Uwaga!
To jest archiwalna wersja portalu Tawerna.biz udostępniona jedynie w celach poglądowych.
Wysoce prawdopodobne jest, iż niektóre funkcje tej strony mogą nie działać lub działać w sposób nieprawidłowy.
Zapraszamy na aktualną wersję strony.

 Download - Patche, mapy, mody oraz inne pliki gotowe do pobrania.
 Galeria - Mnóstwo screenshotów, tapet i artów.
 Grono-Graczy - Lista osób chcących zagrać w HoMM w sieci.
 Księga Gości - Wyraź swoją opinię na temat serwisu.
 CzatGG - Pierwszy taki czat na żywo w komunikatorze Gadu-Gadu :)
Aby wejść na CzatGG dodaj nr GG 3437279 i wpisz /join
Heroes IV - Bohaterowie - Śmierć - Nekromanci
Opis bohaterów z miasta RezerwatNekromanci


Archilus

Archilus był niegdyś bogatym człowiekiem, ale stracił cały majątek, aby schwytać potężnego wampira. Zmusił nieumarłego, by ten zmienił go w istotę sobie podobną. Gdy przemiana dobiegła końca, wyrzucił swego stwórcę na światło słoneczne. Teraz ten zimny i cierpliwy mężczyzna ma całą wieczność na odzyskanie swego bogactwa. 


Ayden

Ayden stanął po stronie Kreegan wierząc, że podbiją oni świat, ale demony przegrały. Obecnie ten szalony i ambitny czarodziej zerwał z nimi wszelkie umowy i pakty. Chce teraz zrobić wszystko po swojemu i samemu przejąć nad tym kontrolę.


Draezerak

Zanim Draezerak zajął się nekromancją, był mistrzem w wywoływaniu wojen. Jednym słowem powiedzianym we właściwym czasie potrafił podjudzić przeciw sobie dwóch kochających braci i wpędzić ich w brutalny konflikt. Wielu uważa, że Dreezerak zrezygnował z takich manipulacji, ale gdy się go o to zapyta, jedynie się uśmiecha.


Endan

Endan był niegdyś jednym z największych mędrców Erathii, ale próbując lepiej zrozumieć wroga, zagłębił się zbytnio w tajemnice nekromancji i nieumarłych. Nim się obejrzał, zamienił się w potężnego zombie i został wrogiem wszystkiego co żywe.


Hastner

Blady jak upiór Hastner jest tak naprawdę człowiekiem, który rzadko kiedy widzi światło słoneczne i regularnie wysysa krew. Dla niego nekromancja zawsze była sposobem na stworzenie ślepo posłusznej armii, która gotowa jest nawet popełnić samobójstwo. 


Hexx

Hexx zawsze był fizycznie słabszy od innych demonów, więc przez długi czas musiał wykonywać prace, których nikt inny nie chciał zrobić. Po czasie Rozliczenia wiele demonów odżegnywało się od nekromancji. Ale nie Hexx. To była dla niego szansa na zyskanie potęgi, szansa na zemstę.


Kurtos

Już od dziecka Kurtos zafascynowany był śmiercią. Szybko nauczył się zabijać rozmaite stworzenia i zrozumiał, że przy odrobinie zachodu, może je ożywiać. Przez długi czas ukrywał swe ponure zainteresowania, aż w końcu sam zmienił się w jednego z nieumarłych.


Mezizto

Jak wielu przed nim, Mezzito za pomocą nekromancji pragnie uzyskać nieśmiertelność. Ale nie ma zamiaru spędzić wieczności jako obrzydliwy lisz czy jakiś żałosny wampir. Wierzy, że jeśli odkryje tajemnice śmierci, pozna też sposób, by jej uniknąć.


Norticus

Dawno temu Norticus rządził wielkim królestwem, ze swą żoną Baenefą u boku. Kiedy jednak zaczęli się starzeć, jego ukochana o coś go poprosiła. Używając całego bogactwa królestwa, Norticus zamienił siebie oraz żonę w lisze. W wyniku tego utracili zarówno tron jak i siebie nawzajem.


Paskovich

Prawdopodobnie Paskovich został zamieniony w wampira podczas któregoś ze swoich chorych eksperymentów. Jedno jest pewne – nie zawsze był nekromantą, lecz raczej alchemikiem, gdyż fascynowała go tajemnica przemiany metali.


