąć. Będzie ona przemierzać mapę od północy po południe główną drogą (2). Przechwyć ją. Tym samym wygrałeś misję.

Misja Czwarta: Bracia

Cele misji:

 • Spotkaj się z armią Duncana
 • Wulfstan musi przeżyć
 • Duncan musi przeżyć
 • Zajmij Tor Hrall
Cele poboczne:
 • Wzmocnij armię krasnoludami

Zaczynasz na północy(1). Kieruj się cały czas do przodu. Każdą jednostkę krasnali przyłącz do siebie. Przyłączy się ona do ciebie a opłatą w postaci dowolnego surowca. W razie jakbyś nie miał surowców to i tak zaakceptuj ich propozycje a jak pojawi się komunikat o braku zapłaty to ponownie ich zaatakuj i teraz powinni żądać czegoś innego. W innym wypadku ponów czynność którą opisałem. Każdy napotkany surowiec zbierz. Gdy dojdziesz do pierwszego rozwidlenia nie skręcaj na południe tylko maszeruj prosto. Na kolejnym rozwidleniu dopiero skręć. Wejdź w portal 2 kierunków, pokonaj lisze i zdobądź klucz(5). Wróć z powrotem przez portal, wróć na drogę gdzie skręciłeś. Następnie idź do (2) by zabić Rolfa. Pamiętaj żeby cały czas przyłączać do siebie nowe jednostki. Przejdź przez bramę klucznika. Zbierz jednostki stojące przed tobą i dopiero później je ulepsz. Odwiedź wszystkie budynki zwiększające statystyki oraz kup możliwe machiny oblężnicze. Tak wzmocniony zaatakuj Rolfa. Gdy go pokonasz wejdź w portal. Gdy cie przeniesie maszeruj na południe aż dojdziesz do armii Duncana(3). Teraz razem ze swoim przyjacielem zróbcie atak na Tor Hrall. Walcz Wulfstanem gdyż on potrzebuje doświadczenia oraz ma większą armię. Na tym kończy się ta łatwa i jakże przyjemna misja.

Misja Piąta: Laszlo

Cele misji:

 • Wyeliminuj Laszlo
 • Wulfstan musi przeżyć
 • Duncan musi przeżyć
 • Zajmij Horncrest stolicę księstwa Stag
Witaj w ostatniej misji Wulfstana. Ta misja będzie jedną z najtrudniejszych z Kuźni Przeznaczenia. Niebieskie cyfry oznaczają miejsce możliwe w którym może być łza Ashy. Czerwone cyfry oznaczają to co w każdej misji. Zaczynasz na północy z Duncanem i Tor Hrall(1). Pozbieraj szybko kopalnie, siedliska oraz odkryj teren. Ważne abyś w miarę szybko mógł rekrutować smoki i inne jednostki, żeby w twoim posiadaniu był posterunek Fortecy(5) oraz łza w mieście. Twoich ziem strzeże nie za mocny garnizon na południu(2). Gdy odkryjesz całą zimową część mapy zacznij zbierać porządną armię. Ma wyglądać mniej więcej jak ta na screenie. Po niespełna trzech miesiącach pojawi się rzeźnik Laszlo którego masz skrócić o głowę albo o co tylko chcesz. Inni wrodzy bohaterowie mają jakąś tam armie ale nie powinieneś się ich obawiać. Duncanem na pewno nie walcz z Laszlem i nie zdobywaj żadnych zamków. Wszystko to rób Wulfstanem. Gdy Laszlo zaatakuje cię wygraj z nim co jest oczywiste. Jeśli nie zaatakuje to masz można powiedzieć szczęście. Gdy masz armię jaką ja miałem to możesz Ty go pierwszy zaatakować.Walcząc z Laszlem uważaj na jego szczęście które jest prawie że przy każdym ataku. Używaj dużo run. Najlepiej by było jak walka toczyłaby się maksimum dzień drogi od twojego miasta gdyż specjalna umiejętność Wulfstana by się uaktywniła. Jak się z nim uporasz to rusz od razu na Horncrest. Jeśli przerzedził twoją armie odbuduj ją. Jak odbudujesz armię masz dwa wyjścia. Albo od razu zakończyć misje i zdobywając zamek albo najpierw wykończyć 2 zamek wroga(3) i zdobyć jego kopalnie a główne cel (4) zostawić sobie na koniec. Czego nie zrobisz to wygrana jest kwestią czasu. Pamiętaj tylko by zapisywać grę co jakiś czas. Gratulacje :)

