Uwaga!
To jest archiwalna wersja portalu Tawerna.biz udostępniona jedynie w celach poglądowych.
Wysoce prawdopodobne jest, iż niektóre funkcje tej strony mogą nie działać lub działać w sposób nieprawidłowy.
Zapraszamy na aktualną wersję strony.

 Download - Patche, mapy, mody oraz inne pliki gotowe do pobrania.
 Galeria - Mnóstwo screenshotów, tapet i artów.
 Grono-Graczy - Lista osób chcących zagrać w HoMM w sieci.
 Księga Gości - Wyraź swoją opinię na temat serwisu.
 CzatGG - Pierwszy taki czat na żywo w komunikatorze Gadu-Gadu :)
Aby wejść na CzatGG dodaj nr GG 3437279 i wpisz /join
Heroes IV - Bohaterowie - Życie - Mnisi
Opis bohaterów z miasta RezerwatMnisi


Bakrus

Bakrus był kiedyś ulicznym naciągaczem, który twierdził, że bliski jest koniec świata, jednocześnie okradając słuchających go ludzi. Kto mógł myśleć, że Bakrus miał rację? Zrozumiał, jak wiele było w tym ironii losu i zdecydował poświęcić swe życie kapłaństwu.


Bloomberg

Gdy Bloomberg był dzieckiem został uderzony w głowę, co spowodowało, że miewa w nocy wizje, ale jednocześnie nie jest w stanie ich pojąć. Z tego powodu wstąpił w szeregi duchowieństwa, gdzie jego ekscentryczne zachowanie jest tolerowane jedynie dlatego, że zdobył grupę zwolenników wierzących w jego kontakt ze świętą wyrocznią.


Ingham

Przez większą część swego życia Ingham spędził jako skromny zakonnik, opiekując się ogrodem i tłumacząc pisma. Podobało mu się takie spokojne życie. Ale wszystko zostało zniszczone w czasie Rozliczenia. Teraz desperacko stara się przywróć ten spokój, nawet jeśli będzie to oznaczać pójście na wojnę. 


Jerwall

Jerwall był misjonarzem, który próbował nawrócić orków na stronę dobra. W swych snach widzi twarze tych, którzy obawiali się portali wiodących do nowego świata i zostali, czekając na śmierć. Obecnie w dalszym ciągu prowadzi działalność misyjną, nauczając najbardziej prymitywnych mieszkańców tej krainy.


Karth

Karth wszędzie wietrzy spiski i jest zbyt nieokrzesany, by zatrzymać swe podejrzenia dla siebie. Kiedyś nawet pochopnie oskarżył Królową Katarzynę o szpiegostwo. Natychmiast został przeniesiony do miasta na pograniczu, gdzie jego paranoja mogłaby okazać się przydatna. Od tego czasu inni duchowni starają się zmusić go do zrezygnowania z kapłaństwa.


Lemmar

Lemmar może wydawać się zbyt przystojny, jak na kapłana i ma więcej parafianek niż każdy inny duchowny. Ale kładzie wielki nacisk na obowiązkowość oraz dyscyplinę i ma niezachwiane poczucie moralności. Nawet nie zauważa pełnych zachwytu spojrzeń kobiet przychodzących na jego kazania. 


Michael

Michael nie lubi się do tego przyznawać, ale jest zdecydowanie zbyt ambitny jak na kapłana. Nie chodzi o to, że jest żądny władzy, widzi jednak wokół siebie tyle zepsucia i niekompetencji, iż czuje się zmuszony wziąć sprawy w swoje ręce, nim duchowieństwo upadnie.


Nevon

Nevon wygląda zbyt młodo, jak na kapłana. Może nawet nim nie jest, ale kto chciałby się pozbyć tak oddanego uzdrowiciela. Pomaganie innym stanowi obsesję Nevona, ale jednocześnie wzbudza podejrzliwość ludzi. Bo czyż może istnieć ktoś równie bezinteresowny?


Pirivan

Pirivan urodził się w bogatej rodzinie, ale jego szczęśliwe dzieciństwo zostało zmącone przez rozpacz po nagłej i nieoczekiwanej śmierci matki. Odtąd nie był już zwykłym dzieckiem. Pirivan cały czas stara się dowiedzieć czemu umarła. Został kapłanem, aby poszukać odpowiedzi zarówno w filozofii jak i biologii.


Proetho

Niektórzy powiadają, że Proetho jest zbyt krzykliwy i hałaśliwy jak na kapłana. A na dodatek, jest zdecydowanie zbyt żarłoczny. Zaproszony, czy nie – pojawia się na każdej uczcie. Ale dobrze jest mieć go obok siebie – szczególnie na polu bitwy. 


Rion

Niewiele osób potrafi spojrzeć w surową, nieprzejednaną twarz Riona, i skłamać. Dlatego stał się jednym z przywódców duchownych, gdzie zajmuje się osądzaniem kapłanów oskarżonych o zbrodnie. Rion ma duże wpływy w duchowieństwie, a każdy kto mu się przeciwstawi, znajdzie w nim przebiegłego przeciwnika.


