Uwaga!
To jest archiwalna wersja portalu Tawerna.biz udostępniona jedynie w celach poglądowych.
Wysoce prawdopodobne jest, iż niektóre funkcje tej strony mogą nie działać lub działać w sposób nieprawidłowy.
Zapraszamy na aktualną wersję strony.

 Download - Patche, mapy, mody oraz inne pliki gotowe do pobrania.
 Galeria - Mnóstwo screenshotów, tapet i artów.
 Grono-Graczy - Lista osób chcących zagrać w HoMM w sieci.
 Księga Gości - Wyraź swoją opinię na temat serwisu.
 CzatGG - Pierwszy taki czat na żywo w komunikatorze Gadu-Gadu :)
Aby wejść na CzatGG dodaj nr GG 3437279 i wpisz /join
Heroes IV - Bohaterowie - Śmierć - Rycerze Śmierci
Opis bohaterów z miasta Rezerwat
Rycerze ŚmierciAglion

Demon, który był panem Agliona, wychował go na idealnego wojownika. Jego życie i osobowość obraca się wokół walki, zabijania i zwycięstwa. Przegrana jest niedopuszczalna! Choć jego pan już nie żyje, Aglion dalej stąpa po krwawej ścieżce.


Arkenvoss

Arkenvoss to prastary rycerz śmierci z czasów, gdy jego pan był władcą świata. Jednak w jego nieumarłym umyśle całe stulecia zlały się w jedno, więc jego pochodzenie otoczone jest mgłą tajemnicy. Wiadomo jedynie, że Arkenvoss czeka na dzień, gdy jego pan powróci do tego świata.


Calh

Calh wie kiedy opuścić tonący okręt, a katastrofalne niepowodzenia Kreegan na kilka lat przed Rozliczeniem były wyraźną oznaką tego co może nadejść. Tak więc ten inteligentny dowódca był jednym z pierwszych demonów, które przedostały się do nowego świata, gdzie mogły znaleźć sobie trochę miejsca.


Gargareen

Gargareen jest zarówno nieustraszonym rycerzem śmierci jak i zręcznym politykiem. Bardziej interesuje go zdobycie władzy nad własnym rodzajem oraz odbudowa imperium Kreegan, niż osiągnięcie nic nieznaczących pojęć, takich jak chwała. Posiada gdzieś listę demonów, które muszą zostać usunięte, zanim będzie osiągnąć swój plan.


Grok

Grok był niegdyś pomniejszym demonem, zwykłym wojownikiem. Nigdy nie uważał, że jest wystarczająco bystry, by rządzić innymi. Wychodził z założenia, że każdy dzień, który udało mu się przeżyć, to dobry dzień. Teraz, gdy imperium Kreegan legło w gruzach, jest zdany tylko na siebie i to mu się podoba.


Harkenraz

Rycerz śmierci, wyniosły Harkenraz, jest dumny ze swych umiejętności. Nic go tak nie cieszy, jak możliwość sprawdzenia się w pojedynkach z innymi walecznymi bohaterami. Czasami zdarza mu się nawet zabijać inne demony, przez co wzbudza strach i niechęć wśród własnego rodzaju.


Jarvis

Na pierwszy rzut oka, ten przystojny, dobrze wychowany mężczyzna, wydaje się być zwykłym rycerzem, ale pod ładną powłoką bije mroczne serce. Jarvis to jeden z najbardziej zdeprawowanych ludzi na świecie. Nie ma dla niego żadnych świętości, a z każdym dniem coraz bardziej pogrąża się w mrocznych myślach.


Malustar

Malustar to prastary demon, który urodził się u zarania dziejów. Nigdy nie podaje innym swego prawdziwego imienia, ponieważ jest ono niemożliwe do wymówienia. Przybył tu z innego świata w celu uratowania swego gatunku przed wyginięciem.


Moander

Większość liszów zostało potężnymi magami, ale Moander w poprzednim życiu był upadłym rycerzem, który uwielbiał wojskową dyscyplinę. Tak więc ten charyzmatyczny przywódca zrezygnował z magii, aby przez całą wieczność móc cieszyć się tym co składa się na bitwę – strategią, zwycięstwem i oczywiście śmiercią.


Panur

Panur często krytycznie ocenia poziom kompetencji innych demonów i znany jest z tego, że pozbywa się tych, którzy go zawiodą. To myślący wojownik, co nie wcale oznacza jego słabości. W czasie bitwy niewielu potrafi sprostać zaciekłości Panura Rzeźnika.


Straker

Straker był kiedyś przystojnym mężczyzną, który chciał stać się nieśmiertelny, aby zachować swą urodę. Jednak w swej naiwności zaczął służyć liszowi i został w zamian przemieniony w zombie. Teraz na ciałach wrogów daje upust nienawiści do własnego odbicia.


Varduum

Aż do śmierci Varduum był zwykłym żołnierzem. Wtedy pewien nekromanta wskrzesił go i stworzył z niego wojownika doskonałego. Ale Varduum okazał się być okrutny i podstępny, zabijając swego pana przy pierwszej nadarzającej się okazji. 