Rab

Prawdopodobnie Rab posiada wrodzone zdolności do nekromancji, gdyż jego umysł nie wydaje się być zdolny do opanowania magii. Gdy był jeszcze młody, dotkliwie pogryzł go wściekły pies. Nikt nie opatrzył jego ran i po pewnym czasie Rab popadł w obłęd. Wkrótce potem, przypadkowo spotkany wampir przemienił go w nieumarłego, ale jego szaleństwo nie zostało uleczone.


Sandro

Sandro posiada instynkt przetrwania równy niemal jego nieposkromionej ambicji. Jego pajęczyna władzy w starym świecie została zniszczona podczas Rozliczenia, więc teraz musi zacząć wszystko od nowa. Niestety zginęło również wielu jego dawnych sprzymierzeńców. Ale nikt nie powie, że Sandro nie sprosta temu wyzwaniu.

 

Sark

Sark przez tysiąc lat był „kusicielem” - demonem, który przyjął postać człowieka, aby przekonywać do swojej sprawy odpowiednich ludzi. Był w tym dobry. Obecnie ten czarujący demon pragnie jeszcze większej potęgi poznając tajniki nekromancji. Jak mówi: „Śmierć nie oznacza już uwolnienia!”

 

Kobiety


Aislinn

Aislinn posiada wyjątkową więź z ziemią. Za każdym razem gdy nie ma z nią styczności, zaczyna czuć się nieswojo. Dlatego zawsze nosi przy sobie sakwę z ziemią. Aislinn wierzy, że rozmawiają z nią robaki i zgnilizna.


Ash

Demonica Ash nawet swym imieniem stara się przypomnieć wrogom, że zostanie po nich jedynie popiół. Ponieważ spada liczebność jej gatunku, zajęła się nowym rodzajem magii, aby zapewnić sobie przetrwanie. Porzuciła też wszelką nadzieję na urzeczywistnienie się planu dominacji Kreegan.


Baenefa

Baenefa jest liszem już od tak dawna, że nie pamięta swego życia jako człowiek, poza tym, że była żoną Norticusa. Teraz jednak nic do niego nie czuje i pragnie jedynie swego królestwa.


Castrata

Castrata jest zbieraczką starych i rzadkich narzędzi tortur, a także pisemnych zeznań ofiar przesłuchań. To jej hobby. Ma też talent do nekromancji i ma nadzieję, że któregoś dnia, ktoś będzie zbierał narzędzia wynalezione przez nią.


Domala

Domala miała jedenaście lat, kiedy kula lawy z pobliskiego wulkanu spaliła jej dom. Cała jej rodzina spłonęła żywcem na jej oczach, a sama została ciężko poparzona na całym ciele. Przeżyła tylko dlatego, że z płomieni wyciągnął ją demon. Od tej pory Domala służy mu z dozgonną lojalnością.


Felina

Felina jest młodą demonicą, dziką i nierozważną. Rzadko kiedy myśli o konsekwencjach swoich czynów. A może po prostu jej to nie obchodzi? Robi to na co ma ochotę i tylko tyle się dla niej liczy.


Hsine

Hsine brzydzi się nieumarłymi i nie miałaby z nimi nic wspólnego, gdyby siły wyższe nie zmusiły jej do zostania nekromantką. Na złość im stała się w tym lepsza niż oczekiwano. Wciąż jednak przebywanie w jej towarzystwie jest niezbyt przyjemne – szczególnie dla nieumarłych.


Jessika

Obsesyjne pragnienie zachowania swej urody doprowadziło Jessikę do nekromancji. Korzystała z magii, by zatrzymać proces starzenia i w końcu zmieniła się w lisza. W międzyczasie jej umysł tak bardzo zatopił się w ciemności, iż wciąż wierzy, że jest żywa i porażająco piękna, niezależnie od tego, jakie odbicie widzi w lustrze.


Lamentia

Lamentia została poczęta podczas eksperymentu, w wyniku którego jej ojciec chciał dokonać przemiany z człowieka w lisza. Zgodnie z oczekiwaniami posiadała wrodzony talent do nekromancji, zaś swym spojrzeniem potrafił wgryźć się w twą duszę. Jak do tej pory sama nie wykazała chęci przemiany w lisza.


