Uwaga!
To jest archiwalna wersja portalu Tawerna.biz udostępniona jedynie w celach poglądowych.
Wysoce prawdopodobne jest, iż niektóre funkcje tej strony mogą nie działać lub działać w sposób nieprawidłowy.
Zapraszamy na aktualną wersję strony.

 Download - Patche, mapy, mody oraz inne pliki gotowe do pobrania.
 Galeria - Mnóstwo screenshotów, tapet i artów.
 Grono-Graczy - Lista osób chcących zagrać w HoMM w sieci.
 Księga Gości - Wyraź swoją opinię na temat serwisu.
 CzatGG - Pierwszy taki czat na żywo w komunikatorze Gadu-Gadu :)
Aby wejść na CzatGG dodaj nr GG 3437279 i wpisz /join
Heroes V - Kuźnia Przeznaczenia - Opis Fortecy

Ogólny opis Fortecy w Heroes of Might and Magic V: Kuźnia Przeznaczenia."Dla Klanu, dla Krwi"

Barwy: Jaskrawy czerwony i stalowy.
Kult: Arkath, Smok Ognia. Krasnoludy i Żywioł Ognia są dobrymi przyjaciółmi. Ich uwielbienie dla tego żywiołu jest bardzo osobistym rytuałem, którego inne nacje nigdy nie poznały.
Filozofia: "Nigdy nie ustępować i nigdy nie tracić twarzy. Być dumnym z tego kim się jest. Za wszelką cenę bronić swej ojczyzny i honoru. Zawsze bronić serca."
Kraj/Królestwo: Rimheim, Królestwo Pod Górą.
Stolica: Tor Myrdal, Twierdza Huczącego ognia.
Cechy szczególne: Okrutni wojownicy, przedsiębiorczy kowale, wykwalifikowani rzemieślnicy i mistrzowie magicznych run wojennych (wytatuowane ciała, runiczne bronie i pancerze...).


Historia:
Krasnoludy złączyły się z rozproszonych klanów w potężny naród, zdolny do obrony przeciw najeźdźcom. Dzieci Smoka Ognia czciły go w głębokich czeluściach świata, gdzie jedynie magma zaopatrywała ich w słabe światło. Poznawali tam sekrety Żywiołu Ognia i rzemiosła kowalskiego. Inne nacje nie były nawet świadome ich istnienia. Dopiero podczas Wojny Ognia (28-41), kiedy krasnoludzkie zastępy dołączyły do walki przeciwko demonom, zostali oni szerzej poznani. Gdy wojna się skończyła powrócili do swoich domów pod górą. Zamknięci w swych podziemnych twierdzach nie mieli styczności z innymi rasami przez wieki. Sieć tuneli łączyła niemal wszystkie krasnoludzkie miasta. Wszystko się zmieniło, kiedy pierwsze Mroczne Elfy osiedliły się pod granicami ich państwa. Stale powiększające się napięcia i konflikty między obiema nacjami doprowadziły do wybuchu "Wojny pod Górą", w której krasnoludy, prowadzone przez Hathora Deepstridera i Orlandssona, pokonali Mroczne Elfy i przepędzili ich ze swoich terytoriów. Elfickie miasta były zniszczone a granice krasnoludów zabezpieczone. Dziś, krasnoludy wciąż utrzymują czujność. Pilnie strzegą swych granic i nikt nie przechodzi przez ich ziemie niezauważony. Powiększają swoje królestwo ostrożnie i z rozwagą. Nie jest to raczej naród życzliwy. Większość historii Krasnoludów jest nieznana światu. Posiadają rozwlekłe sagi i opowieści dotyczące ich życia, wojen i przygód, ale nie dzielą się nimi ze światem zewnętrznym. Rzeczy które widzieli oraz bitwy, które stoczyli pozostają po dziś dzień mistyczną tajemnicą...