Autor, mapy i screeny: Khaziu

Komentarze
kamil1996 dnia 25 sierpień 2008 o 09:53
Khaziu jakim cudem udało ci się zdobyć taką armię przeciwko laszlo a on ma taką słabą ??
macS dnia 26 sierpień 2008 o 16:23
Będę cię gnębił ale co mi tam. Wulfstan wcale nie musi mieć umiejętności które podałeś. Mój miał : szczeście, inteligencje, obronę, magię zniszczenia i logistyke i wymiatał jak głupi smiley
Khaziu dnia 28 sierpień 2008 o 08:26
To poczekaj do ostatniej misji HoFa to zobaczymy jak sobie poradzisz smiley
Co do armii Laszlo nie ma słabej armii. Wydaje Ci sie tylko. Ma poza tym max szczęścia więc spoko. A armie mam sporą bo w miarę szybko łzę ashy zdobyłem (2 tydzień gdy mniej więcej)
Seb@ dnia 19 wrzesień 2008 o 10:44
Khaziu jak Laszlo mnie atakuję to przegrywam albo mój bohater (Wulfstan) ucieka. Gdyby jak ze mną on walczył i by miał taką armię to bym go rozwalił i jeszcze miałbym siły zdobyć zamek (na rysunku nr. 3)
Khaziu dnia 20 wrzesień 2008 o 12:20
To uzbieraj armię jaką ja miałem. Masz na screenie. Spokojnie go pokonasz.
Asha dnia 27 wrzesień 2008 o 14:33
Haaa smiley Dzięki, Khaziu. Laszlo skrócony nie tylko o głowę ;>
Pabloo0_0 dnia 20 marzec 2009 o 17:48
Mam prośbę zrobiłem nie po kolei zadania w 2 misji Zasadzka i wróg nie chce mnie zaatakować.Pomocy
gruby9314 dnia 21 marzec 2009 o 15:50
Lubi 2 rasy z Heroes Przystań i Fortece one mnie najbardziej pociągają a w zwłaszcza Przystań z powodu treningu swoich jednostek można stworzyc masę strzelców wyborowych kosztem słabych chłopków którzy i tak do niczego się nie przydają a w fortecy lubię ogromną obronę krasnoludów smiley
Pabloo0_0 dnia 27 marzec 2009 o 19:54
Jak można uzbierać Taką Armie?? Khaziu jak uzbierałeś taką armie to napisz jak ją uzbierać po kolei co ty robiłeś.Albo jest ktoś kto może mi odpisać.Kto tworzy tą całą stronę jak nikt nie odpisuje no bez przesady.Tej Armii nie można uzbierać a skąd ta Kasa niby.Po to jest ta strona żeby pomagać innym.
raelag320 dnia 11 kwiecień 2009 o 21:35
ja zebrałem wielką armie miałem 1k {1 poziom} 720{2 poziom} 232{3 poziom} około 255 {4 poziom}157{5 poziom}64{6 poziom}
29{ 7 poziom}
ZiomuS dnia 13 kwiecień 2009 o 18:22
gdzie są obeliski??
ZiomuS dnia 14 kwiecień 2009 o 20:00
a ja uzbierałem 945 harcowników, 1197 strażników, 356 jeźdźców czarnych niedźwiedzi, 480 berserkerów, 95 władców burz, 41 magmowych smoków, 133 patriachów runów. a gdy zaatakowałem Laszlo to niezdążyłem nic zrobić a on uciekł smiley
Pabloo0_0 dnia 20 kwiecień 2009 o 19:39
Skąd miałeś na to kasę???żeby ich tyle uzbierać
ZiomuS dnia 24 kwiecień 2009 o 17:38
po 4 tyg mialem łzę ashy
raelag320 dnia 01 czerwiec 2009 o 18:54
a ja czekałem czekałem i czekałem a kasa a kasa się ładowała