 

Xerxon

Od wczesnej młodości Xerxon był sadystycznym zbirem. Czerpie wielką przyjemność z torturowania i dręczenia wszystkich wokół siebie. Chwile największego szczęścia przeżywa gdy znajduje się w samym centrum bitwy. Jest najemnym rycerzem śmierci, ale w czasie pokoju nie będzie długo służył swemu pracodawcy.

 

Kobiety


Charna

Charna od urodzenia miała mrok w sercu. Nigdy nie okazywała współczucia dla innej istoty, a miłość jest dla niej wymysłem. Nie mając sumienia mogła dokonywać czynów, przed którymi wzdragają się nawet niektóre demony. Jeśli nikt inny nie chce wykonać zadania, zdaj się na Charnę.


Docata

Kreeganie podbili jej ojczyznę, Docata została wybrana przez ich dowódcę, Malustara, na służącą i uczennicę. Uczyła się dobrze, a swe powinności wykonywała niczym bezwolny golem. Nawet inne demony boją się jej pustego spojrzenia, a niektórzy zastanawiają się, co kryje się pod zbroją, której Docata nigdy nie zdejmuje.


Fiona

Gdy w wyniku Rozliczenia imperium Kreegan legło w gruzach, Fiona spróbowała w nowym świecie wrócić między ludzi. Zaledwie kilka miesięcy później ta konfliktowa kobieta musiała uciekać przed prawem. Teraz już rozumie, że nigdy nie będzie w stanie dopasować się do innych ludzi.


Luna

Nie warto zastanawiać się czy Luna oszalała nim została wampirzycą, czy też dopiero potem. Nawet sama tego nie wie. Ale to szaleństwo stanowi o jej sile, gdyż mało kto jest równie nieprzewidywalny w czasie walki. Niestety oznacza to, że nie należy jej również całkowicie ufać.


Oddrema

Podaj cenę i imię osoby, której śmierci pragniesz. Jeśli zależy ci na czyimś zniknięciu, najlepiej poprosić o pomoc Oddremę. Ta ponętna demonica jest tak dobra w swym fachu, że gdy chcesz ją wynająć nie możesz być pewien czy w danej chwili nie ma już kontraktu – na ciebie. 


Rahjuu

Cicha i spokojna Rahjuu jest uznaną mistrzynią skrytobójstwa. Zawsze ma przy sobie broń, nawet gdy jest nago. Wiele osób zginęło, gdyż przestało mieć się na baczności, sądząc, że Rahjuu jest bezbronna. Ci mądrzejsi wiedzą, że nigdy nie jest bezbronna.


Reeva

Reeva jest wampirzycą, która żywi się głównie na młodych mężczyznach. Tak łatwo przecież może odegrać słabą, niewinną dziewczynę, a następnie ukąsić gdy na chwilę stracą czujność. Kiedy już jednak kogoś schwyta, lubi przed jedzeniem pobawić się w kotka i myszkę.


Shriek

Shriek jest raczej posłanką śmierci niż jej rycerzem. Szuka walki dla przyjemności patrzenia w oczy ofiar, gdy uchodzi z nich życie. Rzadko kiedy opuszcza pole bitwy, jeśli nie jest pewna, że wszyscy jej wrogowie już nie żyją.


Tamika

Jako pomniejsza wampirzyca, Tamika nie była dość wpływowa, by przewodzić innym nieumarłym, więc wywalczyła sobie miejsce na szczycie. Jednak Rozliczenie pozbawiło ją wszystkiego co w ciągu wielu lat zdobyła. Przez krótki czas prowadziła życie, o jakim zawsze marzyła i nic jej nie powstrzyma, by do niego wrócić.


Vilexica

Vilexica twierdzi, że w czasie bitwy dobry wygląd jest równie ważny, co umiejętność zabijania. Jej zbroja i oręż są zawsze bogato zdobione i mają groźny wygląd. Gdy dorzucimy do tego jej kwiecisty styl wypowiedzi, to stanowi ona widok warty zobaczenia – choć dla jej wrogów dość osobliwy.


Winsela

Za życia, Winsela była rycerzem ogarniętym obsesyjnym pragnieniem zniszczenia nieumarłych i zyskała dzięki temu znaczną sławę. Wtedy to zebrała się przeciw niej grupa potężnych liszów i wampirów. Zabili ją, a następnie przekształcili na swe podobieństwo, zmieniając swego największego wroga w najgroźniejszego sprzymierzeńca.


Yott

Historia Yott jest naprawdę tragiczna. Należała do haremu potężnego czarnoksiężnika, ale kiedy zajął się mroczną sztuką nekromancji, zamienił wszystkich domowników w zombie. Gdy jej młodość i uroda dawno przeminęły, Yott uciekła i sięgnęła po miecz, by znaleźć miejsce dla siebie w tym okrutnym świecie.