Wewnętrzna organizacja:
Każde krasnoludzkie miasto ma własnego króla, oraz Radę Doradców pochodzacych z najbogatszych i najbardziej uprzemysłowionych rodów. Król Pod Górą jest władcą wszystkich krasnoludów, to on ukierunkowuje politykę państwa i jeżeli zajdzie taka potrzeba, wzywa do wojny. Gdy król umrze, rada wybiera jego następcę.Tunele są wtedy pełne, odbywa się świętowanie, podczas którego należy wyłonić następcę tronu. Poszczególni kandydaci spiskują przeciw sobie, usiłując dyskredytować, lub wykluczać rywali. W społeczeństwie Krasnoludów główne funkcje pełnią mężczyźni. Można spotkać brodate kobiety, jednak tworzą one mniejszość.

Wewnętrzny ustrój opiera się na trzech fundamentach: rodzina, wychowanie i walka. Służą one do wychowywania młodych oraz nawiązywania współpracy i sojuszy między klanami. Więzy te są bardzo delikatne - pojedynczy osobnik może zerwać sojusz który istniał od wieków. Istnieją liczne powiązania jednoczące królestwo - rasa, rodzina, miasto - jednak najważniejszy jest klan. Klany dzielą się na:
  • Deepflame - Runiczni Księża, religijni przywódcy;
  • Grimsteel - Nieopanowany klan znany ze swojej waleczności;
  • Stonefist - Klan odpowiedzialny za przemysł i budujący wielkie podziemne miasta;
  • Stronghammer - Rzemieślnicy i kowale, znani twórcy broni;
  • Hearthguard - Klan zarządzający i administrujący, powolni i poważni;
  • Winterwind - Władcy zwierząt, przebywający na otwartym powietrzu i przyjaźnie nastawieni do innych ras;
Należy rozgraniczyć pojęcie klanu i rodziny. W jednym klanie może znajdować się wiele rodzin. Każdy klan jest dumny ze swej historii i symboli, rozegranych bitew itd. Gdy krasnoludy znajdą się w potrzebie, zawsze mogą polegać na swoim klanie. Podczas gdy miasto mogą tworzyć rodziny pochodzące z różnych klanów, przy istotnych wydarzeniach, np. wybór nowego władcy, krasnoludy zawsze staną za swoim klanem.

Działania wojenne:
Krasnoludzkie oddziały są znane ze swej waleczności, okrucieństwa i żelaznej dyscypliny. Mogą być zebrane w mgnieniu oka, zawsze przybędą na wezwanie. W walce oddziały z różnych miast próbują przewyższać się w ilości zabitych nieprzyjaciół i zdobytych sztandarów. Dla krasnoludów wojna jest grą, w której zdobywa się punkty. Nigdy się nie poddają, walczą do śmierci, nawet kiedy wróg znacząco przewyższa ich liczebnie. Wymarzoną śmiercią dla krasnoluda jest śmierć w walce. Preferują oni walkę pod ziemią, ale często zbierają oddziały także na powierzchni. W tunelach, gdzie wielkie oddziały są mniej użyteczne, budują umocnienia i pułapki. Budowniczy i odkrywcy nowych tuneli są najczęściej pierwszą linią obrony przed siłami ciemności - Mrocznymi Elfami lub nekromantami.

Magia:
Krasnoludy używają run do poskramiania żywiołu ognia i korzystania z jego potężnej siły. Kule ognia, których używają świadczą o ich powiązaniu z Ognistym Smokiem - Arkath'em.

Źródło: http://mightandmagic.uk.ubi.com/
Przetłumaczył: Martin
Edycja i korekta tekstu: Asgaaroth

Komentarze
Shelv dnia 24 grudzień 2006 o 23:30
Bardzo świetna gra. Polecam każdemu ;] Szczególnia bardzo wciąga kampania.
piotrek4550 dnia 25 grudzień 2006 o 01:42
Czy ja wiem jakoś kampania nie przypadła mi do gustu..może dlatego że nie było w niej kampani wszystkich miast..ale gra ogółem jest super...smiley
piotrek4550 dnia 25 grudzień 2006 o 13:25
Opis jest super i wasza strona ma go pierwsza z Polskichsmileysmiley
Adasko dnia 26 grudzień 2006 o 11:17
Niestety na razie nie posiadam dodatkusmiley , ale postaram sie go jak najszbciej nabyć ... smiley
darksmith dnia 27 grudzień 2006 o 10:00
Jak będziecie mieć więcej czasu to poprawcie błędy w powyższym tekście... od razu widać że był tłumaczony w translatorze smiley
A dodatek świetny, zwłaszcza nowa rasa.. szkoda że tylko 3 nowe kampanie.. już sie nie moge doczekać kolejnego dodatku smiley
Martin dnia 27 grudzień 2006 o 11:52
Chyba nie widziałeś tekstu tłumaczonego w translatorze. Zreszta wszsytko bedzie poprawione, ale narazie robimy inne działy.
elxerro dnia 27 grudzień 2006 o 13:44
kiedy napiszecie o umiejetnosciach skrzadow(krasnolodow) bo dennie tak nie wiadomo co daje skill logistyka co trzeba dac zeby miec lepsze i nic nie wiadomo ;]heh
darksmith dnia 27 grudzień 2006 o 23:36
Te więzy są kosztowne r11; pojedynczy osobnik może zerwać sojusz który istniał dla wieków.

