Uwaga!
To jest archiwalna wersja portalu Tawerna.biz udostępniona jedynie w celach poglądowych.
Wysoce prawdopodobne jest, iż niektóre funkcje tej strony mogą nie działać lub działać w sposób nieprawidłowy.
Zapraszamy na aktualną wersję strony.

 Download - Patche, mapy, mody oraz inne pliki gotowe do pobrania.
 Galeria - Mnóstwo screenshotów, tapet i artów.
 Grono-Graczy - Lista osób chcących zagrać w HoMM w sieci.
 Księga Gości - Wyraź swoją opinię na temat serwisu.
 CzatGG - Pierwszy taki czat na żywo w komunikatorze Gadu-Gadu :)
Aby wejść na CzatGG dodaj nr GG 3437279 i wpisz /join
Heroes IV - Bohaterowie - Rezerwat - DruidziDruidzi


Aeris

Aeris jest wspaniałym opiekunem zwierząt i jedynym z nielicznych elfów, który twierdzi, że woli nowy świat od starego. Dla niego nie ma nic lepszego niż odkrywanie dzikich, nietkniętych ludzką stopą terenów oraz podróże w miejsca, gdzie jeszcze nikogo nie było.


Braebar

Braebar należy do coraz większej grupy druidów uważających, że nie powinni siedzieć z założonymi rękami, czekając aż inni zaatakują. Należy oczywiście bronić własnego domu, ale to tylko prowokuje wroga do ataku. Według niego to elfy powinny uderzyć pierwsze i to jak najmocniej.


Brook

Brook jest artystą, który kształtuje samą przyrodę, tworząc dzieła sztuki. Jednak zwykle powstają one poza utartymi szlakami, gdzie rzadko są odkrywane. Brook jest skromnym druidem, który zawsze wydaje się być pogrążony w wewnętrznych rozmyślaniach.


Coronius

Coronius długo szukał formy magii odpowiadającej jego impulsywnemu stylowi. Choć jest mądry i doświadczony, to wierzy, że ludzie podobnie jak zwierzęta, powinni polegać bardziej na instynkcie oraz intuicji. Według niego może być to metodą stworzenia społeczeństwa doskonałego.


Derden

Derden początkowo był mnichem, ale później zauważył jak wszystko w świecie wydaje się być ze sobą połączone. Przemówiło to do niego. Jego przejście z mnicha na druida było jednak tak stopniowe, że nie może przypomnieć sobie dnia, w którym został człowiekiem lasu.


Elleshar

Elleshar to szorstki człowiek z lasu, który rzadko żartuje. Wierzy w ciężką pracę i niezależność, a za swą główną powinność uważa ochronę natury. Poświęcił się bezgranicznie czemuś, co nazywa „niekończącą się walką przeciw tym, którzy chcą zakłócić naturalny porządek.”


Farnivon

Farnivona wzywa się zawsze, gdy trzeba zawrzeć układ z Rusałkami. Niewielu bowiem ludzi ma dość cierpliwości, by znieść ich żarty i psikusy. Ci, którzy najlepiej znają Farnivona, zauważyli, że z każdym dniem coraz bardziej upodabnia się do ukochanych przez siebie stworzeń.


Gathran

Natura jest zarówno piękna, jak i okrutna. To pierwsza lekcja każdego druida. Gathran jednak przyjął to za swe motto. Dostrzega wspaniałość płonącego lasu, albo sokoła miażdżącego mysz w swoich szponach. Oto jest życie!


Gue

Gue jest spokojnym, inteligentnym człowiekiem – z rodzaju takich, do których inni przychodzą po poradę. Jednak przez lata zgłosiło się do niego tak wiele osób, że zaczął pisać książkę ze swymi przemyśleniami, a także pomysłami na szczęśliwe życie.


Iscandel

Iscandel jest młodym druidem, który marzy o zostaniu najmłodszym członkiem najwyższej rady druidów. Czuje, że to jego powołanie, a wszystko, co robi stanowi przygotowanie do dnia, kiedy zasiądzie wśród innych przywódców i poprowadzi swych ludzi ku chwale.


