Uwaga!
To jest archiwalna wersja portalu Tawerna.biz udostępniona jedynie w celach poglądowych.
Wysoce prawdopodobne jest, iż niektóre funkcje tej strony mogą nie działać lub działać w sposób nieprawidłowy.
Zapraszamy na aktualną wersję strony.

 Download - Patche, mapy, mody oraz inne pliki gotowe do pobrania.
 Galeria - Mnóstwo screenshotów, tapet i artów.
 Grono-Graczy - Lista osób chcących zagrać w HoMM w sieci.
 Księga Gości - Wyraź swoją opinię na temat serwisu.
 CzatGG - Pierwszy taki czat na żywo w komunikatorze Gadu-Gadu :)
Aby wejść na CzatGG dodaj nr GG 3437279 i wpisz /join
Heroes IV - Bohaterowie - Chaos - Złodzieje

Złodzieje 


Ajit

W ciemnych tunelach i jaskiniach Ajit czuje się jak w domu, ale zrozumiał, że prawdziwe bogactwo znaleźć można na powierzchni ziemi. Co prawda ludzie wydobywają złoto z jej trzewi, ale później wsadzają je do skarbców, skąd Ajit może je z łatwością wykraść.


Calistar

Calistar jest wśród minotaurów kimś w rodzaju bohatera. Podczas swych śmiałych wypadów zdobył trzykrotnie więcej bogactwa niż inne minotaury. Pokonał też niezliczoną liczbę przeciwników na arenie. Niestety Calistar zaczyna święcie wierzyć we wszystkie nadzwyczajne rzeczy, jakie opowiadają o nim ludzie.


Dace

Dace jest wiekowym przywódcą minotaurów, który widział więcej bitew niż jest w stanie spamiętać. Twierdzi, że uczył go minotaurski bóg wojny i dlatego poświęcił swe życie na niekończące się walki. Zapomina wspomnieć o tym, że wiele jego ofiar nawet nie wiedziało, że nadchodzi. 


Flaym

Flaym jest nieobliczalnym przywódcą, gotowym zrobić wszystko, by zyskać przewagę nad wrogiem. Niestety zaczęły rozchodzić się pogłoski, że jest nawet gotów poświęcić własne wojska, jeśli taka jest potrzeba. Jego ludzie walczą dla niego tylko dlatego, że boją się go bardziej niż śmierci.


Gruezak

Gruezak zaczął jako kucharz w armii Kilgora, ale zdezerterował krótko przed ostatnią bitwą, która spowodowała nadejście Rozliczenia. Podczas tej wojny zginęło mnóstwo orczych plemion, jego także. Jak wielu innych orków, także Gruezak zajął się grabieżą i rabunkiem, aby po prostu przeżyć. 


Gundross

W przeciwieństwie do większości przedstawicieli swojej rasy, Gundross jest mistrzem przystosowywania się do nowych warunków. Jeśli zdarzy się jakaś nieprzewidziana sytuacja, natychmiast potrafi wymyślić jakieś rozwiązanie. Ten twórczy sposób radzenia sobie z problemami jest jego tajemnicą sukcesu.


Hafir

Po stuleciach walki z dżinnami, Hafir nauczył się ich szczerze nienawidzić. Przez ten czas wyrobił sobie opinię największego ich znawcy wśród ifritów. Gdy nie działa pod wpływem nienawiści, Hafir jest doskonałym dowódcą i groźnym przeciwnikiem.


Kardd

Kardd przez większą część życia był handlarzem sprzedającym swe towary w całej Erathii (podnosząc cenę o 300 procent). Po Rozliczeniu stracił większość swych kontaktów i wszystkie trasy handlowe. Nie mógł już robić interesów, więc teraz rabuje ludzi, którzy byli jego konkurentami.


Madmarik

Madmarik jest nie tylko największym żyjącym obecnie orkiem, ale też potrafi wpaść w szał na długi okres czasu. Z powodu swej wielkości nie boi się niczego i chwali się, że nie istnieje żadna istota zdolna pokonać go w pojedynku. Jak do tej pory nikt temu nie zaprzeczył.

Nazibar

Nazibar zrobi wszystko za odpowiednią cenę, a zazwyczaj wysoko ceni swe usługi. Twierdzi nawet, że dzięki zdobytemu majątkowi zatrudnił własną armię najemników. Podobno armia ta czeka w jakimś tajnym miejscu, gotowa do ataku na każdy jego rozkaz.


Rufus

Rufus rozpoczął karierę jako zapaśnik, żyjąc z siły swoich mięśni i pieniędzy, które wygrywał obstawiając na siebie. Gdy przestało mu to wystarczać, zaczął napadać na pijaczków pod karczmami lub rabować kupców na drogach. Rufus nie przejmuje się żadnymi prawami i jest bardzo zadowolony, gdy może je złamać.


Runagark

Jedyną motywacją dla Runagarka są potrzeby jego żołądka. Gdyby był bogatym orkiem, nie mógłby pewnie chodzić z powodu swej tuszy. Jednak teraz musi kraść, aby móc kupić sobie jedzenie, gdyż nie zamierza marnować czasu na pracę. 