Masqua

Masqua wyznaje teorię, że w nekromancji zawarta jest tajemnica panowania nad światem i gdzieś wśród czarnych rytuałów istnieje zaklęcie, które potrafi wskrzesić każdą istotę, która kiedykolwiek zginęła na przestrzeni czasu. Odnalezienie tego zaklęcia stanowi jej tajemną, życiową misję.


Thessa

Krótko po czasie Rozliczenia, Thessa została wsadzona do więzienia za plądrowanie grobów i bezczeszczenie zwłok. Gdy w więzieniu wybuchł gwałtowny pożar, spłonęła żywcem na oczach strażników. Korzystając ze swej mocy Thessa zmusiła swą duszę, by wróciła do zwęglonego ciała i odrodziła się w postaci lisza.


Vidomina

Vidomina była błyskotliwą szlachcianką, która z powodzeniem zajmowała się alchemią aż do dnia, gdy została wypędzona z kraju. Odkryto bowiem że przeprowadzała eksperymenty z ożywianiem martwych. To doświadczenie sprawiło, że z uczonej zmieniła się w mściwą nekromantkę.


Yxia

Yxia była jedną z pierwszych demonic, które zajęły się nekromancją. Przyszło jej to z łatwością, ponieważ zawsze chorobliwie fascynowała się wszystkim co związane było ze śmiercią. Dla kogoś, kto żyje wiecznie, śmierć jest nie do końca zrozumiałą osobliwością. Czy istnieje tedy lepszy sposób na poznanie śmierci niż otoczenie się jej przejawami?

 

Opracowała: Saph


Komentarze
Asha dnia 05 październik 2008 o 17:39
eeee... demony w połączeniu z nekromantami??
Nekron dnia 27 listopad 2008 o 15:23
Co ten szkielet w pół koronie robi na miejscu Sandro?!
Arantir i Sandro dnia 16 grudzień 2008 o 18:47
Co oni zrobili z biednym Sandro?!?!?!?!?
oliwsen7 dnia 08 marzec 2009 o 09:31
Najfajniejszy jest Archilus i Paskovich według mnie.^^
Nightin dnia 15 maj 2009 o 11:26
Wiecie, że Domala to jedyna elfka w Heroes V pochodząca z innego zamku, niż Rezerwat/Zamku Natury?
Kokoju dnia 07 lipiec 2009 o 14:20
?
Domala to elfka w H5? A z czego jest?
A z moich ulubionych bohaterów, oto jeśli o facetów chodzi to:
-Paschovich, Mezizto, Endan i Hastner, a z kobiet: Tylko Domala.