Kaliki

Kaliki jest myśliwym i druidem zahartowanym w surowym i mroźnym klimacie jego ojczyzny. Brzydzi go jakakolwiek słabość. Tam skąd pochodzi oznacza ona śmierć i dlatego Kaliki rzadko kiedy polega na innych. Może i jest samotnikiem, ale nigdzie nie znajdziesz silniejszego sprzymierzeńca.


Lowell

Lowell jest bardzo szanowany z powodu swej ogromnej mądrości, ale obsesyjnie pragnie być sam, aby móc w spokoju prowadzić swe badania. Większość czasu spędza w lesie szukając nie pożywienia, lecz wiedzy. Według niego nie istnieje nic ważniejszego.

 

Yesterfox

Yesterfox czasami pracuje jako szpieg, gdyż intrygi i kłamstwa to dla niego chleb powszedni. Na całe szczęście działa jedynie dla dobra swego ludu. Rzadko przebywa dłużej w jednym miejscu i nigdy nie przyciąga uwagi. Stara się raczej zachowywać niczym łagodny wiatr w lesie – cicho i niepostrzeżenie.

 

Druidki


Aleta

Aleta od urodzenia była niewidoma. Przez większość życia nic nie widziała, więc przyzwyczaiła się do ciemności i rozkoszowała się dźwiękami i zapachami lasu. Pewien druid odkrył, że jej ślepota spowodowana była okrutnym żartem skrzatów i wyleczył ją. Jednak czasami Aleta zamyka oczy, aby posłuchać lasu.


Arabell

Arabellę fascynują obce kultury i nacje, więc ciągle podróżuje, aby zaspokoić swą ciekawość. Ten koczowniczy tryb życia sprawił, że nie ma miejsca, które mogłaby nazwać domem, a liczba jej przyjaciół jest niewielka. Tak więc czas Rozliczenia, nie zmienił zbytnio jej życia.


Eleece

Eleece większość swego czasu spędza w ogrodzie, także zostanie druidką było w jej przypadku dość oczywistym wyborem. Potrafi wyhodować niemal każdą roślinę, a piękno jej róż jest wręcz legendarne.


Gem

Choć Gem przez ponad 80 lat znajdowała się w centrum wojen i konfliktów, to wciąż była piękna i młoda, a to dzięki wodzie z pewnej zaklętej fontanny. Gdy stary świat został zniszczony i straciła dostęp do magicznej wody, Gem zaczęła się normalnie starzeć. A jest to coś, czego rozpaczliwie pragnie uniknąć.


Labetha

Labetha jest prostą, szczerą kobietą. Choć walcząc w różnych wojnach, spędziła sporo czasu z dala od społeczeństwa elfów, niedawno wróciła do swego ludu, aby pomóc im otrząsnąć się po tragicznym czasie Rozliczenia.


Melodia

Uczucia Melodii bywają zmienne niczym wiatr. Potrafi zakochać i odkochać się tak szybko, że złamała już serce dziesiątkom mężczyzn chcących zdobyć jej miłość. Melodia wcale nie zamierzała ich ranić. Po prostu taka jej uroda.


Oris

Plemię Oris zostało zniszczone przez swego własnego króla, Kilgora, na krótko przed Rozliczeniem. Ta dzielna kobieta, sprzeciwiwszy się bezmyślnemu okrucieństwu Barbarzyńców, wyruszyła w podróż, chcąc znaleźć sens życia. Odnalazła go w naturze.


Regina

Ojciec Reginy zginął w czasie Rozliczenia, ratując swoje dzieci. Zrozpaczona po jego stracie, spędziła wiele lat w żałobie. W końcu jedna z sióstr zachęciła ją, by przez wzgląd na pamięć ojca, została największą druidką elfów.