@Martin, tu mi nie powiesz że nie było dosłownego tłumaczenia z angielskiego.. człowiek chyba domyśliłby się że 'for ages' znaczy 'od wieków' a nie 'dla wieków' ;-)... ale co tam, mniejsza o to.. sama stronka jest świetna i często tu wpadam,a te drobne błędy można pominąć, zwłaszcza patrząc ile ostatnio się na tej stronie dzialo.
Co do krasnoludów to rasa jest świetna choć trochę niedopracowana.. wszystkie jednostki wyglądają podobnie, koszty wysokopoziomowych budynków są przesadnie wysokie (głównie chodzi o klejnoty), niektóre zdolności są przesadzone.. no i z początku jest bardzo ciężko się tą rasą wybić, zwłaszcza jeśli w pobliżu nie ma taniego źródła klejnotów, z kolei później jest już troche zbyt łatwo - dobrze wykorzystany władca burz może jednym strzałem powalić nawet silnego przeciwnika jeśli ten sie nieodpowiednio ustawi. A porównując imperialnych Inkwizytorów i krasnoludzkich Władców Runów to dziwie się że ci drudzy są o wiele taąsi będąc przy tym znacznie silniejszymi i mając większy przyrost.. Trochę mogliby jednak dopracować to wszystko.
@elxerro - wejdź do działu download i pobierz poradnik do dodatku - tam masz wszystko szczegółowo opisane. Od siebie polecam zdolność 'przygotowanie' dostępną w Obronie.. dzięki niej można wygrać walke nawet się nie ruszając smiley
Martin dnia 28 grudzień 2006 o 10:15
To jest wersja robocza wrzucona tylko dla ogólnej orientacji. Wszytkie teksty wymagają poprawy bo ciezko coś znależc czytając nawet kilkakrotnie jeden tekst w edytorze. Jak widzicie jakies inne błedy piszcie nalezpiej na forum.
rudy3012 dnia 19 styczeń 2007 o 13:33
ja jeszcie cie go nie mam tylko biendie mał jutro
smileysmiley
koczu dnia 12 marzec 2007 o 07:16
Ja dodatek kupil predzej niz heroes5 i musialem czekac 1 tydzien na poczte gram w teraz kampanie ale nie umiem grac przez neta
smiley
mc dnia 30 marzec 2007 o 13:27
najlepsza gra polecam
psiak dnia 13 kwiecień 2007 o 19:30
Jeździec Czarnego Niedźwiedzia jest odjazdowy i prawie nikt nie kontra atakuje.
psiak dnia 13 kwiecień 2007 o 19:31
fhbg
Czarny smok dnia 18 kwiecień 2007 o 17:11
Dla mnie najlepszy jest ten smok, ale zapomniałem jak się nazywa cz ktoś mi powie jak się gra przez neta??smiley
klima_93 dnia 25 czerwiec 2007 o 22:53
to jest zajebistesmiley
Rzeziblacha dnia 28 czerwiec 2007 o 19:17
mam ten dodatek i jest on oksmiley
Rzeziblacha dnia 28 czerwiec 2007 o 19:17