Cliverek dnia 24 czerwiec 2009 o 18:09
ktoś mi powiedz gdzie są obeliski?bo 3 znalazłem ma 4 nie mogę i zawsze mnie laszlo dopada i ja zostaje ścięty o głowę
pioter222 dnia 19 lipiec 2009 o 17:18
Khaziu ja grałem na łatwym i takiej arami nie miałem a laszlo pokonałem w zamku bez wielkiego wysilku :}
Khaziu dnia 01 wrzesień 2009 o 21:49
Co do waszych wypowiedzi.... nie trzeba mieć koniecznie takiej armii, ale mile jest widziana. bo to gwarancja wygranej chyba nawet, jeśli tylko będziecie kontratakować.
Co do uwag odnośnie strony i że nikt nie pomaga... jeśli ma ktoś was pytanie, to niech zada je tu, albo na forum w odpowiednim dziale. Zrobiłem owe działy, do każdej kampanii. Tam jest większa szansa na odpowiedź niż tu.
Pozdrawiam ;)
kuba1111 dnia 16 styczeń 2010 o 15:58
khaziu dlaczego som dwie misie strefa przygraniczna
kuba1111 dnia 20 styczeń 2010 o 16:51
pszepraszam misje a nie misie
Lord Andre dnia 20 styczeń 2010 o 17:14
hej kuba też się nad tym zastanawiałem ale chcę się ciebie zapytać na której jesteś misji bo na mnie możesz liczyć
kuba1111 dnia 21 styczeń 2010 o 09:16
piątej jakie zebrałeś wojska bo niewiem jakie wojska zebrać
kuba1111 dnia 21 styczeń 2010 o 09:32
niemoge jej przejść
kuba1111 dnia 21 styczeń 2010 o 10:47
Lord Andre pomuż
kuba1111 dnia 22 styczeń 2010 o 20:13
już nie aktualne
Felion303 dnia 01 luty 2010 o 16:13
Misje Piątą przeszedłem z słabszym wojskiem i nie używając runów.
patrykgabrys dnia 08 luty 2010 o 18:56
U mnie Laszlo 1k Kuszników , a ja miałem 135 Magmowych smoków i mnie pokonał.
dawideczek dnia 12 luty 2010 o 14:19
Ja mom zawsze przed jaką kolwiek finałową walką conajmniej 50 jednostek 7 poziomu. Jeśli, oczywiście ma czas je utworzyć.
Dougalion dnia 08 kwiecień 2010 o 12:31
ja miałem 500 strażników 324 harcowników 141 czarnych niedźwiedzi 12 berserkerów 63 patrachów runów 11 władców płomieni 6 smoków a straciłem 50 strażników(z wież strażnicej) 32 harcowników 12 berserkerów 3 smoki ;] mało straciłem i to dzięki czaru oślepienia i przywołaniu feniksa którym atakowałem strzelców
Dougalion dnia 08 kwiecień 2010 o 12:35
a Wulfstan maiał arty: (z artefaktami)
atak: 56
obrona: 27
siła zaklęc: 29
wiedza:24
Dougalion dnia 10 kwiecień 2010 o 14:26
żeby zdobyc taką armie należy szybko Dancanem i Wulfstanem pozbierac armie i zacząc poszukiwania obelisków wszystkie są na terenach krasnoludów posterunki krasnoludów grają kluczową role w zebraniu dużych sił a na ich opłate łza Ashy
Jeden obelisk jest przed zachodnią granicą terenów krasnoludów drugi koło wojenego posterunku Fortecy (za tartakiem uliczką w lewo do końca) pilnują hydry trzeci jest za tartakiem uliczką w prawo pilnują Ul. Piekielne Konie czwarty gdzieś pod punktem 4 Khazia

