Uwaga!
To jest archiwalna wersja portalu Tawerna.biz udostępniona jedynie w celach poglądowych.
Wysoce prawdopodobne jest, iż niektóre funkcje tej strony mogą nie działać lub działać w sposób nieprawidłowy.
Zapraszamy na aktualną wersję strony.

 Download - Patche, mapy, mody oraz inne pliki gotowe do pobrania.
 Galeria - Mnóstwo screenshotów, tapet i artów.
 Grono-Graczy - Lista osób chcących zagrać w HoMM w sieci.
 Księga Gości - Wyraź swoją opinię na temat serwisu.
 CzatGG - Pierwszy taki czat na żywo w komunikatorze Gadu-Gadu :)
Aby wejść na CzatGG dodaj nr GG 3437279 i wpisz /join
Heroes IV - Bohaterowie - Życie - Rycerze
Opis bohaterów z miasta RezerwatRycerze


Archimemnon

Archimemnon był biednym rybakiem, kiedy został zwerbowany do służby wojskowej. Nie miał nic przeciwko walce o swój kraj, ale przeszkadzało mu przebywania z dala od morza. Kiedy zwolniono go ze służby, wyruszył w poszukiwaniu przygód mając nadzieję, że zbierze dość złota, by kiedyś zbudować własną latarnię morską.


Christian

Podczas odbudowy Erathii i następujących później wojen, Christian udowodnił, że jest lojalnym i wartościowym żołnierzem. To konsekwentny i zaangażowany dowódca, który gotów jest służyć każdej dobrej sprawie.


Dallas

Dallas twierdzi, że pochodzi z innego świata, ale nie potrafi wytłumaczyć jak się tu znalazł. Nie wygląda również, żeby spieszył się z powrotem. Na polu bitwy jest nieustępliwym i wyrachowanym dowódcą, który nie lubi przegrywać – nawet przy grze w kości.


Dalt

Dalt bez celu wędruje po świecie, żyjąc z dnia na dzień i nie zastanawiając się nad przyszłością. Ponieważ nikt naprawdę nie wie, kiedy będzie ich ostatni dzień, czemu nie żyć, jakby jutro miało nigdy nie nastąpić. Takie podejście pozwala mu na podejmowanie wielkiego ryzyka w czasie walki.


Laine

Laine miał już zostać kapłanem, ale jego ojciec przekonał go, aby wstąpił raczej do armii Erathii. Było to jego powinnością, jako najstarszego syna, a on zawsze spełniał pokładane w nim oczekiwania. Ale do dnia dzisiejszego żałuje swego wyboru i czuje w sobie duchową pustkę.


Marcius

Wojna spowodowała, że Marcius musiał porzucić przyziemne życie rolnika i rozpoczął ekscytującą karierę żołnierza. Później został pasowany na rycerza i spędził wiele lat walcząc w armii Królowej Katarzyny, nigdy nie narzekając na swój los. Czymże jest odrobina ciężkiej pracy jeśli dzięki temu możesz wziąć udział w najwspanialszych bitwach ostatnich czasów?


Mardigo

Madrigo uważa, że zawsze należy atakować wroga na jego terytorium. Wszystko inne jest dla niego tchórzostwem. Taka postawa przyniosła mu wiele wspaniałych zwycięstw, ale równie wiele sromotnych porażek.


Mullich

Mullich jest spokojnym, zdyscyplinowanym przywódcą, który zawsze ma dobre słowo dla każdego ze swych podkomendnych. Jest bardzo szanowany za swe doświadczenie i umiejętność zdopingowania każdego do dokonania wyjątkowych czynów. Ale gdy dołącza w karczmie do swoich ludzi, to po wychyleniu kufelka lub dwóch ujawniają się jego dziwactwa.


Nathaniel

Nathaniel zawsze przyznaje, że był kiedyś aroganckim snobem do chwili gdy nie otrzymał dowództwa nad małą jednostką przy granicy Erathii. Przez dwa lata chronił ludzi przed inwazją Barbarzyńców. Przez ten czas spokorniał i zrozumiał, jak silni potrafią być chłopi.e.