Kobiety


Aidan

Aidan jest mniejsza i wątlejsza od większości ifritów, dlatego woli przebywać wśród słabszych ras, takich jak ludzie. Ponieważ z powodu swej profesji nie wolno jej się rzucać w oczy, Aidan nauczyła się popełniać przestępstwa tylko wtedy, gdy ktoś inny z jej rasy ściągnie na siebie podejrzenia.


Andria

Dzięki swej sile i przebiegłości minotaurzyca Andria odniosła sporo sukcesów jako gladiatorka, ale wiedziała, że wkrótce zginie z ręki jakiegoś większego i silniejszego samca. Dlatego opuściła arenę, aby wędrować po świecie, szukać skarbów, a od czasu do czasu ograbić jakiegoś przypadkowego podróżnika.


Erica Fade

Życie Eriki legło w gruzach, gdy cała jej rodzina została zamordowana. Sama zdołała uciec i ukryć się w lesie. Tego dnia zrozumiała, że życie nie ma sensu, więc równie dobrze może zająć się zemstą. I tak narodziła się Skryta Erica.


Flaren

Flaren opuściła swoje orcze plemię, ponieważ nic nie znaczyły dla niej ideały takie jak honor czy chwała. Zamiast tego wolała szybko kogoś załatwić, żeby mieć w kieszeni trochę złota. Dla tej niecierpliwej diablicy liczy się jedynie szybki zysk.


Gretchin

Gretchin ufała przywództwu Kilgora i wierzyła w jego plan dominacji nad światem. Ta lojalność doprowadziła do śmierci całego jej plemienia. Obecnie, oszalała i trapiona wyrzutami sumienia Gretchin jest samotniczką i naskakuje na każdego kto znajdzie się bliżej. Nie może się już kierować prawami swego plemienia, więc robi to co chce.


Hoogula

Aż do okresu dorastania Hoogula nie wiedziała nawet, że jest kobietą. Jej ojciec tak bardzo pragnął mieć syna, że matka okłamała go i zrobiła wszystko, by prawda nie wyszła na jaw. Obecnie Hoogula w dalszym ciągu nie zachowuje się jak kobieta i gwałtownie reaguje przy najmniejszej aluzji co do jej słabości.


Jael

Słowo Jael oznacza tak naprawdę gatunek górskiej kozicy. Została obdarzona tym obelżywym imieniem, ponieważ wolała żyć samotnie w górach niż wśród innych minotaurów. Teraz jest dumna ze swego imienia, ponieważ właśnie ta górska kozica obrabowała więcej minotaurzych kupców niż ktokolwiek inny.


Kineta

Kineta ma problemy z pozostaniem na dłużej przy jakiejkolwiek pracy. Zajmowała się już wszystkim – była handlarką, złodziejką, a nawet szpiegiem. Nie ma dla niej znaczenia czym się zajmuje, byle mogła się przy tym dobrze bawić, a jej wyobrażenie dobrej zabawy wiąże się zwykle z dokonaniem jakichś zniszczeń.


Lorelei

Wkrótce po Rozliczeniu Lorelei dokonała ogromnej liczby przestępstw, dzięki którym zyskała przydomek „Nocne ostrze”. Ograbiła więcej osad niż można to sobie wyobrazić, a łupy schowała w tajnych skrytkach. Jej działalność była prawdziwą plagą. Kiedy jest zagrożona, potrafi na kilka miesięcy zaszyć się w jakiejś sekretnej kryjówce.


Octavia

Octavia jest doświadczoną złodziejką, słynąca ze swych umiejętności dostawania się niezauważenie w dowolne miejsce. Niezależnie od prawdziwości tej opinii, Octavia odnosiła ostatnio spore sukcesy i mogłaby być bardzo zamożna, gdyby ciągle nie wydawała ogromnych sum.


Sizz

Sizz specjalizuje się w przywłaszczaniu sobie cudzej własności i robi to zarówno dla zabawy jak i dla sławy. Chodzą pogłoski, że gdzieś wewnątrz czynnego wulkanu Sizz trzyma nieprzebrane skarby, ale to raczej mało prawdopodobne, gdyż zawsze narzeka na brak pieniędzy.


Tacita

Tacita nigdy nie czuje potrzeby chwalenia się popełnionymi przez siebie przestępstwami i pewnie dlatego nie została jeszcze schwytana. Jako że jest minotaurem, nie podejrzewa się jej raczej o dokonanie przestępstw wymagających jakiejś finezji, ale Tacita zarabia niezły grosz właśnie na tego typu kradzieżach.


Valynne

Valynne to prawdziwa złodziejka, która wywołuje kłopoty wszędzie gdzie się pojawi. Choć spędziła wiele nocy w ciemnicy, to na razie udało się jej uniknąć stryczka. Valynne żyje dniem dzisiejszym i nigdy nie myśli o przyszłości, ponieważ uważa, że może zginąć w każdej chwili.