Virgil

Virgil jest zafascynowany książkami, szczególnie historycznymi, ale zawsze był zbyt biedny, by sobie na nie pozwolić. Dlatego został kapłanem i szybko przeczytał wszystkie księgi z klasztornej biblioteki. Obecnie podróżuje, szukając nowych nabytków dla kościoła.


Kobiety


Adelaide

Uczucie, jakim Adelaide darzy śnieżny krajobraz swej ojczyzny wydaje się żyć w sprzeczności z ciepłem jej osobowości. Każdy kto ją zna, szybko zostaje jej przyjacielem, a wszyscy, którzy przychodzą po jej radę wiedzą, że zawsze będzie szczera w swych opiniach.


Caitlin

Chociaż Caitlin poświęciła się kapłaństwu, bardziej interesuje ją niesienie pomocy żołnierzom walczącym ze złem, niż ślęczenie przez wiele godzin świętymi księgami. To aktywna kobieta, której ciężko jest usiedzieć w miejscu i modlić się skoro według niej jedynie dominacja militarna może zapewnić zwycięstwo siłom dobra.


Corita

Czasami wiara Cority w jej przekonania może wydawać się wręcz fanatyczna. Pochodzi z regionu, który w czasie jej dzieciństwa trapiony był przez wojny i uważa, że Wszechświat znajduje się w stanie ciągłej walki pomiędzy siłami dobra i zła. Jej zdaniem, wszystko jest dopuszczalne, jeśli walczy się w imieniu dobra.


Dorine

Żwawa Dorine nie wygląda na kapłankę. Większość swego życia spędziła w trupie wędrownych aktorów. W tym czasie musiała jeszcze zapamiętywać treść sztuki, ponieważ jak wielu prostych ludzi była niepiśmienna. Jej fascynacja słowem pisanym zmusiła ją jednak do wstąpienia w szeregi duchowieństwa, aby w ten sposób nauczyć się czytać oraz pisać.


Isabeau

Isabeau wstąpiła do duchowieństwa, aby uniknąć niechcianego małżeństwa. Wkrótce zakochała się w dalekich krainach i przekonała swych przełożonych, by wysłali ją tam jako misjonarkę.


Kathleen

Chociaż Kathleen pochodzi z dużej, bogatej rodziny, zawsze okazywała współczucie tym, którzy nie mieli tyle szczęścia. Kiedy była mała oddawała wszystkie swoje zabawki biednym dzieciom, a nawet wykradała dla nich jedzenie z kuchni. Gdy dorosła została kapłanką, co wydawało się logicznym wyborem.

 

Maureen

Maureen niedawno wróciła do kapłaństwa. Przez lata wątpiła w swą wiarę po tym, jak czas Rozliczenia przyniósł śmierć tak wielu ludzi (wliczając w to jej rodzinę). Obecnie jej wiara nie jest tak silna jak niegdyś, ale jako kapłanka może przynajmniej pomóc innym.


Mirlanda

Choć w przeszłości Mirlanda kroczyła ścieżką mroku i okrucieństwa, to zawsze interesowała się filozofią dobra. Gdy została ciężko ranna podczas Rozliczenia poznała pewnego uzdrowiciela. W czasie gdy wracała do zdrowia uznała, że powinna podążać inną drogą.


Nanette

Nanette popełniła największy błąd swego życia, gdy z woli rodziców zgodziła się zostać kapłanką, zamiast wyjść za mężczyznę, którego kochała. Od tego czasu nie miała kontaktu ze swym ukochanym i obawia się, że został jedną z ofiar Rozliczenia – choć nie straciła jeszcze do końca nadziei.


Sanya

Zdobywanie wiedzy zawsze przychodziło Sanyi z łatwością. Najlepiej czuje się siedząc obok kominka z książką w dłoni, ale jeśli postawi się przed nią jakieś zadanie, bez wahania zabierze się do pracy. Jeśli chodzi o kontakty z innymi, to z powodu swej niepośledniej inteligencji Sanya często uchodzi za osobę arogancką.


Vallia

Już dwukrotnie przełożeni Vallii degradowali ją za czyny, w których narażała życie niewinnych ludzi. Vallia nigdy nie ma złych zamiarów, ale kiedy walczy ze złem (co jest jej życiowym celem), jest tak skoncentrowana na przeciwniku, że zapomina o wszystkim innym.