Orrin

Orrin jest weteranem dawnej armii Erathii, gdzie był specjalistą od dowodzenia oblężeniami. Jest to człowiek o nieograniczonej wręcz cierpliwości, który przy podejmowaniu decyzji zawsze bierze pod uwagę bezpieczeństwo swoich podwładnych. Jak często mówi: „Nigdy niepotrzebnie nie marnuj życia. I nigdy nie działaj bez zastanowienia!”


Oyssin

Oyssin został wychowany przez swego ojca, myśliwego, który przez wielu traktowany był jak szaleniec, gdyż zmuszał swego syna do samodzielnych polowań i rąbania drewna na opał. Ale ojciec nauczył go też, by szanował i bronił ziemię. Wszyscy, którzy walczyli u boku Oyssina twierdzą, że nie ma lepszego przyjaciela jeśli tylko nie zwraca się uwagi na jego dziwactwa.


Rex Mundi

Rex Mundi nie przejawiał wielu zainteresowań w dzieciństwie, więc kariera rycerza wydawała się równie dobra jak każda inna. Jednak dzięki wskazówkom swych przełożonych, szybko nauczył się lubić dyscyplinę. Obecnie, ten weteran często szkoli młodych rekrutów dając im te same rady, jakie sam niegdyś otrzymywał.

 

Valoryn

Valoryn jest doświadczonym rycerzem o nieustępliwym duchu. Stanął naprzeciw szarżującym behemotom, a jego odwaga zainspirowała innych, by dokonali tego samego. Ale znany jest też z przesadnej ostrożności, zwłaszcza wtedy gdy ma wydać rozkaz ataku.

 

Zambu

Zambu był prostym opiekunem gołębi w armii Erathii do czasu, gdy banda ogrów napadła na obóz Królowej Katarzyny. Kiedy Zambu zdał sobie sprawę, że Królowa została otoczona, podniósł z ziemi czyjś miecz i ruszył jej na odsiecz. Tego dnia został bohaterem, ale od tej pory musi niestety sprostać otaczającej go sławie.Kobiety


Araja

Araja przybyła do Palaedry z całym orszakiem sług. Wielu wierzy, że jest księżniczką z dalekich krain, choć sama Araja nie chce potwierdzić tych pogłosek. Jest wyniosłą kobietą, lubiącą rozkazywać, ale udowodniła, że jest również znakomitą przywódczynią.


Equila

Niewielu przywódców cieszy się równym uznaniem swych podkomendnych co Equila. Jest odważna, zawsze kroczy na przedzie, a jej mowy przed bitwami są już niemal legendarne. Choć jest uwielbiana przez swych żołnierzy, żaden z nich naprawdę nie zna tej kobiety skrytej pod pancerzem.


Frini

Frini zawsze żywo interesowała się wszelakimi mechanizmami, dlatego miała wielkie nadzieje, że zostanie czarodziejką. Gdy jednak odkryła, że nie ma żadnych talentów magicznych, zamiast tego wstąpiła do armii. Przynajmniej może teraz badać budowę balist i fortyfikacji, które to rzeczy niezmiernie ją fascynu


Gail

Podczas gdy inne szlachetnie urodzone dziewczęta zajmowały się wyszywaniem, Gail biegała do stajni, aby czyścić i karmić konie. Kiedy tylko osiągnęła odpowiedni wiek, zaciągnęła się do wojska, wbrew woli swego ojca, który ją za to wydziedziczył.


Julia

Kiedy Julia została mianowana na rycerza, nie miała zbyt wielu okazji, aby użyć miecza. Zamiast tego jej dowódca wykorzystuje jej zdolności organizacyjne, każąc jej zajmować się zaopatrzeniem. Przez lata walczyła o przeniesienie i kiedy w końcu dostała szansę uczestniczenia w bitwie była porażona jej nieopisaną grozą.


Mierna

Mierna spotkała swego narzeczonego w czasie szkolenia bojowego i od razu się w nim zakochała. Mieli już się pobrać, gdy zginął w potyczce z grupą barbarzyńców Kilgora. Obecnie, Mierna jest dość zamknięta w sobie i poświęca się jedynie karierze wojskowej.