Radze okrążyc wszystkie budowle dodające staty Wulfstanem i Duncanem bo w ostatniej misji z kampani "Zadanie Yjali" będą potrzebne i najlepiej kierowac Wulfstana na droge magi a Duncana na wojownika
PS:Z powodu małej liczby strzelców wśrud krasnoludów przyda się "Trój strzałowa balista" xD
Hyacyntus dnia 14 maj 2010 o 16:49
Co do zaleceń Khazia, pierwsze 4 misje w 100% zgodne, Ostatnią można przejść inaczej. Nie piszę tego, aby podważyć umiejętności naszego przewodnika, ale aby pokazać nieco inne spojrzenie na tą misję.
Po pierwsze: Ja miałem nieco inne umiejętności niż pisał admin: Magie światła i mroku, logistykę, runy (prawie wcale nie używałem) oraz ATAK i OBRONĘ.
Łzę dowiozłem około 4 tygodnia i miałem znacznie mniej jednostek niż na obrazku na koniec V misji.
Moim kluczem do zwycięstwa było rozbicie dwóch słabszych armii, a nie jednej mocnej.
Inaczej mówiąc najpierw poczekałem, jak garnizon zostanie rozwalony przez andreasa. Potem go pokonałem i zająłem Horncest (czy jakoś tak). Na końcu Laszlo.
Gdy samemu się wejdzie na ich tereny to andreas przekazuje armię Laszlo i wtedy jest gorzej.
Generalnie zalecam zdobycie czaru hipnoza dla wulfstana przydaje się.
WQjtek2 dnia 19 czerwiec 2010 o 14:10
Wyjaśnijcie mi proszę jedną rzecz. W misji piątej Laszlo przychodzi jebitnie za wcześnie(po ok. 3 tygodniach). Czemu on tak wcześnie atakuje? Toż nie da się zrobić wystarczającej armii by go pokonać w tak krótkim czasie.
Belegor dnia 22 czerwiec 2010 o 20:01
Mnie też atakuje, ale w tygodniu prawie przed upłynięciem trzeciego i zamiast na zamek kieruje się na ukrytego w bocznej dolinie Duncana jakby wiedział, że tam jest. Łzy ashy nie odnalazłem choć miałem odkryte 2-3 obeliski. Armi miałem na 18 ognistych smokach i 11 władców burz i na dodatek z kryzysem finansowym więc Laszlo wybrał odpowiedni moment.
Może wcześniej zaatakował dlatego, że widział Wulfstana na przygraniczu, gdy uwolnił z więzienia drugiego bohatera. Może powinien sręcić w lewo na czarne misie, a nie zbliżać się do granicy.
menelag dnia 26 czerwiec 2010 o 10:19
U mnie byla odwrotna sytuacja. Miałem moment, że armia moich hero była słabiuuutka, a Laszlo i tak uciekał. Cały czas mi uciekał. Podchodził pod miasto, a jak ja wychodziłem albo się zbliżyłem to on dawał noge. A w ostatniej misji HoFa rozwaliłem króla Tolghara Ylayą (magia zniszczenie+wzmocnione zaklecia+talent magiczny+szczescie wojownika) krasnoludki były biedne smiley
Jaca1997 dnia 10 lipiec 2010 o 13:52
JA zrobiłem tak jak Khaziu zrobiłem porządną armie ponad 50 magmowych smoków i 120 władców burz
Guanabana dnia 26 sierpień 2010 o 16:28
Ta wszystko fajnie znalazłem Łzę Ashy w drugim tygodniu pierwszego miesiąca, ale armii nie zdołam uzbierać nigdy, bo ten s* * *l Laszlo atakuje mnie wykoksioną armią już w pierwszym tygodniu drugiego miesiąca. Co mam zrobić żeby zaatakował później?
slavicca dnia 09 wrzesień 2010 o 13:37
Guanabana
pewny jesteś że atakuje Ciebie Laszlo
mnie równie atakował wrogi bohater ale jakoś nazywał się Loze...
w każdym bądź razie nie Laszlo.
Pokonałem go bez problemu
miałem balistę (3 strzały) wojsko jako takie ale nie miałem z nim problemów. Faktem jest że miałem dość spore straty ale w każdej kolejnej walce z nim moją przewaga była coraz wyraźniejsza( ani razu go nie pokonałem bo za każdym razem uciekał)
a jeśli chodzi o Laszlo to musiałem się pofatygować po niego do zamku(nr.3 na mapce)
reszta to formalność
Chyba za szybko przechodziłem misje 1-4 bo z artefaktami na Wulfstan nie miałem nawet w 50% takich statów jak chociażby Dougalion