ale w nim nie moge przejść pierwszej kampani
Acidros dnia 05 lipiec 2007 o 21:35
mnie została już tylko ostatnia misja trzeciej kampanii, za cholerę nie mogę przejść.smiley
Red Dragon dnia 06 lipiec 2007 o 00:27
Ja się mogę pochwalićsmiley PRZESZEDŁEM CAŁĄ.
Zehir dnia 09 lipiec 2007 o 09:06
Forteca jest beznadziejna, po prostu jest słaba i tyle!.!.!!
Woogy dnia 09 lipiec 2007 o 16:58
Mi tam się Forteca wydaje spoko
oliwsen7 dnia 23 lipiec 2007 o 12:22
fajne masto
Asgaaroth dnia 07 sierpień 2007 o 13:15
Ogłaszam wszem i wobec, że tekst został już poprawiony. Miłego czytania smiley
molebuako dnia 08 sierpień 2007 o 13:22
smiley smiley smiley smiley
plazmax dnia 14 sierpień 2007 o 12:15
chiałbym sie dowiedziedziec jakie zaklęcia będą w magii runicznej
plazmax dnia 14 sierpień 2007 o 12:16
chociaż nazwa niezła i opis też
plazmax dnia 14 sierpień 2007 o 12:18
poza tym według mnie krasnoludy powinny mieć więcej wspólnego z ziemią niż z ogniem
Impirion dnia 16 sierpień 2007 o 20:59
Forteca jest ŻAŁOSNA!!! Jedyne dobre jednostki to władcy burz, reszta jest beznadziejna. O magii runicznej nie będę się wysławiał, bo trzebaby ocenzurować całe zdanie...
SylannaMEN dnia 19 sierpień 2007 o 01:57
taaaa ty impirion jesteś żałosny mógłbym się założyć żę przez neta niemiałbyś szans jakbym grał fortecą poprostu nie umiesz grać dlatego tak mówisz
skosa2 dnia 24 sierpień 2007 o 08:51
jak sie gra przes neta powiedzcie czekam na wiadomosc
skosa2 dnia 24 sierpień 2007 o 08:56
nasilniejsze miasto to przystan ale ja najbardziel lubie sylwian wygrywam nim ciongle jak kupie sobie nowy dodatek ten ktury ma wyjść to biendzie dobrze smiley smiley smiley
mako dnia 27 sierpień 2007 o 13:05
halo forteca ma budynek który dodaje odziały na pole bitwy i jak ja go miałem to pojawiło się 120 strażników
skosa2 dnia 28 sierpień 2007 o 22:23
smiley potwierdzam mako mi tesz sie pojawili
skosa2 dnia 28 sierpień 2007 o 22:29
miajsca miast
1 loch
2 akademia
3 sylwian
4 przystań
5 forteca
6 inferno
7 nekropolis
ja najbardziej lubie sylwian! potem forteca a na samym koncu akademia smiley
skosa2 dnia 22 wrzesień 2007 o 23:50
jeje 10dni ale jusz nie dlugo wow!!!!!!!!!! smiley życze powodzenia w DZIKIE HORDY ja jusz sie pale do kupienia i nie bchodzi mnie cena wow!!!!!!!!!! jak sie pale do pierwszej walki alternatywnymi stworzeniami !!!!!!!!!!!!!
skosa2 dnia 23 wrzesień 2007 o 00:02
nowe ogloszenie miejsc miast:

1.loch on sie cieszy bo ciongle 1!!
2.sylwian on sie cieszy bo poszedł w góre!!!!!
3.akademia smiley to miasto zabardzo sie nie cieszy bo spadło w duł
4.przystań smiley on sie cieszy bo nie spad w duł
5.bastion smiley mu pasuje to miejsce ale wie że pujdzie w góre!!!
6.forteca smiley on jest niezadowolony!!!
7.inferno on czeka na okazje by sie wślizgnońć na 1
8.nekropolis smiley on ciongle beczy bo siedzi na samym dole

nastempne ogłoszenie z 3 dni
skosa2 dnia 23 wrzesień 2007 o 00:06
czyli 8dni do premiery DZIKIE HORDY
skosa2 dnia 23 wrzesień 2007 o 00:14
a może 10dnia premiery
skosa2 dnia 23 wrzesień 2007 o 21:17
najnowsze ogloszenie miejsca miast:

1.forteca to miasto nie wierzy że jest 1
2.sylwian smiley to miasto sie cieszy bo dalej 2
3.loch to miasto sie nie cieszy bo było 1 a teraz 3
4.akademia smiley to miasto jest złe bo spadlo z 3 na 4
5.przystan smiley to miasto jest bardzo niezadowolone bo 5
6.bastion smiley on wie że pujdzie lepiej ale narazie spada z 5 na 6
7.inferno te miasto jest wkużone ale ma nadzieje na 1
8.nekropolis to miasto czuje że wkońcu bedzie 1

nastempne gloszenie za nie dlugo!!!
skosa2 dnia 23 wrzesień 2007 o 21:24
1 to miejsce mistrza
2 to miejsce tajniaka dobrego
3 to miejsce twardziela
4 to miejsce prawie ubogich
5 to miejsce pul na puł
6 to miejsce troche slabe i czasami niewiadome
7 to miejsce tych ktuży sie nie poddają
8 to miejce porażek
9 to miejsce nieudaczników

reszta miejsc to lepiej nie muwić bo to jusz poraszka!!!
skosa2 dnia 24 wrzesień 2007 o 22:24
jak by bylo 1000 wielkich druiduw to masakra arcydemony 300-500 ze szczesciem 320-520 i to by byl koniec inferno [Jupi] [Jupi] [Jupi] [Jupi] [Jupi] [Jupi] [Jupi]
skosa2 dnia 26 wrzesień 2007 o 21:10
łe dzikie chordy maja byc za miesiac
Ilidan Stromage dnia 29 wrzesień 2007 o 15:31
nom dokładnie dzikie hordy wyjdą za 40 dni.
skosa2 dnia 04 październik 2007 o 20:59
najnowsze ogłoszenie miejsca miast tego tygodnia!

1.foreca to miato czuje sie spaniale
2.sylwian smiley to miasto machwałe bo nie spada ale dalej 2
3.loch to miasto chce naśladować sylwian
4.bastion smiley to miasto wiedziało że z 5 na 4
5.przystań to miasto czeka na okazje
6.akademia to miasto nie zabardzo sie cieszy
7.inferno smiley ciongle na czatach
8.nekropolis to miasto sie jusz poddaje ale ma szanse

nastempne ogloszenie po 15 październiku
skosa2 dnia 19 październik 2007 o 20:53
ogłoszenie ladnosci miast!