Opracowała: Saph

Komentarze
kacper66 dnia 09 lipiec 2008 o 12:14
nienawidze nekropoli i dupa
szczur20 dnia 23 lipiec 2008 o 16:16
Ubwielbiam nekropolie smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley smileyi jest extra
Nekron dnia 27 listopad 2008 o 15:27
Też lubię nekropolis, ale to jest porażka demoni i neumarli nie mogą być w tej samej grupie!HALO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
I szkielety nie mają włosów!
Nekron dnia 27 listopad 2008 o 15:28
Ja się na tym znam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Rivvel dnia 23 lipiec 2010 o 07:33
smiley.
Grok jest tutaj i jest w Heroes 5. I jest równie piekny....xd
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Świetne! Świetne! 33% [1 Głos]
Bardzo dobre Bardzo dobre 0% [Żadnych głosów]
Dobre Dobre 0% [Żadnych głosów]
Przeciętne Przeciętne 0% [Żadnych głosów]
Słabe Słabe 67% [2 Głosów]
Opisy przejść kampanii
Heroes V
HV: Kuźnia Przeznaczenia
Heroes V Dzikie Hordy
Heroes IV
Opisy przejść scenariuszy
Heroes V
Jak dobrze grać?
Recepty na sukces
Dla początkujących
Wybierz swojego bohatera
Sylvan
Porady techniczne
HoM&MV - aktualizacja
Odtwarzanie powtórek z walk Multiplayer
Konfiguracja Hamachi
H5 - Mody
Modyfikacja Tekstur
Modyfikacja Ikon
Modyfikacja Tekstu
Modyfikacja Statystyk
Dodawanie Efektów do Animacji
Pakowanie Modów
Informacje ogólne
Świat M&M
Kontynenty
Państwa
Mapy
Bohaterowie sagi
Fabuła HoM&M
Heroes II
Heroes III
Heroes IV
Heroes V
Wywiady & biografie
Rob King - twórca muzyki
Olivier Ledroit
Fabrice Cambounet
Tworzenie HoF
Jon Van Caneghem
Tworzenie Tote
O Forge
Informacje Ogólne
Rasa Orków
Budynki Twierdzy
Alternatywne Ulepszenia
Magia
Artefakty
Umiejętności Jednostek
Kody
Galeria
Download
Ogólne Informacje
Kody
Jednostki
Miasta
Specjalizacje miast
Budynki
Bohaterowie
Artefakty
Obiekty na mapie przygody
Tygodnie
Zaklęcia
Umiejętności
Kuźnia Przeznaczenia
Mody
Download
Ogólne Informacje
Kody
Artefakty
Bohaterowie
Jednostki
Miasta
Obiekty na mapie przygody
Magia
Umiejętności
Surowce
Dodatki
Download
Ogólne Informacje
Kody
Klawiszologia
Opisy scenariuszy w RoE
Opisy scenariuszy w AB
Opisy scenariuszy w SoD
Artefakty
Bohaterowie
Klasy Bohaterów
Jednostki
Miasta
Obiekty na mapie przygody
Magia
Umiejętności
Machiny wojenne
Sanktuaria Graala
WoG
Forge
Inne dodatki
Co myślisz o nadchodzącej nowej części Heroes VI?
Zapowiada się świetnie, na pewno ją kupię!
Narazie jestem ostrożny; zobaczę co o niej będą mówić inni i wtedy rozważę jej nabycie.
Nie kupię tej gry - nie zapowiada się ciekawie i wiem, że nie przypadnie mi do gustu.
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.
02.10.2010, 20:46
Hadrian : Ale wiesz, jak ktoś wchodzi na tawernę i klika, coś wątpię, by aż tylu ludzi było na tawernie, w tym okresie.
02.10.2010, 20:44
Hadrian : W teraźniejszym?
02.10.2010, 10:22
Bandaro : Hadrianie, w jakim ty świecie żyjesz...
01.10.2010, 20:53
Alarick : a zauważyłeś ile kupi ?
30.09.2010, 22:39
Hadrian : Ej a zauważyliście ile to osób nie kupi H6? Trochę tego jest...
27.09.2010, 13:45
Psychol55 : smiley
27.09.2010, 13:45
Psychol55 : Nie interesuj się
26.09.2010, 21:43
Hadrian : Hmm dobre pytanie, ale nie do mnie smiley
26.09.2010, 19:11
Bandaro : ohh... a na czym ta życzliwość miałaby polegać?
26.09.2010, 14:33
Psychol55 : 8) nie wiem jak to mówi Hadrian wrodzona życzliwość

  
  

Poczuj klimat HoMM w Tawernie ;)

Z powodu emitowania reklam w postaci niechcianych PopUp'ów przez Stat24.pl zliczanie statystyk zostało wyłączone w dniu 24.12.2008.

Archiwum statystyk
Konkurs WWW - www.forumweb.pl :: 2 MIEJSCE
(2008.04)
Laureat trzeciego miejsca  w konkursie GIT SITE organizowanym przez ..:Portal młodzieży::. (Maj 2005)

Strona Główna | FORUM | Download | Artykuły | Szukaj

© 2003 - 2010 Tawerna - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody właścicieli jest zabronione! Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment. Grafiki i inne materiały pochodzące z gier Heroes of Might and Magic i innych są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by PHP-fusion & eXtreme-fusion | Desing & Themes jareQ

.
Wróć do góry