I szkoda, że u Sandro jego kaptur zastępuje korona.
niedoceniony dnia 25 wrzesień 2009 o 21:29
Sandro to faraon!!
Masqua to podwodny stwór.
Jessika wygląda jak Sandro z poprzednich części.
sandro99-00 dnia 29 marzec 2010 o 15:11
Sandro to muj idol występuje od 1 do 5 części ale w 4 wygląda najlepiej (i w 3 w kampani)
Tazol111 dnia 15 lipiec 2010 o 16:48
Chciałbym zauważyć, że Sandro chyba nie ma w V. Poza tym zepsuli jego wygląd, potwory!
bezio123 dnia 22 lipiec 2010 o 14:23
W Heroes IV zepsuli wygląd Sandro smiley
Rivvel dnia 23 lipiec 2010 o 07:36
Dokładnie, JEssika to jakaś laska Sandro xD
a z tych łebków czerwono-zgniłych lubie Hastnera i Mezizto ;>
Hastner wygląda jak mój ojczym za młodu...O.o XD
Pago88 dnia 29 wrzesień 2010 o 09:40
Archilus ,Ayden,Paskovich,Rab,Mezisto,Hsine,Yxia,Ash i Norticus . Najfajniejsi którymi często gram. Śmierć po Ładzie mój najlepszy zamek !
Pago88 dnia 29 wrzesień 2010 o 09:44
Opisy w H4 są fantastyczne,elegancko nadają klimat grze,najlepszych Herosach ze wszystkich pięciu części ! Heroes 4 Winds of war The Best !
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Świetne! Świetne! 50% [1 Głos]
Bardzo dobre Bardzo dobre 0% [Żadnych głosów]
Dobre Dobre 0% [Żadnych głosów]
Przeciętne Przeciętne 50% [1 Głos]
Słabe Słabe 0% [Żadnych głosów]
Opisy przejść kampanii
Heroes V
HV: Kuźnia Przeznaczenia
Heroes V Dzikie Hordy
Heroes IV
Opisy przejść scenariuszy
Heroes V
Jak dobrze grać?
Recepty na sukces
Dla początkujących
Wybierz swojego bohatera
Sylvan
Porady techniczne
HoM&MV - aktualizacja
Odtwarzanie powtórek z walk Multiplayer
Konfiguracja Hamachi
H5 - Mody
Modyfikacja Tekstur
Modyfikacja Ikon
Modyfikacja Tekstu
Modyfikacja Statystyk
Dodawanie Efektów do Animacji
Pakowanie Modów
Informacje ogólne
Świat M&M
Kontynenty
Państwa
Mapy
Bohaterowie sagi
Fabuła HoM&M
Heroes II
Heroes III
Heroes IV
Heroes V
Wywiady & biografie
Rob King - twórca muzyki
Olivier Ledroit
Fabrice Cambounet
Tworzenie HoF
Jon Van Caneghem
Tworzenie Tote
O Forge
Informacje Ogólne
Rasa Orków
Budynki Twierdzy
Alternatywne Ulepszenia
Magia
Artefakty
Umiejętności Jednostek
Kody
Galeria
Download
Ogólne Informacje
Kody
Jednostki
Miasta
Specjalizacje miast
Budynki
Bohaterowie
Artefakty
Obiekty na mapie przygody
Tygodnie
Zaklęcia
Umiejętności
Kuźnia Przeznaczenia
Mody
Download
Ogólne Informacje
Kody
Artefakty
Bohaterowie
Jednostki
Miasta
Obiekty na mapie przygody
Magia
Umiejętności
Surowce
Dodatki
Download
Ogólne Informacje
Kody
Klawiszologia
Opisy scenariuszy w RoE
Opisy scenariuszy w AB
Opisy scenariuszy w SoD
Artefakty
Bohaterowie
Klasy Bohaterów
Jednostki
Miasta
Obiekty na mapie przygody
Magia
Umiejętności
Machiny wojenne
Sanktuaria Graala
WoG
Forge
Inne dodatki
Co myślisz o nadchodzącej nowej części Heroes VI?
Zapowiada się świetnie, na pewno ją kupię!
Narazie jestem ostrożny; zobaczę co o niej będą mówić inni i wtedy rozważę jej nabycie.
Nie kupię tej gry - nie zapowiada się ciekawie i wiem, że nie przypadnie mi do gustu.
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.
02.10.2010, 20:46
Hadrian : Ale wiesz, jak ktoś wchodzi na tawernę i klika, coś wątpię, by aż tylu ludzi było na tawernie, w tym okresie.
02.10.2010, 20:44
Hadrian : W teraźniejszym?
02.10.2010, 10:22
Bandaro : Hadrianie, w jakim ty świecie żyjesz...
01.10.2010, 20:53
Alarick : a zauważyłeś ile kupi ?
30.09.2010, 22:39
Hadrian : Ej a zauważyliście ile to osób nie kupi H6? Trochę tego jest...
27.09.2010, 13:45
Psychol55 : smiley
27.09.2010, 13:45
Psychol55 : Nie interesuj się
26.09.2010, 21:43
Hadrian : Hmm dobre pytanie, ale nie do mnie smiley
26.09.2010, 19:11
Bandaro : ohh... a na czym ta życzliwość miałaby polegać?
26.09.2010, 14:33
Psychol55 : 8) nie wiem jak to mówi Hadrian wrodzona życzliwość

  
  

Poczuj klimat HoMM w Tawernie ;)

Z powodu emitowania reklam w postaci niechcianych PopUp'ów przez Stat24.pl zliczanie statystyk zostało wyłączone w dniu 24.12.2008.

Archiwum statystyk
Konkurs WWW - www.forumweb.pl :: 2 MIEJSCE
(2008.04)
Laureat trzeciego miejsca  w konkursie GIT SITE organizowanym przez ..:Portal młodzieży::. (Maj 2005)

Strona Główna | FORUM | Download | Artykuły | Szukaj

© 2003 - 2010 Tawerna - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody właścicieli jest zabronione! Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment. Grafiki i inne materiały pochodzące z gier Heroes of Might and Magic i innych są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by PHP-fusion & eXtreme-fusion | Desing & Themes jareQ

.
Wróć do góry