1.Sylwian hiperowy wygląd
2.przystań smiley arcy wygląd
3.akademia smiley bardzo dobry wyglad
4.forteca smiley dobry wygląd
5.neutralne smiley jescze dobry wygląd
6.loch. smiley taki sobie wygląd
7.inferno smiley banalny wygląd
8.bastion kiepski wygląd
9nekropolis bardzo kiepski wygląd
King dnia 21 październik 2007 o 15:54
Xonic dnia 14 listopad 2007 o 14:09
Czesc => Mam Pytanko czy jak bede mial Herosy 5 herosy 5 dzikie hordy i herosy 5 kuznie przeznaczenia czy te 2 dodatki beda razem ?? napioszcie t albo na gg wole na gg 179774
Niedziela dnia 24 listopad 2007 o 13:13
Czy wie ktoś czy dochodzą jakeś nowe jednostki neutralne oprócz wilków i mantykor?
behemot dnia 09 grudzień 2007 o 16:01
Forteca, ta nazwa coś mi mówi...
Brakuje tu jeszcze Napoleona. Ubisoft ciągle próbuje naśladować 3DO- zamiast błękitnego, rdzawego, kryształowego i czarodziejskiego smoka łup ognisty. NIE MIAŁEM POJĘCIA, ŻE SMOKI SĄ OGNISTE!!! http://www.homm5.info/images/smiley/mad.gif
Krasnoludy zdradziły elfów!
Crack Hack dnia 29 grudzień 2007 o 10:03
behemot ubisoft odswierza tez pamiec nasza po przezyciach z 3do dodaje wlasne pomysly ale tez uswetnia te starsze.weic to ich nowy pomysl ognisty smok smiley
Sylana dnia 16 styczeń 2008 o 08:53
TEN DODATEK JEST THE BEST!!!
Czarci pomiot dnia 22 marzec 2008 o 21:16
Misje są do kitu:upset:
sagman dnia 25 marzec 2008 o 11:20
dla mnie spokosmiley
Pao Kai dnia 12 maj 2008 o 07:57
Wreście jekieś nowe nieodgrzewane z innych części miasto. Fajne smiley
Tancerz ostrzy dnia 21 maj 2008 o 10:32
mie ciekawi jak wygladała ta bitwa miedzy krasnoludami a mrocznymi elfami?
Kostek dnia 16 lipiec 2008 o 10:51
FORTECA RZĄDZI!!!
dj dnia 27 lipiec 2008 o 19:13
huj wam w łeb smiley
widmo strachu dnia 09 sierpień 2008 o 14:07
smiley smiley dobre
kamil1996 dnia 17 sierpień 2008 o 14:27
kampania fortecy jest najlepsza !!
Uran12 dnia 18 sierpień 2008 o 00:02
1. Akademia (jest był i będzie moim ulubionym zamkiem)
2. Przystań (fajna muzyka , klimat i architekutura)
3. Loch (z powodu bardzo interesującej architektury tego miasta i stworzeń 6 poziomu)
4. Twierdza (nie wiem czego poprostu lubie sobie pograć czasem tym zamkiem)
5. Nekropolis (za wysoką moc nekromantów)
6. Sylwan (nisko bo w zaklęciach do niczego)
7. Forteca (Te smoki są za wolne :/ ale świetna architekura)
8 .Inferno (według mnie nie ma gorszego zamku :P)
Davcio_94 dnia 30 wrzesień 2008 o 12:40
1.przystań(mój ulubiony zamek, i zajebiste są te archanioły)
2.sylwan lubie nim grać
3.lochy (fajne umiejętności bohaterów)
Davcio_94 dnia 30 wrzesień 2008 o 15:22
4.akademia
5.inferno podobają mi sie szczególnie czri lord
6.nekropolissmileynudny ten zamek
w dodotki jeszcze nie grałem
Arantir i Sandro dnia 10 grudzień 2008 o 23:09
błąd królestwo krasnoludów nazywane jest Kamienymi Aulami a nie Królestwem pod Górom
krasnal97 dnia 05 styczeń 2009 o 23:33
To najlepszy zamek jakim gralem smiley smiley smiley smiley smiley
Godryk144 dnia 06 luty 2009 o 14:23
u mnie to niezbyt dobry zamek ale jest niezły (runy są the best)
kacper66 dnia 16 kwiecień 2009 o 21:01
fajne to jest całkiem
fifi169 dnia 19 kwiecień 2009 o 09:07
cytuje:
{Martin dnia 28 grudzień 2006 o 10:15
To jest wersja robocza wrzucona tylko dla ogólnej orientacji. Wszytkie teksty wymagają poprawy bo ciezko coś znależc czytając nawet kilkakrotnie jeden tekst w edytorze. Jak widzicie jakies inne błedy piszcie nalezpiej na forum.}
troche dlugo ta robocza wersja obowiazuje
wilk111 dnia 09 grudzień 2009 o 13:03
ja nie grałem krasnoludkami ale z ras którymi grałem to będzie tak
1.nekropolis.tym miastem gra mi się SUPER w bitwach mam średnio 1000 szkieletów na max 300 jednostek z poziomu 1 a raz to miałem 5000 i bohatera{markala}z 26 poziomem i zabijałem po 20 tytanów.
2.przystań.archanioły i paladyni są czadowi a zwłaszcza paladyni
3.sylwan.lubię ich a zwłaszcza myśliwych