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Świetne! Świetne! 31% [4 Głosów]
Bardzo dobre Bardzo dobre 46% [6 Głosów]
Dobre Dobre 8% [1 Głos]
Przeciętne Przeciętne 8% [1 Głos]
Słabe Słabe 8% [1 Głos]
Opisy przejść kampanii
Heroes V
HV: Kuźnia Przeznaczenia
Heroes V Dzikie Hordy
Heroes IV
Opisy przejść scenariuszy
Heroes V
Jak dobrze grać?
Recepty na sukces
Dla początkujących
Wybierz swojego bohatera
Sylvan
Porady techniczne
HoM&MV - aktualizacja
Odtwarzanie powtórek z walk Multiplayer
Konfiguracja Hamachi
H5 - Mody
Modyfikacja Tekstur
Modyfikacja Ikon
Modyfikacja Tekstu
Modyfikacja Statystyk
Dodawanie Efektów do Animacji
Pakowanie Modów
Informacje ogólne
Świat M&M
Kontynenty
Państwa
Mapy
Bohaterowie sagi
Fabuła HoM&M
Heroes II
Heroes III
Heroes IV
Heroes V
Wywiady & biografie
Rob King - twórca muzyki
Olivier Ledroit
Fabrice Cambounet
Tworzenie HoF
Jon Van Caneghem
Tworzenie Tote
O Forge
Informacje Ogólne
Rasa Orków
Budynki Twierdzy
Alternatywne Ulepszenia
Magia
Artefakty
Umiejętności Jednostek
Kody
Galeria
Download
Ogólne Informacje
Kody
Jednostki
Miasta
Specjalizacje miast
Budynki
Bohaterowie
Artefakty
Obiekty na mapie przygody
Tygodnie
Zaklęcia
Umiejętności
Kuźnia Przeznaczenia
Mody
Download
Ogólne Informacje
Kody
Artefakty
Bohaterowie
Jednostki
Miasta
Obiekty na mapie przygody
Magia
Umiejętności
Surowce
Dodatki
Download
Ogólne Informacje
Kody
Klawiszologia
Opisy scenariuszy w RoE
Opisy scenariuszy w AB
Opisy scenariuszy w SoD
Artefakty
Bohaterowie
Klasy Bohaterów
Jednostki
Miasta
Obiekty na mapie przygody
Magia
Umiejętności
Machiny wojenne
Sanktuaria Graala
WoG
Forge
Inne dodatki
Co myślisz o nadchodzącej nowej części Heroes VI?
Zapowiada się świetnie, na pewno ją kupię!
Narazie jestem ostrożny; zobaczę co o niej będą mówić inni i wtedy rozważę jej nabycie.
Nie kupię tej gry - nie zapowiada się ciekawie i wiem, że nie przypadnie mi do gustu.
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.
02.10.2010, 20:46
Hadrian : Ale wiesz, jak ktoś wchodzi na tawernę i klika, coś wątpię, by aż tylu ludzi było na tawernie, w tym okresie.
02.10.2010, 20:44
Hadrian : W teraźniejszym?
02.10.2010, 10:22
Bandaro : Hadrianie, w jakim ty świecie żyjesz...
01.10.2010, 20:53
Alarick : a zauważyłeś ile kupi ?
30.09.2010, 22:39
Hadrian : Ej a zauważyliście ile to osób nie kupi H6? Trochę tego jest...
27.09.2010, 13:45
Psychol55 : smiley
27.09.2010, 13:45
Psychol55 : Nie interesuj się
26.09.2010, 21:43
Hadrian : Hmm dobre pytanie, ale nie do mnie smiley
26.09.2010, 19:11
Bandaro : ohh... a na czym ta życzliwość miałaby polegać?
26.09.2010, 14:33
Psychol55 : 8) nie wiem jak to mówi Hadrian wrodzona życzliwość

  
  

Poczuj klimat HoMM w Tawernie ;)

Z powodu emitowania reklam w postaci niechcianych PopUp'ów przez Stat24.pl zliczanie statystyk zostało wyłączone w dniu 24.12.2008.

Archiwum statystyk
Konkurs WWW - www.forumweb.pl :: 2 MIEJSCE
(2008.04)
Laureat trzeciego miejsca w konkursie GIT SITE organizowanym przez ..:Portal młodzieży::. (Maj 2005)

Strona Główna | FORUM | Download | Artykuły | Szukaj

© 2003 - 2010 Tawerna - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody właścicieli jest zabronione! Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment. Grafiki i inne materiały pochodzące z gier Heroes of Might and Magic i innych są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by PHP-fusion & eXtreme-fusion | Desing & Themes jareQ

.
Wróć do góry