Saleena

Saleena spędziła większą cześć swego życia ujeżdżając konie i inne zwierzęta. Kiedy jednak została druidką, zrozumiała, że odbierając wolność tym pięknym stworzeniom, niszczyła jednocześnie coś pięknego. Obecnie jej głównym zajęciem jest uwalnianie zwierząt zamkniętych w klatkach.


Sannah

Wiele osób, które podróżowały z Sannah uważa, że przebywanie w jej towarzystwie to czysta przyjemność. W ciągu kilku minut potrafi poprawić każdemu samopoczucie. Najwyraźniej nie zdaje sobie sprawy ze swego uroku i zawsze jest zdumiona, gdy się ktoś w niej zakocha. Z drugiej strony smuci ją to, gdyż sama nigdy nie była zakochana.


Tonwen

Tonwen została wychowana w świętym miejscu przez fanatycznych rodziców, którzy uważali, że kiedyś przyniesie ona pokój światu. Podczas Rozliczenia stało się jednak jasne, że nie jest świętym dzieckiem, więc została porzucona. Tonwen jednak przeżyła i obecnie cieszy się z tego, że jest po prostu zwykłą kobietą.


Vianne

Vianne nie chce mówić o sobie lub swojej przeszłości i jest zła, gdy ktoś ją o to zapyta. Pomimo swej skrytości jest utalentowaną druidką, potrafiącą dobrze współpracować z innymi. Marzy o zostaniu nauczycielką, by móc szkolić młodych druidów w posługiwaniu się magią.

 