Opracowała: Saph

Komentarze
oliwsen7 dnia 08 marzec 2009 o 09:32
Zdecydowanie Rion. Lubiłam go w trójce i lubię w czwartej części. smiley
Kokoju dnia 07 lipiec 2009 o 14:17
Ja z mężczyzn najbardziej lubię Riona lub Bakrusa, a z kobiet: Mauren lub Nanette. I nie Mnisi tylko Kapłani to magowie życia. Przecież Mnich jko klasa to połączenie magii Życia i Ładu.
outlander dnia 17 czerwiec 2010 o 12:08
Nie ma Leslie.
Rivvel dnia 23 lipiec 2010 o 07:40
wiedziałem! Mirlanda sie jednak nawrócila! xD w Heroes 3 była w Cytadeli (Wiedźmą)
z babeczek fajne są Kathleen i Adelaide a z chłopaków - Rion, Nevon i Ingham. No i Virgil ma fajne imię xD
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Świetne! Świetne! 0% [Żadnych głosów]
Bardzo dobre Bardzo dobre 100% [1 Głos]
Dobre Dobre 0% [Żadnych głosów]
Przeciętne Przeciętne 0% [Żadnych głosów]
Słabe Słabe 0% [Żadnych głosów]
Opisy przejść kampanii
Heroes V
HV: Kuźnia Przeznaczenia
Heroes V Dzikie Hordy
Heroes IV
Opisy przejść scenariuszy
Heroes V
Jak dobrze grać?
Recepty na sukces
Dla początkujących
Wybierz swojego bohatera
Sylvan
Porady techniczne
HoM&MV - aktualizacja
Odtwarzanie powtórek z walk Multiplayer
Konfiguracja Hamachi
H5 - Mody
Modyfikacja Tekstur
Modyfikacja Ikon
Modyfikacja Tekstu
Modyfikacja Statystyk
Dodawanie Efektów do Animacji
Pakowanie Modów
Informacje ogólne
Świat M&M
Kontynenty
Państwa
Mapy
Bohaterowie sagi
Fabuła HoM&M
Heroes II
Heroes III
Heroes IV
Heroes V
Wywiady & biografie
Rob King - twórca muzyki
Olivier Ledroit
Fabrice Cambounet
Tworzenie HoF
Jon Van Caneghem
Tworzenie Tote
O Forge
Informacje Ogólne
Rasa Orków
Budynki Twierdzy
Alternatywne Ulepszenia
Magia
Artefakty
Umiejętności Jednostek
Kody
Galeria
Download
Ogólne Informacje
Kody
Jednostki
Miasta
Specjalizacje miast
Budynki
Bohaterowie
Artefakty
Obiekty na mapie przygody
Tygodnie
Zaklęcia
Umiejętności
Kuźnia Przeznaczenia
Mody
Download
Ogólne Informacje
Kody
Artefakty
Bohaterowie
Jednostki
Miasta
Obiekty na mapie przygody
Magia
Umiejętności
Surowce
Dodatki
Download
Ogólne Informacje
Kody
Klawiszologia
Opisy scenariuszy w RoE
Opisy scenariuszy w AB
Opisy scenariuszy w SoD
Artefakty
Bohaterowie
Klasy Bohaterów
Jednostki
Miasta
Obiekty na mapie przygody
Magia
Umiejętności
Machiny wojenne
Sanktuaria Graala
WoG
Forge
Inne dodatki
Co myślisz o nadchodzącej nowej części Heroes VI?
Zapowiada się świetnie, na pewno ją kupię!
Narazie jestem ostrożny; zobaczę co o niej będą mówić inni i wtedy rozważę jej nabycie.
Nie kupię tej gry - nie zapowiada się ciekawie i wiem, że nie przypadnie mi do gustu.
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.
02.10.2010, 20:46
Hadrian : Ale wiesz, jak ktoś wchodzi na tawernę i klika, coś wątpię, by aż tylu ludzi było na tawernie, w tym okresie.
02.10.2010, 20:44
Hadrian : W teraźniejszym?
02.10.2010, 10:22
Bandaro : Hadrianie, w jakim ty świecie żyjesz...
01.10.2010, 20:53
Alarick : a zauważyłeś ile kupi ?
30.09.2010, 22:39
Hadrian : Ej a zauważyliście ile to osób nie kupi H6? Trochę tego jest...
27.09.2010, 13:45
Psychol55 : smiley
27.09.2010, 13:45
Psychol55 : Nie interesuj się
26.09.2010, 21:43
Hadrian : Hmm dobre pytanie, ale nie do mnie smiley
26.09.2010, 19:11
Bandaro : ohh... a na czym ta życzliwość miałaby polegać?
26.09.2010, 14:33
Psychol55 : 8) nie wiem jak to mówi Hadrian wrodzona życzliwość

  
  

Poczuj klimat HoMM w Tawernie ;)

Z powodu emitowania reklam w postaci niechcianych PopUp'ów przez Stat24.pl zliczanie statystyk zostało wyłączone w dniu 24.12.2008.

Archiwum statystyk
Konkurs WWW - www.forumweb.pl :: 2 MIEJSCE
(2008.04)
Laureat trzeciego miejsca  w konkursie GIT SITE organizowanym przez ..:Portal młodzieży::. (Maj 2005)

Strona Główna | FORUM | Download | Artykuły | Szukaj

© 2003 - 2010 Tawerna - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody właścicieli jest zabronione! Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment. Grafiki i inne materiały pochodzące z gier Heroes of Might and Magic i innych są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by PHP-fusion & eXtreme-fusion | Desing & Themes jareQ

.
Wróć do góry