Olwa

Przez całe lata Olwa uczyła młodych chłopców szermierki i przygotowywała ich do obowiązków stanu rycerskiego. Jej uczniowie zawsze zdobywali największe zaszczyty i stawali się ogólnie znanymi bohaterami. Teraz, gdy do podboju nowego świata przyda się każde zbrojne ramię , uznała że nadszedł czas, by sama zyskała trochę sławy.


Sigrid

Sigrid jest tak oddana sprawie, że budzi tym wręcz przestrach, nawet u tych, którzy mają podobne przekonania. Może to dlatego, że bez zastanowienia rzuca się w wir walki lub może dlatego, że zawsze musi postawić na swoim. Starczy powiedzieć, że to dość nieprzyjemna osoba ma równie mało przyjaciół co wielu wrogów.


Sorsha

Idąc za przykładem Królowej Katarzyny, Sorsha wstąpiła do armii Erathii i szybko okazało się, że świetnie radzi sobie z mieczem. Od czasu upadku Erathii szuka innego królestwa, w którym najbardziej cenione wartości to uczciwość i sprawiedliwość.


Tamara

Tamara jest uprzejma i taktowna we wszystkim co robi. Może prowadziłaby życie uczonej, gdyby nie została wciągnięta do służby wojskowej przez Therę, jej bliźniaczą siostrę. Tak długo, jak Thera zamierza ryzykować swym życiem, Tamara będzie w pobliżu, aby ją chronić.


Thera

Thera jest dzika, nieokiełznana i bezpośrednia, stanowiąc przeciwność swej bliźniaczej siostry, Tamary. Już od dzieciństwa uwielbiała z każdym walczyć, szczególnie gdy mogła stanąć w obronie kogoś, kto nie mógł bronić się samemu. Obecnie w dalszym ciągu stara się bronić słabszych.


Tyris

Tyris uwielbia rywalizację, co bardzo się przydaje w trakcie turniejów rycerskich czy innych zawodów. Ale tak bardzo obawia się przegranej, że często zachowuje się nierozważnie próbując wygrać za wszelką cenę. Jak dotąd ryzyko się opłacało, ale kiedyś skończy się jej szczęście.

 

Verdish

Verdish była bliska śmierci, kiedy smok zaatakował jej wioskę. Na całe szczęście wielki uzdrowiciel uleczył jej rany. Później, to okropne doświadczenie skłoniło ją do zostania rycerzem, aby dzięki temu mogła nauczyć się bronić. Jednak cały czas prześladują ją wspomnienia tego strasznego dnia i ciągle nie może zapomnieć o bliznach pod swą zbroją.