Opracowała: Hathostet


Komentarze
Penelopa132 dnia 17 czerwiec 2009 o 13:07
Nie lubię Hreoes IV bo sknociła moją postać Aeris'a i nie ma nawet u Ivoth'a.
alesha_queen dancer dnia 06 lipiec 2009 o 20:09
za to gem wyładniała
Kokoju dnia 07 lipiec 2009 o 14:22
Ja tam nie lubię druidów, lubię tlko Gatrana, Kaliki'ego i Tonwen. Ale za to przynajmniej szybko się zastanawiam, kogo kupić w karczmie.
KaelBacara dnia 07 wrzesień 2009 o 20:00
Ellshar ma ślimaka na głowie
Ofelia dnia 22 wrzesień 2009 o 18:56
przepiękna Melodia ... ; - *
niedoceniony dnia 04 październik 2009 o 08:26
Elwin, Lord Harke, Gramin, Shaera.Dlaczego nie ma bohaterów kampanijnych?
alesha_queen dancer dnia 04 grudzień 2009 o 14:29
bo to ci co można kupić w karczmie
Rivvel dnia 23 lipiec 2010 o 07:29
Co wy chcecie , fajni są, a Aeris ma się dobrze (patrz biografia) smiley.
Owszem, na początku Druid nie wykazuje się specjalnie (ja tam zwykle biorę Druida i Łowcę, więc mam 2 bohaterów naraz i razem nieźle współpracują.) ale na późniejszych etapach gry dobrze wyszkolony druid jak przyzwie z tuzin modliszek czy czarodziejskich smoków to aż się miło robi ^^. A jakby tak połączyc Magię Natury z Magią Śmierci.... ;> to sami wiecie xD
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Świetne! Świetne! 50% [1 Głos]
Bardzo dobre Bardzo dobre 0% [Żadnych głosów]
Dobre Dobre 50% [1 Głos]
Przeciętne Przeciętne 0% [Żadnych głosów]
Słabe Słabe 0% [Żadnych głosów]
Opisy przejść kampanii
Heroes V
HV: Kuźnia Przeznaczenia
Heroes V Dzikie Hordy
Heroes IV
Opisy przejść scenariuszy
Heroes V
Jak dobrze grać?
Recepty na sukces
Dla początkujących
Wybierz swojego bohatera
Sylvan
Porady techniczne
HoM&MV - aktualizacja
Odtwarzanie powtórek z walk Multiplayer
Konfiguracja Hamachi
H5 - Mody
Modyfikacja Tekstur
Modyfikacja Ikon
Modyfikacja Tekstu
Modyfikacja Statystyk
Dodawanie Efektów do Animacji
Pakowanie Modów
Informacje ogólne
Świat M&M
Kontynenty
Państwa
Mapy
Bohaterowie sagi
Fabuła HoM&M
Heroes II
Heroes III
Heroes IV
Heroes V
Wywiady & biografie
Rob King - twórca muzyki
Olivier Ledroit
Fabrice Cambounet
Tworzenie HoF
Jon Van Caneghem
Tworzenie Tote
O Forge
Informacje Ogólne
Rasa Orków
Budynki Twierdzy
Alternatywne Ulepszenia
Magia
Artefakty
Umiejętności Jednostek
Kody
Galeria
Download
Ogólne Informacje
Kody
Jednostki
Miasta
Specjalizacje miast
Budynki
Bohaterowie
Artefakty
Obiekty na mapie przygody
Tygodnie
Zaklęcia
Umiejętności
Kuźnia Przeznaczenia
Mody
Download
Ogólne Informacje
Kody
Artefakty
Bohaterowie
Jednostki
Miasta
Obiekty na mapie przygody
Magia
Umiejętności
Surowce
Dodatki
Download
Ogólne Informacje
Kody
Klawiszologia
Opisy scenariuszy w RoE
Opisy scenariuszy w AB
Opisy scenariuszy w SoD
Artefakty
Bohaterowie
Klasy Bohaterów
Jednostki
Miasta
Obiekty na mapie przygody
Magia
Umiejętności
Machiny wojenne
Sanktuaria Graala
WoG
Forge
Inne dodatki
Co myślisz o nadchodzącej nowej części Heroes VI?
Zapowiada się świetnie, na pewno ją kupię!
Narazie jestem ostrożny; zobaczę co o niej będą mówić inni i wtedy rozważę jej nabycie.
Nie kupię tej gry - nie zapowiada się ciekawie i wiem, że nie przypadnie mi do gustu.
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.
02.10.2010, 20:46
Hadrian : Ale wiesz, jak ktoś wchodzi na tawernę i klika, coś wątpię, by aż tylu ludzi było na tawernie, w tym okresie.
02.10.2010, 20:44
Hadrian : W teraźniejszym?
02.10.2010, 10:22
Bandaro : Hadrianie, w jakim ty świecie żyjesz...
01.10.2010, 20:53
Alarick : a zauważyłeś ile kupi ?
30.09.2010, 22:39
Hadrian : Ej a zauważyliście ile to osób nie kupi H6? Trochę tego jest...
27.09.2010, 13:45
Psychol55 : smiley
27.09.2010, 13:45
Psychol55 : Nie interesuj się
26.09.2010, 21:43
Hadrian : Hmm dobre pytanie, ale nie do mnie smiley
26.09.2010, 19:11
Bandaro : ohh... a na czym ta życzliwość miałaby polegać?
26.09.2010, 14:33
Psychol55 : 8) nie wiem jak to mówi Hadrian wrodzona życzliwość

  
  

Poczuj klimat HoMM w Tawernie ;)

Z powodu emitowania reklam w postaci niechcianych PopUp'ów przez Stat24.pl zliczanie statystyk zostało wyłączone w dniu 24.12.2008.

Archiwum statystyk
Konkurs WWW - www.forumweb.pl :: 2 MIEJSCE
(2008.04)
Laureat trzeciego miejsca  w konkursie GIT SITE organizowanym przez ..:Portal młodzieży::. (Maj 2005)

Strona Główna | FORUM | Download | Artykuły | Szukaj

© 2003 - 2010 Tawerna - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody właścicieli jest zabronione! Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment. Grafiki i inne materiały pochodzące z gier Heroes of Might and Magic i innych są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by PHP-fusion & eXtreme-fusion | Desing & Themes jareQ

.
Wróć do góry