4.akademia.po prostu inne są słabsze a to miasto nie jest mocne tylko inferno i loch są jeszcze słabsze
5.loch.jest słaby ale lepszy niż inferno
6.inferno.ssssssssssssssssssssssssssssłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłabe
dawideczek dnia 09 luty 2010 o 22:34
EJ!!! Ale kraj krasnoludów nazywa się Grimheim
Lord_Mergoth dnia 11 marzec 2010 o 12:22
Super kampania, fabuła i te nowe fanatyczne jednoskti. Uważam, że gra jest super, po za tym grafa i inne opcje do ustawienia. Mi się najbardziej podoba Przystań ale forteca też jest super.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Opisy przejść kampanii
Heroes V
HV: Kuźnia Przeznaczenia
Heroes V Dzikie Hordy
Heroes IV
Opisy przejść scenariuszy
Heroes V
Jak dobrze grać?
Recepty na sukces
Dla początkujących
Wybierz swojego bohatera
Sylvan
Porady techniczne
HoM&MV - aktualizacja
Odtwarzanie powtórek z walk Multiplayer
Konfiguracja Hamachi
H5 - Mody
Modyfikacja Tekstur
Modyfikacja Ikon
Modyfikacja Tekstu
Modyfikacja Statystyk
Dodawanie Efektów do Animacji
Pakowanie Modów
Informacje ogólne
Świat M&M
Kontynenty
Państwa
Mapy
Bohaterowie sagi
Fabuła HoM&M
Heroes II
Heroes III
Heroes IV
Heroes V
Wywiady & biografie
Rob King - twórca muzyki
Olivier Ledroit
Fabrice Cambounet
Tworzenie HoF
Jon Van Caneghem
Tworzenie Tote
O Forge
Informacje Ogólne
Rasa Orków
Budynki Twierdzy
Alternatywne Ulepszenia
Magia
Artefakty
Umiejętności Jednostek
Kody
Galeria
Download
Ogólne Informacje
Kody
Jednostki
Miasta
Specjalizacje miast
Budynki
Bohaterowie
Artefakty
Obiekty na mapie przygody
Tygodnie
Zaklęcia
Umiejętności
Kuźnia Przeznaczenia
Mody
Download
Ogólne Informacje
Kody
Artefakty
Bohaterowie
Jednostki
Miasta
Obiekty na mapie przygody
Magia
Umiejętności
Surowce
Dodatki
Download
Ogólne Informacje
Kody
Klawiszologia
Opisy scenariuszy w RoE
Opisy scenariuszy w AB
Opisy scenariuszy w SoD
Artefakty
Bohaterowie
Klasy Bohaterów
Jednostki
Miasta
Obiekty na mapie przygody
Magia
Umiejętności
Machiny wojenne
Sanktuaria Graala
WoG
Forge
Inne dodatki
Co myślisz o nadchodzącej nowej części Heroes VI?
Zapowiada się świetnie, na pewno ją kupię!
Narazie jestem ostrożny; zobaczę co o niej będą mówić inni i wtedy rozważę jej nabycie.
Nie kupię tej gry - nie zapowiada się ciekawie i wiem, że nie przypadnie mi do gustu.
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.
02.10.2010, 20:46
Hadrian : Ale wiesz, jak ktoś wchodzi na tawernę i klika, coś wątpię, by aż tylu ludzi było na tawernie, w tym okresie.
02.10.2010, 20:44
Hadrian : W teraźniejszym?
02.10.2010, 10:22
Bandaro : Hadrianie, w jakim ty świecie żyjesz...
01.10.2010, 20:53
Alarick : a zauważyłeś ile kupi ?
30.09.2010, 22:39
Hadrian : Ej a zauważyliście ile to osób nie kupi H6? Trochę tego jest...
27.09.2010, 13:45
Psychol55 : smiley
27.09.2010, 13:45
Psychol55 : Nie interesuj się
26.09.2010, 21:43
Hadrian : Hmm dobre pytanie, ale nie do mnie smiley
26.09.2010, 19:11
Bandaro : ohh... a na czym ta życzliwość miałaby polegać?
26.09.2010, 14:33
Psychol55 : 8) nie wiem jak to mówi Hadrian wrodzona życzliwość

  
  

Poczuj klimat HoMM w Tawernie ;)

Z powodu emitowania reklam w postaci niechcianych PopUp'ów przez Stat24.pl zliczanie statystyk zostało wyłączone w dniu 24.12.2008.

Archiwum statystyk
Konkurs WWW - www.forumweb.pl :: 2 MIEJSCE
(2008.04)
Laureat trzeciego miejsca  w konkursie GIT SITE organizowanym przez ..:Portal młodzieży::. (Maj 2005)

Strona Główna | FORUM | Download | Artykuły | Szukaj

© 2003 - 2010 Tawerna - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody właścicieli jest zabronione! Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment. Grafiki i inne materiały pochodzące z gier Heroes of Might and Magic i innych są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by PHP-fusion & eXtreme-fusion | Desing & Themes jareQ

.
Wróć do góry