Opracowała: Saph


Komentarze
Michamel dnia 02 marzec 2008 o 12:40
ciekawe opisy lecz lepiej by bylo gdyby podano specjalizacje
gugol33 dnia 19 styczeń 2009 o 13:18
fajne ale niema niektorych bochaterow i nie ma zdjec
kacper66 dnia 19 kwiecień 2009 o 20:32
nie ma ŻADNYCH zdjęć bohaterów !!!!!!!
Rivvel dnia 23 lipiec 2010 o 07:42
kto grał w Warcraft 3, to niech popatrzy na Nathaniela (rozjaśni mu włosy na jaśniejszy blond) i ...moim zdaniem blisko mu do Arthasa Menethila xD Christian też jest spoko.
bezio123 dnia 30 lipiec 2010 o 23:59
NIE MA ZDJĘĆ!!!!!!!!!
kacper66 dnia 21 sierpień 2010 o 15:56
zgadzam sie z Rivvel christian jest najlepszy christian jest the best ;D
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Świetne! Świetne! 20% [1 Głos]
Bardzo dobre Bardzo dobre 20% [1 Głos]
Dobre Dobre 20% [1 Głos]
Przeciętne Przeciętne 20% [1 Głos]
Słabe Słabe 20% [1 Głos]
Opisy przejść kampanii
Heroes V
HV: Kuźnia Przeznaczenia
Heroes V Dzikie Hordy
Heroes IV
Opisy przejść scenariuszy
Heroes V
Jak dobrze grać?
Recepty na sukces
Dla początkujących
Wybierz swojego bohatera
Sylvan
Porady techniczne
HoM&MV - aktualizacja
Odtwarzanie powtórek z walk Multiplayer
Konfiguracja Hamachi
H5 - Mody
Modyfikacja Tekstur
Modyfikacja Ikon
Modyfikacja Tekstu
Modyfikacja Statystyk
Dodawanie Efektów do Animacji
Pakowanie Modów
Informacje ogólne
Świat M&M
Kontynenty
Państwa
Mapy
Bohaterowie sagi
Fabuła HoM&M
Heroes II
Heroes III
Heroes IV
Heroes V
Wywiady & biografie
Rob King - twórca muzyki
Olivier Ledroit
Fabrice Cambounet
Tworzenie HoF
Jon Van Caneghem
Tworzenie Tote
O Forge
Informacje Ogólne
Rasa Orków
Budynki Twierdzy
Alternatywne Ulepszenia
Magia
Artefakty
Umiejętności Jednostek
Kody
Galeria
Download
Ogólne Informacje
Kody
Jednostki
Miasta
Specjalizacje miast
Budynki
Bohaterowie
Artefakty
Obiekty na mapie przygody
Tygodnie
Zaklęcia
Umiejętności
Kuźnia Przeznaczenia
Mody
Download
Ogólne Informacje
Kody
Artefakty
Bohaterowie
Jednostki
Miasta
Obiekty na mapie przygody
Magia
Umiejętności
Surowce
Dodatki
Download
Ogólne Informacje
Kody
Klawiszologia
Opisy scenariuszy w RoE
Opisy scenariuszy w AB
Opisy scenariuszy w SoD
Artefakty
Bohaterowie
Klasy Bohaterów
Jednostki
Miasta
Obiekty na mapie przygody
Magia
Umiejętności
Machiny wojenne
Sanktuaria Graala
WoG
Forge
Inne dodatki
Co myślisz o nadchodzącej nowej części Heroes VI?
Zapowiada się świetnie, na pewno ją kupię!
Narazie jestem ostrożny; zobaczę co o niej będą mówić inni i wtedy rozważę jej nabycie.
Nie kupię tej gry - nie zapowiada się ciekawie i wiem, że nie przypadnie mi do gustu.
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.
02.10.2010, 20:46
Hadrian : Ale wiesz, jak ktoś wchodzi na tawernę i klika, coś wątpię, by aż tylu ludzi było na tawernie, w tym okresie.
02.10.2010, 20:44
Hadrian : W teraźniejszym?
02.10.2010, 10:22
Bandaro : Hadrianie, w jakim ty świecie żyjesz...
01.10.2010, 20:53
Alarick : a zauważyłeś ile kupi ?
30.09.2010, 22:39
Hadrian : Ej a zauważyliście ile to osób nie kupi H6? Trochę tego jest...
27.09.2010, 13:45
Psychol55 : smiley
27.09.2010, 13:45
Psychol55 : Nie interesuj się
26.09.2010, 21:43
Hadrian : Hmm dobre pytanie, ale nie do mnie smiley
26.09.2010, 19:11
Bandaro : ohh... a na czym ta życzliwość miałaby polegać?
26.09.2010, 14:33
Psychol55 : 8) nie wiem jak to mówi Hadrian wrodzona życzliwość

  
  

Poczuj klimat HoMM w Tawernie ;)

Z powodu emitowania reklam w postaci niechcianych PopUp'ów przez Stat24.pl zliczanie statystyk zostało wyłączone w dniu 24.12.2008.

Archiwum statystyk
Konkurs WWW - www.forumweb.pl :: 2 MIEJSCE
(2008.04)
Laureat trzeciego miejsca  w konkursie GIT SITE organizowanym przez ..:Portal młodzieży::. (Maj 2005)

Strona Główna | FORUM | Download | Artykuły | Szukaj

© 2003 - 2010 Tawerna - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody właścicieli jest zabronione! Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment. Grafiki i inne materiały pochodzące z gier Heroes of Might and Magic i innych są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by PHP-fusion & eXtreme-fusion | Desing & Themes jareQ

.
Wróć do góry