Opracowała: Saph


Komentarze
Milandia dnia 10 czerwiec 2008 o 18:45
O.o a ja ich nie widzę
szczur20 dnia 23 lipiec 2008 o 16:21
O a ja ich też nie widzę
Nightin dnia 15 maj 2009 o 11:28
Gretchin nie jest orkiem, jest goblinem.
Artur808 dnia 28 czerwiec 2009 o 20:17
Gretchi nie wygląda a ni na orka ani na goblina to jakaś zmutowana świnia jak inne jej podobne
Artur808 dnia 28 czerwiec 2009 o 20:18
I jak już to Flaren wygląda jak goblin
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Opisy przejść kampanii
Heroes V
HV: Kuźnia Przeznaczenia
Heroes V Dzikie Hordy
Heroes IV
Opisy przejść scenariuszy
Heroes V
Jak dobrze grać?
Recepty na sukces
Dla początkujących
Wybierz swojego bohatera
Sylvan
Porady techniczne
HoM&MV - aktualizacja
Odtwarzanie powtórek z walk Multiplayer
Konfiguracja Hamachi
H5 - Mody
Modyfikacja Tekstur
Modyfikacja Ikon
Modyfikacja Tekstu
Modyfikacja Statystyk
Dodawanie Efektów do Animacji
Pakowanie Modów
Informacje ogólne
Świat M&M
Kontynenty
Państwa
Mapy
Bohaterowie sagi
Fabuła HoM&M
Heroes II
Heroes III
Heroes IV
Heroes V
Wywiady & biografie
Rob King - twórca muzyki
Olivier Ledroit
Fabrice Cambounet
Tworzenie HoF
Jon Van Caneghem
Tworzenie Tote
O Forge
Informacje Ogólne
Rasa Orków
Budynki Twierdzy
Alternatywne Ulepszenia
Magia
Artefakty
Umiejętności Jednostek
Kody
Galeria
Download
Ogólne Informacje
Kody
Jednostki
Miasta
Specjalizacje miast
Budynki
Bohaterowie
Artefakty
Obiekty na mapie przygody
Tygodnie
Zaklęcia
Umiejętności
Kuźnia Przeznaczenia
Mody
Download
Ogólne Informacje
Kody
Artefakty
Bohaterowie
Jednostki
Miasta
Obiekty na mapie przygody
Magia
Umiejętności
Surowce
Dodatki
Download
Ogólne Informacje
Kody
Klawiszologia
Opisy scenariuszy w RoE
Opisy scenariuszy w AB
Opisy scenariuszy w SoD
Artefakty
Bohaterowie
Klasy Bohaterów
Jednostki
Miasta
Obiekty na mapie przygody
Magia
Umiejętności
Machiny wojenne
Sanktuaria Graala
WoG
Forge
Inne dodatki
Co myślisz o nadchodzącej nowej części Heroes VI?
Zapowiada się świetnie, na pewno ją kupię!
Narazie jestem ostrożny; zobaczę co o niej będą mówić inni i wtedy rozważę jej nabycie.
Nie kupię tej gry - nie zapowiada się ciekawie i wiem, że nie przypadnie mi do gustu.
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.
02.10.2010, 20:46
Hadrian : Ale wiesz, jak ktoś wchodzi na tawernę i klika, coś wątpię, by aż tylu ludzi było na tawernie, w tym okresie.
02.10.2010, 20:44
Hadrian : W teraźniejszym?
02.10.2010, 10:22
Bandaro : Hadrianie, w jakim ty świecie żyjesz...
01.10.2010, 20:53
Alarick : a zauważyłeś ile kupi ?
30.09.2010, 22:39
Hadrian : Ej a zauważyliście ile to osób nie kupi H6? Trochę tego jest...
27.09.2010, 13:45
Psychol55 : smiley
27.09.2010, 13:45
Psychol55 : Nie interesuj się
26.09.2010, 21:43
Hadrian : Hmm dobre pytanie, ale nie do mnie smiley
26.09.2010, 19:11
Bandaro : ohh... a na czym ta życzliwość miałaby polegać?
26.09.2010, 14:33
Psychol55 : 8) nie wiem jak to mówi Hadrian wrodzona życzliwość

  
  

Poczuj klimat HoMM w Tawernie ;)

Z powodu emitowania reklam w postaci niechcianych PopUp'ów przez Stat24.pl zliczanie statystyk zostało wyłączone w dniu 24.12.2008.

Archiwum statystyk
Konkurs WWW - www.forumweb.pl :: 2 MIEJSCE
(2008.04)
Laureat trzeciego miejsca  w konkursie GIT SITE organizowanym przez ..:Portal młodzieży::. (Maj 2005)

Strona Główna | FORUM | Download | Artykuły | Szukaj

© 2003 - 2010 Tawerna - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody właścicieli jest zabronione! Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment. Grafiki i inne materiały pochodzące z gier Heroes of Might and Magic i innych są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by PHP-fusion & eXtreme-fusion | Desing & Themes jareQ

.
Wróć do góry